Aralik ayinda tüp bebek tedavisine baslayanlar burdami?😃

Ben de varım uzun protokol ile olacak yumurta baskılara iğnesi vurundum regl olmayı bekliyorum tedavinin devamı için bu arada 2. Denemem ve ilk kısa protokol oldu tedavi yarım kaldı ilki tekrar başlıyoruz işlh hepimiz güzel haberler alırız

Merhaba , ben de yeni başladım tedaviye Martta kürtaj olmuştum sonrasında gebelik olmadı yumurta rezerv azlığım var

insallah cümlemize🥰
ilk denemenmi olcak? ortalama nezaman baslicaksiniz?
Hepimiz tüm isteyenlerle nasip etsin Rabbim. Uzun zamandır hamile olmayı bekeleyen arkadaşlarımın hamilelik haberlerini aldım. Darısı başımıza.
Bana gelince 2. Denemem nasip ya geçen sene de yine aynı zamanlarda başlamıştım tedaviye ama bebeğim tutunmadı. Yarın yumurta takibine gidiyorum insalllah gelişim iyi olursa 2 güne de toplanır herhalde. Bakalım nasip. Sizler de nedir durum

allahim tüm isteneyler nasip etsin insallah kizlar🥰🤲🏻
benim ilk denemem olcak yurt disinda kaldigimiz icin anca aralik sonunda baslicaz insallah izini öyle ayarliyabildik anca..
ama doktoruma göre transfer hemen olmicakmis.. yumurta rezervelerim cok iyi oldugu icin yüksek doz vericez demislerdi olabildigince cok yumurta elde etmek icin.. esim azosperm dokuzuncu ayda tese oldu ve cok sükür sperm bulundu 4 tüp doldurdular ve simdi tüp bebekde 1 tüpü alip spermler bosa gitmesin diye cok yumurta elde etmemiz gerekiyomus.. dozlsr yüksek verilcegi icin hemen transfer olmaz dediler bana mecbur bidahaki ay ocak subat gibi yine gidip transfer olcam insallah

uzun prokolle ben de varım. inşallah bu sefer güzel haberler paylaşırım. 10 aralıkta büyüme hormonu almak için doktora gideceğim şimdilik doğum kontrol hapı kullanıyorum. Tabi vitaminlerim ve biosteron dışında.
Bu sefer benim ve hepimizin yüzü güler inşallah :dua:

uzun prokolle ben de varım. inşallah bu sefer güzel haberler paylaşırım. 10 aralıkta büyüme hormonu almak için doktora gideceğim şimdilik doğum kontrol hapı kullanıyorum. Tabi vitaminlerim ve biosteron dışında.
ilk denemenmi? transfer OPU dan sonrami olcak sizde?

Ben yarın doktor kontrolu me başlıyorum hepimiz için hayırlısı

X