Aralık - Ocak Transfer olacaklar

Ay o nasıl bir cümle yine mi derken. Ben 1 kez kimyasal yaşadım gerçekten çok yıpratıcı seni düşünemiyorum bile her seferinde hevesin kursağında kalmıştır 😪 insanlar düşüncesiz gerçekten illaki yaşamak gerekmiyor biraz düşünce yeterli. İnan ben de öyleyim işkoliğim benim eşim çok istiyordu yoksa ben daha bekleyebilirdim. Seni çok iyi anlıyorum...
Bide bu benim en yakın dediğim arkadaşım. Ne diyeyim allah ona iyilik versin yaşamasın sıkıntı diyecek bişey kalmıyor bazen. Ne kadar yıprandık bakalım inşalalh şimdi sonu güzel olur☺️

Kızlar çok üzgünüm😞 değerim 1,33 çıktı. Kısmet değilmiş, belirtilere inanmamak lazımmış demek ki🥺
gecmis olsun canim demek ki zamani gelmemis. ins ennn kisa zamanda saglicakla hamile kalirsin 💕 aynen bu donemde biz gaz sancisini bile birseylere yoruyoruz, elde degil ama en guzeli nötr olmak. yapabilene helal olsun 🥺 simdi ki planin nedir? biraz bekleyecek misin

Kizlar ben muayneden sinra eve gelince 1 saat sonra falan asidi vajinal sancim basladi sonra rahmime dogru falan bir kanamam gelsi size anlatamam bildigin regli olur gibi apar yopar gittik haataneye bakti doktor duruyo bebek amq etrafi kanamli dedi sonra suan dusuk tehliken var yat ve bol su ic dedi coraspieini biraktirdi bana igne vurdular cok korkuyorum asiri derece cok kotu oldum bianda bana dua edin allah askina rabbim onu benden almasin
cok gecmis olsun canim, simdi nasilsin? muayene den sonra olmasi da ilginc olmus. dr muayene de ne demisti

Dinlerim canim dinlerim valla bak sana yemin ederim bu aikintiyi cekecegine 2 hafta bekle inan bisi degil cok zor be vallahi cok zorr yeminlenn demekki benim o bolgem hasssas cok nblm artik bilmiyorukii
Benim aslında 31 ocakta belli oldu kanda sonra ikinci kan sonucunda artışı görünce doktor bir hafta sonra kese baktır bulunduğun şehirde dedi çünkü doktor Ankara’da keseden bir hafta kadar sonra buraya gelirsin kalp atışı için dedi bende onun için mecbur baktırmalıyım yarın ama alttan kesinlikle baktırmam inşallah inşallah karından görünür stresim tavan durumda 🥺🥺

Ya epey azalsi agrim falanda ama vajinamda sancim birqz var ya zaten fitil sokuyoz ya parmakla mesela benim o olunca bile canim yanar acir hemen
Ama simdi sabaha gore iyiyim iste simdi sadexe peceteye silerken geliyo onceden wcyle berabr akiyordu bin sukur suanda ya dusuk olsa devam ederdi dimi kanamm cok
Düşük olsa ağrıyla beraber kanaman devam ederdi sakin ol paniğe kapılma 🙏

Bilmiyorum ki ikiz için bişey demedi ama biz kendimiz öyle bi heveslendik sanki 🥰🥰 5+6 da cuma günü kontrolüm var neler olacak bakalım 🤔 birde benim hiç belirtim yok göğüs şişkinliği dışında hep bişey mi oldu acaba endişesi yaşıyorum. Bu dönemde aşırı uyku olurmuş mide bulantısı falan bende hiçbiri olmadı sizde var mı?
Bende de hiçbir şey yok midem niye bulanmıyor diye sorguluyorum kendimi hep 🤷🏻‍♀️

cok gecmis olsun canim, simdi nasilsin? muayene den sonra olmasi da ilginc olmus. dr muayene de ne demisti
Valla tebrik etti cok guzel herssy yolunda bi sikinti yok kalp atisida basladi dedi hersey yolunda haftaya gorusueuz dedi bu kdar eve bi geldim ama zaten o muayne aletini aoktugundada asiri canim yandi evet ucuna koydu ama icine sokmadi oyle ama eve geldigimde asiri sanci kanama norma degildi yani sonra hemen gittim igne falan deeken full yatiyorum dahada azaldi kanamam sancim falan sabhki gibi degil cok sukur ama cok korktumm cokk

