Aralık - Ocak Transfer olacaklar

Öyle olur zaten ben doktorla hiç iletişime geçemedim ki anca asistanı hemşireye iletişimdeyiz 😅 dçkısmetse yarın muayenede iletişime geçicem doktorla
Aynen adamı toplasan tüm tedavide 1dk görmüşümdür yumurta toplama hariç ne bilem bende tebrik falan edecek sanmıştım meşhur sözünü demiş noktayı koymuş (asistanima yazın)😜hepimizin kaderi ayni

Merhaba, bende 30 ocakda transfer oldum..Heyecanla pazartesi yi bekliyorum 🙈Allah'ım hepimize o güzel haberleri alıp sağlıkla kucaklarımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲😇❣️
Ben de 29 ocakta 5. Gün tek embriyo transferi oldum, kasıklarımda ve belimde arada sızlama ve doluluk hissi oluyor, bugün 5. Günüm idrar testi normal kaset test tek çizgi çıktı☺️ Daha erken diye çıkmadığını ümit ediyorum🍀 sende var mı belirti denebilecek gelişmeler, ne zaman test yapacaksın

ayni durumdayiz canim, benim ilki dusuk ikinci de negatif su ana kadar 8. gundeyim. benim geride bir donmus kaldi kalitesi ortaydi. benim planim hemen gelecek ay tekrar deneyip o donmusu da kullanmak o da olmazsa, bi ara vericem hem maddi hem manevi toparlanmak icin bu defa tekrar opu gerekmis olucak ve opudan sonra embryolara ngs uygulatmayi dusunuyorum zaten doktorum da bi kac kez basarisiz olursa ve ya ileri yas oldugunda ngs uyguluyoruz demisti. ben transfer oncesi intralipid serum kullanmadim hic natural killer cells icin. Bu defa doktoruma sorayim dedim ama simdi makaleleri okudum basariya hic bir katkisi saptanmamis. ayrica ek olarak 5 kg fazlam var onu da vermeyi dusunuyorum opu'dan once. bu arada sanki senle agustos-eylul transfer grubunda da vardik. Allah yardimcimiz olsun.
İlginç bende nerede okusam faydası var yazıyo anlamadım neye inanıcaz😁 aslında söylenen şu bağışıklık sistemi kuvvetli kadınlarda düşük oranı azmış amaç o faktörü deneyerek ortadan kaldırmak sanırım mesela bana da uygulandı bu sefer dr bazı vücutlar gebeliği atıyo birde bunu deneyelim tarzıydı yani yüzde yüz bir etkisi yok ama yardımcı olduğuna inandığımız bir yöntem dedi onca emek veriyoruz bundan da eksik kalmayalım dedim😂

X