Ara kanamalar ve Glukofen

kokunhuzurmus

07.02.2022 Baslangiç. 71.8 hedef: 60
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2016
514
763
33
Merhabalar. 27 yaşındayım, 1.5 yıllık evliyim. pcos vee inisülin direncim var. Bebek istiyoruz. Korunmadım hiç. 22 -29.07.2017 tarlusal ile regl oldum. Endokrinoloji ve kadın doğum 2.08.2017 glukofene başlattı. 12.08.2017 kanamam oldu tekrar 3 gün sürdü çok az. Ve 28.08.2017 Bugün de kanama başladı. Bu ara kanamalar normal mi. Glukofen kullanıp böyle kanaması olan var mı. Yerleşme vs. olabilir mi. Ümitlenmek istemiyorum ama bu kanamalar sinir bozucu olmaya başladı. Lütfen benim gibi olanlar bişeyler yazın, bilgilerinize ihtiyacım var.

Glukofeni 4 ay kadar kullandim, hic lekelenme yasamadim bu aralikta ama. İlk defa sizden duyuyorum lekelenme olayini.

Pko ve insulin direnci bende de var, zaten su sitede 20 uyeden 15 inde var sanirim:) pko lular kulubu desek kimse yadirgamaz herhalde:)

Glukofeni 4 ay kadar kullandim, hic lekelenme yasamadim bu aralikta ama. İlk defa sizden duyuyorum lekelenme olayini.

Pko ve insulin direnci bende de var, zaten su sitede 20 uyeden 15 inde var sanirim:) pko lular kulubu desek kimse yadirgamaz herhalde:)
Teşekkür ederim cevabın için. Sanırım kimse yaşamadığı için yazmıyor. Ben de diyorum ya hormonal bozukluktan oluyor, ya da ilaç adetimi düzenlemeye çalışıyor da ondan oluyor bu kanama. Doktora gitmekten de bıktım artık. Bakalım bi dahaki ayaa ne olacak durum ona göre gidicem mecbur.

X