Aralık - Ocak Transfer olacaklar

:) :) sakın konusma tarzı var evet. ama ben o kadar cok kadın dogum doktoruna gıttım kı ılgısız alakasız kaba saba. Barıs beye cok naıf geldı ınsallah bende normal yolla hamıle kalırımda bunca seye gerek kalmaz :KK43:
burdan herkese de yazdım aslında tabiki önce ALLAHın izni sonra ebru ceylanın doğurganlık masajıyla hamile kaldım . sabırla 4 ay bu masajı yaptım ve ovulasyon testi kullandım. adeti 1 sayarsak 7.günden 16.güne kadar hergünü değerlendirdim ve ilişkiden sonra ayaklarımı diktim ertesi gün duş aldım .

birde yumurtlama günü ters rahim pozisyonunu deneyip çatlama sabahını da değerlendirdim . çok şükür sonuca ulaştım

canım sabah yaptım ama o kadar uyduruk bir test ki internette adını yazdığımda tek şey bulamadım.. heal point gebelik testi duyan var mı aranızda.. yani pek güvenemedim çok hafif bir çizgi belirdi kör eden cinsten🤷‍♂️ ne sevinebildim ne üzülebildm atayım bakalım görecek misin sende.. yarın sabah predictor test yapıcam insallah🙏
Ben de ondan aldım ama test doğru sonuç verdi mi?

gözle görülmesi baya zordu kuruyunca net görülür oldu çok şükür yoksa sabah hiç silik çzgi var diye bile düşünememiştim kendi kendime🙏 çok şükür elhamdülillahh canımm inşallah koyulaşır inşallah sağlıkla ilerler hemen sizlerden de güzel sonuçları en az kendiminki kadar heyecanla bekliyorum inan inşallah pazartesi salı birlikte çok sevinelim♥️ Allahım evlerimizi bebeklerimizle şenlendirsin♥️🤲🏻
Mesajları takip edemedim benim de transfer sonrası 8. Günüm ben de heal point test aldım ama güvenemiyorum yapacağım sizin gebelik var sanırım

Amin inşallah isteyen herkese nasip etsin Rabbim 🥰 Benimki 4 bc kalite dediler pozitif sonuç alanların nasıldı acaba embriyo kaliteleri bilenler yazabilir mi ? Birde transfer öncesi yeme içme olsun yada dikkat etmem gereken bişey var mı bilgisi olanlar yazarsa çok mutlu olurum şimdiden sağolun
Canım 4 BC kalite tutundu mu

X