Aralik ayinda t├╝p bebek tedavisine baslayanlar burdami?­čśâ

asihan

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Ocak 2019
975
657
Asl─▒nda kas─▒mda ba┼čladm bu ay k─▒smet olursa transferim ger├žekle┼čecek in┼čallah burdan size g├╝zel haber vermek nasip olur Allah isteyen herkese nasip etsin

benimde Aral─▒kÔÇÖta transferim rabbim nasip eder insallah hepimize ­čśî

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 01-09-2021

Hamileli─čimin 9. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 222 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz dokunmalara kar┼č─▒ refleks g├Âsteremeye ba┼člad─▒. Art─▒k bir nesne bebe─činizin kafas─▒na dokunursa, bebe─činiz d├Ânecektir. Bebe─činizin i├ž kula─č─▒nda v├╝cut denge sistemini sa─člayan yar─▒m daire kanallar─▒ olu┼čmaya ba┼člad─▒. Bebe─činizin d─▒┼č kula─č─▒ ┼čekillenmeye devam ediyor. Bebe─činizin erken kaydedilebilir beyin dalgalar─▒ olu┼čmaya ba┼člad─▒.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 4 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Avarahu

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Kas─▒m 2016
132
68
32
Ben de var─▒m uzun protokol ile olacak yumurta bask─▒lara i─čnesi vurundum regl olmay─▒ bekliyorum tedavinin devam─▒ i├žin bu arada 2. Denemem ve ilk k─▒sa protokol oldu tedavi yar─▒m kald─▒ ilki tekrar ba┼čl─▒yoruz i┼člh hepimiz g├╝zel haberler al─▒r─▒z

pandaaa

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Haziran 2018
165
132
Merhaba , ben de yeni ba┼člad─▒m tedaviye Martta k├╝rtaj olmu┼čtum sonras─▒nda gebelik olmad─▒ yumurta rezerv azl─▒─č─▒m var

beyazmasumumutlar

Senin murad─▒n─▒ benim murad─▒m k─▒l Allah'─▒m..
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2018
136
78
insallah c├╝mlemize­čą░
ilk denemenmi olcak? ortalama nezaman baslicaksiniz?
Hepimiz t├╝m isteyenlerle nasip etsin Rabbim. Uzun zamand─▒r hamile olmay─▒ bekeleyen arkada┼člar─▒m─▒n hamilelik haberlerini ald─▒m. Dar─▒s─▒ ba┼č─▒m─▒za.
Bana gelince 2. Denemem nasip ya ge├žen sene de yine ayn─▒ zamanlarda ba┼člam─▒┼čt─▒m tedaviye ama bebe─čim tutunmad─▒. Yar─▒n yumurta takibine gidiyorum insalllah geli┼čim iyi olursa 2 g├╝ne de toplan─▒r herhalde. Bakal─▒m nasip. Sizler de nedir durum

Pnar_07

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Eyl├╝l 2020
62
41
allahim t├╝m isteneyler nasip etsin insallah kizlar­čą░­čĄ▓­čĆ╗
benim ilk denemem olcak yurt disinda kaldigimiz icin anca aralik sonunda baslicaz insallah izini ├Âyle ayarliyabildik anca..
ama doktoruma g├Âre transfer hemen olmicakmis.. yumurta rezervelerim cok iyi oldugu icin y├╝ksek doz vericez demislerdi olabildigince cok yumurta elde etmek icin.. esim azosperm dokuzuncu ayda tese oldu ve cok s├╝k├╝r sperm bulundu 4 t├╝p doldurdular ve simdi t├╝p bebekde 1 t├╝p├╝ alip spermler bosa gitmesin diye cok yumurta elde etmemiz gerekiyomus.. dozlsr y├╝ksek verilcegi icin hemen transfer olmaz dediler bana mecbur bidahaki ay ocak subat gibi yine gidip transfer olcam insallah

Pnar_07

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Eyl├╝l 2020
62
41
Asl─▒nda kas─▒mda ba┼čladm bu ay k─▒smet olursa transferim ger├žekle┼čecek in┼čallah burdan size g├╝zel haber vermek nasip olur Allah isteyen herkese nasip etsin
cnm sende transfer bidahaki aymi yapilacak? yani yumurtalar toplanip bi kac g├╝n sonra transfer olmadimi? dogrumu anladim ?

senemkb

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Eyl├╝l 2020
163
170
38
uzun prokolle ben de var─▒m. in┼čallah bu sefer g├╝zel haberler payla┼č─▒r─▒m. 10 aral─▒kta b├╝y├╝me hormonu almak i├žin doktora gidece─čim ┼čimdilik do─čum kontrol hap─▒ kullan─▒yorum. Tabi vitaminlerim ve biosteron d─▒┼č─▒nda.
Bu sefer benim ve hepimizin y├╝z├╝ g├╝ler in┼čallah :dua: