Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yine 9. gün demişsin ya ,yumurtlama gününden emin misin canım, luteal fazın 9 gün çok az değil mi
Evet 3 4 aydır 9 ile 12 gün arasında değişiyor 😫 ovulasyon testi ile kontrol ederek gidiyorum. henüz doktora gitmedim. Hep üstüne görme diye hevesleniyorum ama regim başlıyor. Sanırım bir sorun var o döngüde yoksa neden olmasın ki

Bence bir hata var canım
Toplam döngün kaç gün
Benim mesela 26 gün falan 12. gün çatlama oluyor üstüne 14. Gün adet.. 30 gün olsa 16. Gün çatlama olur.. yada 40 gün olsa 26. Gün falan çatlama olur yani ortalama en azından
Çatlama gününün kesinliği yok ama luteal fazın 14 gün ortalama ya da 12-16 arası galan olmalı tabi ektrem bir durum yoksa kist miyom polikistik over falan..
Tabiki ay ay tutmaz ama 3 4 ay deyince bir hata var ya da bir doktora görün canım

Bence bir hata var canım
Toplam döngün kaç gün
Benim mesela 26 gün falan 12. gün çatlama oluyor üstüne 14. Gün adet.. 30 gün olsa 16. Gün çatlama olur.. yada 40 gün olsa 26. Gün falan çatlama olur yani ortalama en azından
Çatlama gününün kesinliği yok ama luteal fazın 14 gün ortalama ya da 12-16 arası galan olmalı tabi ektrem bir durum yoksa kist miyom polikistik over falan..
Tabiki ay ay tutmaz ama 3 4 ay deyince bir hata var ya da bir doktora görün canım

22 Aralık yumurtlama
31 Aralık regl
7 Ocak yani bugün yumurtlama hemde pik 😒 vücudum bana aşırı oyun oynuyor
Geçen ay döngünün 23. Günü yumurtlama gördüm şimdi 8. Günü
Tam Ocak ayini kapadım derken yine bekleyişler başladı
Yumurtlama olunca da bir sorum varmış gibi düşünemiyorum 😫

22 Aralık yumurtlama
31 Aralık regl
7 Ocak yani bugün yumurtlama hemde pik 😒 vücudum bana aşırı oyun oynuyor
Geçen ay döngünün 23. Günü yumurtlama gördüm şimdi 8. Günü
Tam Ocak ayini kapadım derken yine bekleyişler başladı
Yumurtlama olunca da bir sorum varmış gibi düşünemiyorum 😫
Gerçekten ilginç canım sen o zaman piki ne zaman görüyorsan ya da pike yakın ya da kendi tahminince bir boş bir dolu 10 gün falan devam et öyle herkesin vücudu bir değil ay ay kendi vücudumuz bile fark yaratıyor kendi kendine en mantıklı en garantisi bu

Kızlar üst kısımda aralık diyo ama bana yardımcı olabikceğinizi düşünüyorum şuan eşimle covid geçiriyoruz ben pkoluyum düzensiz adetim var ama son 3 aydır çok düzenli bu ay yine günümde muhtemelen olucaktım ama covid galiba etkiledi adet günüm 4 aralıktı olmadım ayın 1 inde covid olmuşum ama yeni öğrendim. En son 27 /28 aralık di galiba gün aşırı yumurtlama günleri değerlendirdik o haftası yumurtlama vardı bi kac gün önce gebelik testim negatif di gögüs uclarım dehşet acıyor. Ve ara ara kasıklarım ağrıyor pkoluyum diye artık umudum kalmadı 🥹 birileri yorumlayabilirmi yazdıklarımı..

Kizlar merhaba gecen ay kimyasal gebelik geçirdim fakat isteyerek bir gebelik degildi korunmamiza ragmen oldu Allah bagislarsa 6 aylik bir bebegim var Allah önce isteyenlere nasip etsin fakat adetim 17 gün gecikti acaba kimyasal gebelikten mi yoksa yine bir hamilelikmi var sol kasigimda cekilmeler oluyor

Kızlar üst kısımda aralık diyo ama bana yardımcı olabikceğinizi düşünüyorum şuan eşimle covid geçiriyoruz ben pkoluyum düzensiz adetim var ama son 3 aydır çok düzenli bu ay yine günümde muhtemelen olucaktım ama covid galiba etkiledi adet günüm 4 aralıktı olmadım ayın 1 inde covid olmuşum ama yeni öğrendim. En son 27 /28 aralık di galiba gün aşırı yumurtlama günleri değerlendirdik o haftası yumurtlama vardı bi kac gün önce gebelik testim negatif di gögüs uclarım dehşet acıyor. Ve ara ara kasıklarım ağrıyor pkoluyum diye artık umudum kalmadı 🥹 birileri yorumlayabilirmi yazdıklarımı..
Benimde göğüs uçlarım aynı hamileyim

