Apartman hayatı ve kapı önüne konulan ayakkabılar

Ayni ayakkabiliktan kullaniyoruz. Duvarla bir zaten varligi bile cok anlasilmiyor.
Ama kuralsa bir sey diyemeyecegim. Apartman sakinleri birlikte karar almislardir. Buyuk ihtimal kotu gorsele sahip ayakkabilik konuluyorsa onu engellemek icindir.
Ya ayakkabi da cok hos degil ama simdi😞o kadar daire herkesbiraksa ayakkabisini aman allahim😲

Biz de apartmanda kapı önünde duran ayakkabıların çirkin duracağını düşünerek yaptırmıştık kimseyi rahatsız etmemekti amacımız görüntü açısından ama yöneticinin bize çıkarttırdığı ayakkabılığı herkesin yaptırmasını istemesi sinirlendirdi.
Keşke herkes sizin gibi ayakkabılık yaptırsa. Keko bir görüntü olmaz kapıların önünde. Medeniyet bunu gerektirir.

Olay açısından Haklısınız. Yönetici dalga geçer gibi olmuş.

Ayni ayakkabiliktan kullaniyoruz. Duvarla bir zaten varligi bile cok anlasilmiyor.
Ama kuralsa bir sey diyemeyecegim. Apartman sakinleri birlikte karar almislardir. Buyuk ihtimal kotu gorsele sahip ayakkabilik konuluyorsa onu engellemek icindir.
Ya ayakkabi da cok hos degil ama simdi😞o kadar daire herkesbiraksa ayakkabisini aman allahim😲
Biz de çıkartmamız istendiğinde sizin gibi kuralsa bir şey demeyelim demiştik ama şimdi tüm dairelere yaptırılacak. Boşuna çıkartmakla uğraştık ve kırıldı ayakkabılık.

Grupta sadece babam var ben olsam yazmıştım zaten ama babamı yöneticiyle muhatap olmaya ikna edemiyoruz bir türlü.
Aynı benim eşimin huyu 🤦‍♀️ bizden çıkan önemli değil yeterki kimseyle muhattap,yüz-göz olmasın... boşverin artik olan olmuş. Taktirin yenisini veya eski tamir ediliyorsa onu halledin. Bende çok beğeniyorum şuan çoğu kişi ondan yaptırıyor,ne koku ne görüntü mis gibi.

Evet bu da ayrı bir problem. Kardeşimin çok heves edip aldığı spor ayakkabısı 2 ay geçmeden çalınmıştı.
Evet o da büyük sıkıntı gerçekten. Benim de para biriktirerek aldığım bir spor ayakkabı vardı ayakkabılık varken de onu koymaya cesaret edemedim. Koymasak da kalabalık aileler için sıkıntı oluyor. Yeri olanlar için eve ek dolap yaptırmak en mantıklısı sanırım ama bizim öyle bir alanımız yok.

Evet biraz sanssizlik olmus ama cok can sikacak bir durum yok.

Onceden tamamen yasak demisler, ki bence en guzeli. Sonra da özellikle pandemi doneminde insanlar ayakkabilarini iceri almak istemeyince mecburen bu cozume tamam demek durumunda kalmislar.

X