Aralık 2021 tüp bebek transfer olacaklar

Evet o vardı bende çok gaz oldu . Benim tek yumurta olmuştu korkuyorum o yüzden merkezden hiç memnun değildim şuan kafam çok karıştırmak istemiyorum. 😞
Sizin transfer oldu mu ? Nasıl sonuçlandı? Ben de doktoruma çok güvenerek gittim de bu 3. Denemem bunda da yine diğerleri gibi aynı prosedürü uygulayıp başka ekstra hiç bir ilaç vermeden devam edince doktorum biraz güven azalmadı değil. Allah duamızı hayırlı kılsın 🤲🏻

Sizin transfer oldu mu ? Nasıl sonuçlandı? Ben de doktoruma çok güvenerek gittim de bu 3. Denemem bunda da yine diğerleri gibi aynı prosedürü uygulayıp başka ekstra hiç bir ilaç vermeden devam edince doktorum biraz güven azalmadı değil. Allah duamızı hayırlı kılsın 🤲🏻
1 Aralık'ta oldu transfer.. sonuç belli değil ..hiç bir belirti yok

Kızlar iyi akşamlar, bugün itibariyle sabah akşam olmak üzere gunde 5 ilaç kullanıyorum. Mal etti ilaçlar beni kafam dönüyor midem bulanıyor feleğimi şaşırttı resmen😔 transfere son 4 günüm kaldı Allah yardim etsin nasıl geçecek bu şekilde hiç bilmiyorum🤔 sizler bukadar ilaçla sağlam durabiliyormusunuz varmi sizdede bu gibi olumsuz etkiler?

Kızlar merhaba nasılsınız ben 01 aralıkta transfer oldum bugün hiç bir belirti yok :KK43: sanki hiç transfer olmamış gibiyim sizler nasılsınız ilk 2 gün az pembe kahve leke geldi tedirginim :KK43:

X