Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhabalar. Aranıza katılmak istiyorum müsaadenizle. