Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Reglime 13 gün var 0.15 çıktı da benim :KK43:
Daha çokmuş gününe ben reglime bir hafta kala iki tane idrarda gebelik baktım negatif çıkmıştı tam reglime bir gün kala baktım pozitifi yakaladım senin ise daha çok var gününe kanda bhcg bakıcaksan regline üç gün kala bakabilirsin

Daha çokmuş gününe ben reglime bir hafta kala iki tane idrarda gebelik baktım negatif çıkmıştı tam reglime bir gün kala baktım pozitifi yakaladım senin ise daha çok var gününe kanda bhcg bakıcaksan regline üç gün kala bakabilirsin
Evet çok vardı kansızlık ve bel ağrısı kasık ağrısı için gittim doktor beta istedi ondada değer böyle çıktı 12 gün var regle şuan gebelik supende var bu değer artada bilir dedi eğer gecikseydin bu değer olsaydı ozaman negetif ti dedi

Merhaba kızlar bugün ovulasyon testi yaptım da bakabilir mısınız yumurtam çatlamış mi anlamadım ben

Eklentiler

• IMG_20231201_131656.jpg
    IMG_20231201_131656.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 29
Evet bendim 🙈 bizim kullandığımız markette satılan kayganlastırıcı , ebenin günlüğü direkt tamamen içine sıkılıyor derine onu kullanmadık ikisi farklıymış birbirinden.. bizim amaç ilişkide kolaylık olsun diyeydi fayda sağladı mı bilmiyorum ama sorun yaratmadı bende 🥰 su bazlı olduğu icin rahat ettim ilişkide ben ama siz direkt bebiş icin istiyorsanız doğurganlık jeliyle deneyin isterseniz
Nerhaba hangi kayganlaştırıcıydı ve gebe kaldınız mı?

X