Aptal Sarışın :((

2009 hmm...
O sıra kızıldım sanırım.
Sonra kendi rengine döndüm, koyu kestane, uzun süre öyle gitti.
Sonra bir ara Hürrem karameli moda oldu, bi deneyeyim dedim; yadırgadım. Kendi rengine döndüm 2 haftaya kadar.
Şu an sarışınım. Mmm enfes bir his, kafamda bir hafifleme, "Ben ne anlarım" havaları :KK70:

2009 hmm...
O sıra kızıldım sanırım.
Sonra bir ara Hürrem karameli moda oldu, bi deneyeyim dedim; yadırgadım. Kendi rengine döndüm 2 haftaya kadar.
Şu an sarışınım. Mmm enfes bir his, kafamda bir hafifleme, "Ben ne anlarım" havaları :KK70:
Gel gel sarisinim gelllll
Ya bu bdv de anlatilan tiplemeler neden gercek hayatta karsima cikmiyor benim :confused:
Halbuki sarisi oldugum icin biri bana boyle bisi dese ne kadar eglenirim ben :KK6:

2009 hmm...
O sıra kızıldım sanırım.
Avatarından esmer olduğun izlenimindeydim:))))

Sac renginiz yerine hayata insanlara bakış acinizi değiştirin bence. Çooook is kadını tanıyorum sarışın sütun gibi ve cok zeki. O lafı edenlere bir lafa bakarım laf mi diye bir de soyleyene bakarım adam mi diye söyleyin. Mosmor olacaklardir:)

Artık çoğu kadın aynı tornadan çıkmış gibi .. Sanki Kızılay dağıtmış hepsini.

Aynı saç, aynı renk , aynı model, aynı giyim , aynı burun , aynı kaş, aynı hareketler..

Artık çoğu kadın aynı tornadan çıkmış gibi .. Sanki Kızılay dağıtmış hepsini.

Aynı saç, aynı renk , aynı model, aynı giyim , aynı burun , aynı kaş, aynı hareketler..
Anlattığın şekilde ben bir güruhu tanıyorum
Adnan hocanın kedicikleri
Çoğunluk değil ya

Takma kafana.. gereksizz konusmuslar bence.. eger bu tur konusmalardan hoslanmiyorsan tavrini ortaya koy.. acik ve net bi sekilde anlasinlar rahatsiz oldugunu..

Benim anne tarafım göçmendir bu nedenle gercek sarışınım ve beyaz tenliyim. İnsanlar boya olduğunu zannediyorlar
Şöyle ki; insanlar olamadığı şeyi kıskanırlar ve ona sahip olanları kıskanırlar. Sizin çevreniz de çok yakıştığını diyor zaten. Aptal sari vs diyenlere de takmayın kıskanip öyle konuşmuşlar

Oncelikle yazi puntonuz cok kucuk zor okunuyor bilginiz olsun..

Konunuza gelirsek, kendilerince espiri yapmişlar arkadaslariniz. Bazen insanlar espiri yapayim derken farkinda olmadan kirici olabiliyor malesef. Onemsenecek birsey degil bence. Bilimsel bir aciklamasi mi var sanki sarisinlar aptaldir diye .. Gulun gecin

X