Aralık ayında transfer olacaklar

Kubea008

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
41
35
Kızlar Aralık ayında transfer olacak anne adayları gelin toplaşalım 💕kim hangi günde olucak transfer bana 1Aralık için gün verdiler şuan Estrofem ilacı kullanıyorum ayrıyetten balık yağı folik asit şeker ilacı ve coraspirin içiyorum birde gonapeptyl iğnesini vuruluyorum sizler hangi ilaçları kullanıyosunuz 🥰

Kızlar Aralık ayında transfer olacak anne adayları gelin toplaşalım 💕kim hangi günde olucak transfer bana 1Aralık için gün verdiler şuan Estrofem ilacı kullanıyorum ayrıyetten balık yağı folik asit şeker ilacı ve coraspirin içiyorum birde gonapeptyl iğnesini vuruluyorum sizler hangi ilaçları kullanıyosunuz 🥰
Merhabaa bende aralık sonunda olcam inşallah🙏🏻 Lucrin vurdum ayın 20 sinde şimdi regl bekliyorumm🦋

Merhaba ben de 2 gün önce tüp bebek tedavisine başladım, inşallah embriyolarım olur.Şeker ilacı niçin kullanıyorsunuz

Canim Sen adet olduktan sonra mi sana bu ilaclar verildi? Yumurta toplanmasindan ne kadar sonra adet oldun acaba?

Selam Kizlar, Benim 7 Embriyo saglikliymis. Donduruldu. Bu 3 deneme sansi demek dedi doktor. Adet olmayi bekliyorum artik. Bana Folikasit disinda birsey vermedi doktor
Banada opu işleminden sonra ekstra ilaç vermedi bi dahaki kontrole gelene kadar folikasite devam transferden önce ilk muaynesinde gerek varsa muhakkak başlatır ilaca hayırlısı bakalım 😍

Merhaba.. 2 Aralık da benim de transferim olacak inşallah.. Dr nuz kim?

Merhaba herkese bende bugun Bismillah dedım ve basladım ılaclarını aldım ilk denemem olacak hem korkuyorum hemde umutluyum hepimiz ıcın hayırlısı
Benmde ilk tedavim ilk denememiz vanm 2 gün sonra transferimiz var okadar drğişik hissediyorum ki kendimi anlatamam zorlu bi sürec Rabbim hayallerimizi yaşatmayı nasip rtsin en kısa zamanda İnşAllah 🥰🤲

Benmde ilk tedavim ilk denememiz vanm 2 gün sonra transferimiz var okadar drğişik hissediyorum ki kendimi anlatamam zorlu bi sürec Rabbim hayallerimizi yaşatmayı nasip rtsin en kısa zamanda İnşAllah 🥰🤲
Hadi hayırlı haberlerle ınsallah kac yumurta toplandı kacıncı gun yumurtası transfer olacak 🤲🤲🤲

19 yumurta toplandı 11 i döllendi 9 tanesi 1.kalite embriyo dendi 5.gün embiriyoları hepside yarn oluvak İnşAllah transferimiz🥰🥰
Masallah masallah Rabbım bana da nasşp etsin amaa benım fazla yumurta yok sagda ve solda 1 er adet yumurtam var bakalım ılaclarla gelısır mı bırde bırsey soracagım hangi ılacları kullandın

X