Benim aslında 31 ocakta belli oldu kanda sonra ikinci kan sonucunda artışı görünce doktor bir hafta sonra kese baktır bulunduğun şehirde dedi çünkü doktor Ankara’da keseden bir hafta kadar sonra buraya gelirsin kalp atışı için dedi bende onun için mecbur baktırmalıyım yarın ama alttan kesinlikle baktırmam inşallah inşallah karından görünür stresim tavan durumda 🥺🥺
Ya stres yapma gozunu seveyim stres olucak birswyin yok suansa kanaman yok dimi yada asiri dayanamacagin sekilde agrilarin sen de ben asla istemiyorum alttan baktirma o bakmazsa git baska doktora valla kafan rahat olsun birseyin yok senij oyle dusun canim benim bizim seninle ayniymis benimde 30 ocak kan testi gunumdu 1 gun sanirim ondeyim ozman senden 18 icak tranfer beni

gecmis olsun canim demek ki zamani gelmemis. ins ennn kisa zamanda saglicakla hamile kalirsin 💕 aynen bu donemde biz gaz sancisini bile birseylere yoruyoruz, elde degil ama en guzeli nötr olmak. yapabilene helal olsun 🥺 simdi ki planin nedir? biraz bekleyecek misin
Amin canım çok teşekkür ederim💕 türkiyeye ailemin yanına gideceğim biraz dinlenmek için,burdaki tedaviden çok memnun kalmadım, sonucu hasta koordinatörüne attım bu konuyla ilgili cevap bile yazmadı, işlem günü 1500euro ödeme yaptık fatura vermemişlerdi,elden veremediği için sadece onun fatura görüntüsünü atmış bana whatsapptan bugün, doktorla zaten iletişimimiz yok telefonu da yok, sonuçtan haberi var mı bilmiyorum. O yüzden soğudum burdaki tedaviden, türkiyede histereskopi yaptıracam, doğal yollardan denicem ya da aşılama yaptıracam, testlerimi tekrar baştan yaptırırım götürürüm doktorlara, bir sıkıntımız yoktu en son,sebepsiz infertelite. Bakalım artık kısmet herşey, 3 embriyom duruyor burda hala

Yine mi ya ne demek arkadaş anlamış değilim insanlara söylesen böyle üzer söylemesen ay gizli saklı iş yapıyor derler ben yeni evliydim akrabadan biri geldi çocuk sordu yok daha dedim çok istiyorsan git tüp bebek yaptır dedi hoş şimdi yaptırdım ama o zaman daha yeni evliyim olcak olmayacak bişe bilmiyoruz direk psikoloji bozukluğuna itiyorlar sonra çok umurlarındaymış gibi aman üzülme olur olur deyip duruyorlar eksik hissetme o kadar çok hissettim ki daha sonra çok üzüldüğüm için heralde bir rüya gördüm artık hissetmiyorum kimse hissetmemeli bence normal olsun tüp bebek olsun Rabbi ol derse oluyor normal hamile kalanlar ay hemen yaptım oldu sanki haşa kendileri can ve şekil veriyor Rabbim nasip ediyor ve oluyor sanki kendi yapmış gibi sende yapsana demezler mi 😤😤😤
evde yumurta mi yokkk git kosedeki bakkaldan al der gibi ne kolay soylemis tup bebegi 😤😤😤 bazi insanlar tamam halden anlamiyor ama bazilari da karsisindakilerin zayif oldugu noktaya deginmekten haz aliyor. ayy geldiler bana ne kizdim ne kizdim simdi 😁 memlekette yasamiyorum yasasam bu tarz insanlardan kurtulamazdim kesin. yasadigim yerde insanlarin birbirine yas ve cocuk gibi kisisel soru sormalari hos karsilanmiyor ve sormuyorlarda darisi bizim memlekete.. cok haklisin yaptim oldu.. sozude cok tehlikeli biz soz.

