Aralık 2020 Tüp bebek tedavisine başlayanlar???

Ben canım 🥰 ikinci denemem olacak ,şuan estrofem kullanıyorum ,Ocağın 5i gbi transfer Allah'ın izniyle 🥰 senin ilkmi canım, profiline baktım da çikolata kisti den muzdaripsin sen de sanirim. Bende polikistik 🤷

Ağrı sızı olmuyo transferde ama idrara sıkışık olduğumuz için o biraz zorluyor bu arada benim 2. Tüp Bebek denemem
inşallah son olur. Ben 2 negatif aşılamadan sonra ilk kez deniyorum hafif polikistik olarak tanımlıyor doktorum. Bakalım kaç tane yumurta toplanacak ve kaliteleri nasıl olacak?

Amin.Benim 3 negatif aşılama 2. Tüp bebek.sebepsiz infertilite açıklanabilen bir sorunda yok
Bana önceki doktorum polikistik demişti şimdiki doktorum en son muayenede istersen bekleyelim kendiliğinden gebelik şansın da var dedi. Sebepsiz görünüyor dedi polikistik değil miyim dedim hafif dedi. Ben de 2 yıl Denediğimizi 2 defa da aşılama denediğimizi beklemek istemediğimi söyleyince başladı tedaviye

Bence tedaviye başlamak istemekle dogru bı karar vermişsin zaten tüp bebek onceksi süreci geçirmişsin sen vakit kaybetmenin anlamı yok

Bide yapmayarak pişmanlık yaşayan biri olarak sana tavsiyem yeteri kadar yumurta toplanirsa kesinlikle dondurt ben ilkinde dondurtmadim ve maalesef aynı süreci 2.kez yaşadım mutlaka atlama bunu

Bide yapmayarak pişmanlık yaşayan biri olarak sana tavsiyem yeteri kadar yumurta toplanirsa kesinlikle dondurt ben ilkinde dondurtmadim ve maalesef aynı süreci 2.kez yaşadım mutlaka atlama bunu
En son 12 yumurta vardı ama hepsini ölçmedi. Pzt kontrolüm var inşallah büyüdülerse düşünüyorum ben de. İğne süreci çok yıpratıcı. Tekrar yaşamayız inşallah

Ben de varım kızlar. Transfer olacagim insallah. 6 yumurtam donduruldu bekliyor. Transferde idrara cok mu sıkışık olmak gerekiyor onu cok merak ediyorum. Hafif duzeyde olsak yetiyor mu acaba

Hanımlar merhaba, inşallah çok güzel sonuçlar alırsınızz 🌻🌻 Bende geçtiğimiz pazartesi transfer oldum, test için gün sayıyorum. Beklemek çok zor gerçekten sizce erken test yapsam çıkar mıııı?

Ben de varım kızlar. Transfer olacagim insallah. 6 yumurtam donduruldu bekliyor. Transferde idrara cok xmu sıkışık olmak gerekiyor onu cok merak ediyorum. Hafif duzeyde olsak yetiyor mu acaba
Evet canım, çok sıkışık olman gerekiyor. Transfer sonrası zaten iki saat yatıyorsun, ördek ya da hasta bezi veriyorlar ona yapman gerekiyor.

Ben canım 🥰 ikinci denemem olacak ,şuan estrofem kullanıyorum ,Ocağın 5i gbi transfer Allah'ın izniyle 🥰 senin ilkmi canım, profiline baktım da çikolata kisti den muzdaripsin sen de sanirim. Bende polikistik 🤷
Evet kuzum benim çikolata kisti 🙈 inşallah güzel haberlerini alırıızz dualarım seninle 😍 çok heyecanlı az bir süre kalmış 🙏🏻🙏🏻☺️☺️

Hanımlar merhaba, inşallah çok güzel sonuçlar alırsınızz 🌻🌻 Bende geçtiğimiz pazartesi transfer oldum, test için gün sayıyorum. Beklemek çok zor gerçekten sizce erken test yapsam çıkar mıııı?
Bence hiç erken test yapma tuttuğu halde negatif çıkarsa boşa moralini bozmuş olursun az daha sabret bence kafanı başka şeylerle dağıt 🥰 güzel haberlerini alacağız inşallah 😍

X