Doktor test yapmadı sadece alttan ultrasonla baktı herşey temiz rahim çok iyi dedi folio verdi hergün al dedi bide clomifen verdi reglinin 3cü günü kullan sadece Bengün dedi kullandım kaldımda ama yine tutunamadı ocağın ikisine kadar kapalı açılsın gidicem mutlaka bir sebebi var ama ne rabbim yardım etsin inşallah çözülür
Merhaba folio yu nereden buldunuz ben hiçbir eczanede bulamıyorum

Merhaba folio yu nereden buldunuz ben hiçbir eczanede bulamıyorum
Merhaba canım ben almanyada yaşıyorum burda var eczanede türkiyede vardı kızımda oradaydım ama doktor yazmıştı ben öncesinde kullanmamıştım evlendiğim ay hamile kalmıştım doktora gidince yaşmıştı öyle kullanmıştım internetten baktın mı gerçi eczaneler istetincede getiriyor özel olarak

Merhaba canım ben almanyada yaşıyorum burda var eczanede türkiyede vardı kızımda oradaydım ama doktor yazmıştı ben öncesinde kullanmamıştım evlendiğim ay hamile kalmıştım doktora gidince yaşmıştı öyle kullanmıştım internetten baktın mı gerçi eczaneler istetincede getiriyor özel olarak
Merhaba, 2018 yılında kullanmıstım o zaman vardı eczanelerde, şimdi tekrar bir gebelik planlıyorum onun için arayışa geçtim ama ne yazıkki bulamıyorum hiç bir yerde, ecza depolarında yokmus öyle dedi eczacılar 🤷

Yerleşme kanaması 5 gün sürer mi? Tüm tariflere uyuyor gelen kanama. Miktarı çok az kahverengi ve açık pembe geliyor, reglime 8 gün var ve 5 gündür bu leke selpağa geliyor? Bu kadar sürmesi normal mi? Yaşayan var mı

Yerleşme kanaması 5 gün sürer mi? Tüm tariflere uyuyor gelen kanama. Miktarı çok az kahverengi ve açık pembe geliyor, reglime 8 gün var ve 5 gündür bu leke selpağa geliyor? Bu kadar sürmesi normal mi? Yaşayan var mı
Test yaptınız mı, erken gebelik veya kan testi yapın. Adetlerini düzeliyor ve böyle lekelenme başlamıyorsa olabilir.
Korunmayı yeni bıraktıysan vücut değişikliğe alışmayada çalışıyor olabilir

Kızlar selam kendimi toparladım geldim daha doğrusu toparlıyorum insallah
Kürtaj sonrası 14. Gün bugün antibiyotik mantar yaptı kasıntıdan derdimi unuttum 3-4 gündür 😅
Şimdi söyle oldu doktor ilk adetini ol 30-40 gün sonra olacaksın rahmin tertemiz dedi şükürler olsun 🙏🏻
Elimde kalan ovulasyon testlerini yapayım dedim adet gününü tespit amaçlı yumurtlama olur mu ki pek emin değilim kürtaj sonrası yumurtlama oluyor mu? Ovulasyon testi hafif koyu çıktı acaba hala beta var ondan galiba çok emin değilim.
Bebek olayını erteledim önemli olan sağlığım kendimi vücudumu toparlamam gerek kürtaj sonrası mantar belasıyla da uğraştığım icin çok yıprandım :KK43:
çok gecmıs olsunnn canım,
kurtaj sonrası betan kac ayda ya da haftada sıfırlandı?
benım kurtaj sonası 7.gun 2354 cıktı yuksek sanırım :KK43:

çok gecmıs olsunnn canım,
kurtaj sonrası betan kac ayda ya da haftada sıfırlandı?
benım kurtaj sonası 7.gun 2354 cıktı yuksek sanırım :KK43:
Ben 6 Aralık kürtaj oldum 10 Ocak adet oldum , 11 Şubat adet oldum tamamen düzene girdi hiç test yaptırmadım kendiliğinden geçti gitti 7 gün yüksek cıkar normal biraz bekleyin ilk adetinizi 🙏🏻

X