Amin canım çok teşekkür ederim💕 türkiyeye ailemin yanına gideceğim biraz dinlenmek için,burdaki tedaviden çok memnun kalmadım, sonucu hasta koordinatörüne attım bu konuyla ilgili cevap bile yazmadı, işlem günü 1500euro ödeme yaptık fatura vermemişlerdi,elden veremediği için sadece onun fatura görüntüsünü atmış bana whatsapptan bugün, doktorla zaten iletişimimiz yok telefonu da yok, sonuçtan haberi var mı bilmiyorum. O yüzden soğudum burdaki tedaviden, türkiyede histereskopi yaptıracam, doğal yollardan denicem ya da aşılama yaptıracam, testlerimi tekrar baştan yaptırırım götürürüm doktorlara, bir sıkıntımız yoktu en son,sebepsiz infertelite. Bakalım artık kısmet herşey, 3 embriyom duruyor burda hala
Avusturya damiydin? onceden de memnun kalmadigini soylemistin sanki... eger dondurulmuslarini baska dr yada hastanede yaptirtma onayi veriyorlarsa puani yuksek bir dr ile deneyebilirsin. ben de eger memnun kalmasaydim boyle bir yol dusunuyordum ama sukur simdilik memnunum bakalim.

evde yumurta mi yokkk git kosedeki bakkaldan al der gibi ne kolay soylemis tup bebegi 😤😤😤 bazi insanlar tamam halden anlamiyor ama bazilari da karsisindakilerin zayif oldugu noktaya deginmekten haz aliyor. ayy geldiler bana ne kizdim ne kizdim simdi 😁 memlekette yasamiyorum yasasam bu tarz insanlardan kurtulamazdim kesin. yasadigim yerde insanlarin birbirine yas ve cocuk gibi kisisel soru sormalari hos karsilanmiyor ve sormuyorlarda darisi bizim memlekete.. cok haklisin yaptim oldu.. sozude cok tehlikeli biz soz.
Aynen yaşamayan bilemez tüp bebeğin zorluğunu kolay geliyor hele de yaşanan düşüklerde üzüntüyü kimse tüp bebek yaptırdığımı da söylemedim herkes doktor kesiliyor kafam rahat ben rahat dedim tüp bebek yaptıranlar abla vardı o anlattı çok ağladı dış gebelik olmuş tek tüpü alınmış baya sıkıntı yaşamış artık denemede yapmıyor onada böyle sorup duruyormuşlar kısırım olmuyor demiş aa ben öyle demek istemedim bilmem ne kıvır bakalım sanki çocuk var evde saklıyoruz insanlar çok acımasız oluyor bazen

Ya stres yapma gozunu seveyim stres olucak birswyin yok suansa kanaman yok dimi yada asiri dayanamacagin sekilde agrilarin sen de ben asla istemiyorum alttan baktirma o bakmazsa git baska doktora valla kafan rahat olsun birseyin yok senij oyle dusun canim benim bizim seninle ayniymis benimde 30 ocak kan testi gunumdu 1 gun sanirim ondeyim ozman senden 18 icak tranfer beni
Yok hiç leke falan olmadı ama arada bir karnıma regl gibi sancı giriyor işte o zamanlar ruhum kesiliyor sanki bir şey olacak diye sonra geçince rahatlıyorum onun dışında ne mide bulantısı ne koku hassasiyeti hiçbir şey yok eğer biraz fazla ayakta kalırsam bel ağrısı dışında gün içinde ağrı da olmuyor ay evet benimde 19 ocak transfer günü ☺️

Valla tebrik etti cok guzel herssy yolunda bi sikinti yok kalp atisida basladi dedi hersey yolunda haftaya gorusueuz dedi bu kdar eve bi geldim ama zaten o muayne aletini aoktugundada asiri canim yandi evet ucuna koydu ama icine sokmadi oyle ama eve geldigimde asiri sanci kanama norma degildi yani sonra hemen gittim igne falan deeken full yatiyorum dahada azaldi kanamam sancim falan sabhki gibi degil cok sukur ama cok korktumm cokk
inshallah daha daha iyi olursun, bununla gecmis olsun canim. hamilelikte neden alttan muayene yapiyorlar acab!! arkadasim ilk hamileliginde alttan bakinca sikintisi olmustu sonra tovbe etti diger hamileliklerimde alttan muayene yaptirmiycam diye. hatta sonraki dr lari istememis bile.. bazen bu meslegi anlamak zor oluyor. dr una gore mi degisiyor muayene yontemi bilemiyorum... neyse senin icinde sikintili da olsa tecrube olmus, bunlari dusunmek yerine simdi sen kendini rahatlat ve dinlen hepsi gececek insshallah 😘

inshallah daha daha iyi olursun, bununla gecmis olsun canim. hamilelikte neden alttan muayene yapiyorlar acab!! arkadasim ilk hamileliginde alttan bakinca sikintisi olmustu sonra tovbe etti diger hamileliklerimde alttan muayene yaptirmiycam diye. hatta sonraki dr lari istememis bile.. bazen bu meslegi anlamak zor oluyor. dr una gore mi degisiyor muayene yontemi bilemiyorum... neyse senin icinde sikintili da olsa tecrube olmus, bunlari dusunmek yerine simdi sen kendini rahatlat ve dinlen hepsi gececek insshallah 😘
Insallah ya insallah bana bugun yasadigim hersey yetti herseyyy binsukurr rabbime allahim.kimseye vermesinn

Valla bazi doktorlar cok merakli yani alttan muayneye ya yemin ederim girtlagina yapisasim geldi bugun ya evden nasil ciktigimi nasil hastaneye gittigimi bilmiyorum esim falanda mahfolfuk ya kolay kolay kalamiyoz iste biz hamile zor oluncada asiri degerli oluyor

Yok hiç leke falan olmadı ama arada bir karnıma regl gibi sancı giriyor işte o zamanlar ruhum kesiliyor sanki bir şey olacak diye sonra geçince rahatlıyorum onun dışında ne mide bulantısı ne koku hassasiyeti hiçbir şey yok eğer biraz fazla ayakta kalırsam bel ağrısı dışında gün içinde ağrı da olmuyor ay evet benimde 19 ocak transfer günü ☺️
Ya o regli gibi agri hiic dert etme normal bebek yerlesiyor cunki oyle dusun rahmin buyuyor icerde bi yasam mucadelesi var kanaman olmadigi surece bisi olmaz merak etme sen allah buyuk cok ugrasiyoz cok emek veriyoruz bak belkide bu benim sinavimdi bugun yada belkide olmasi gerekiyodu ya karnimda rahatlama oldu ama cpk sacma bi sekilde anlam veremiyorum tabide valla

Canım Türkiyede nereye gelirsin bilmiyorum ama Ankara’da Başkent hastanesinde tedavi gördüm ben doktorum Göğşen Önalan aynı hastanede Hulusi Zeyneloğlu diye bir doktorda var 30 yıldır tüp bebek tedavisi yapıyorlar herkes çok memnun çok iyi yorumlar gördüm istersen araştır sende ben tamamen tesadüf gittim oraya ama Göğşen bey Allah razı olsun çok iyi bir insan 1 ayda 4 kere gördüm ama olsun başka şehirdeyim diye böyle oldu ama hep hatırladı beni gittiğimde çokta nazik sağolsun 🙏🏻

Aynen yaşamayan bilemez tüp bebeğin zorluğunu kolay geliyor hele de yaşanan düşüklerde üzüntüyü kimse tüp bebek yaptırdığımı da söylemedim herkes doktor kesiliyor kafam rahat ben rahat dedim tüp bebek yaptıranlar abla vardı o anlattı çok ağladı dış gebelik olmuş tek tüpü alınmış baya sıkıntı yaşamış artık denemede yapmıyor onada böyle sorup duruyormuşlar kısırım olmuyor demiş aa ben öyle demek istemedim bilmem ne kıvır bakalım sanki çocuk var evde saklıyoruz insanlar çok acımasız oluyor bazen
maalesef 😌 tek tupu alindiysa digeriyle hamile kalabilir aslinda, neden birakti tedaviyi?
ben ilk 2 sini turkiye de yaptirdim amannn duymayan ne akraba kaldi ne arkadas. bu sene rahimde kucuk bir kist cikti onu aldirdim sonra tup bebek yaptirdim negatif oldu simdi dondurulmuslar icin bekliyorum derken ne aileme nede arkadaslarima hicbirini soylemedim, misss 😀 hic degilse kafam rahat, surekli nasilsin ne oldu, sonrasinda da ayy gecmis olsun uzulduk ettik diyen yok. o kisimlarin beni daha cok yiprattigini anladim.. dusukten sonra kendiliginde olma ihtimali yuksek diyorlar inshallah sen de o gruba dahil olursun hayirli saglikli hamilelik gecirirsin

Ya o regli gibi agri hiic dert etme normal bebek yerlesiyor cunki oyle dusun rahmin buyuyor icerde bi yasam mucadelesi var kanaman olmadigi surece bisi olmaz merak etme sen allah buyuk cok ugrasiyoz cok emek veriyoruz bak belkide bu benim sinavimdi bugun yada belkide olmasi gerekiyodu ya karnimda rahatlama oldu ama cpk sacma bi sekilde anlam veremiyorum tabide valla
Allah bebişi korusun inşallah sana bağışlasın 🤲🏻 Evet buda Sınav Allah büyük inşallah sıkıntın geçecek bebişine sapasağlam kavuşacaksın 🙏🏻😌

X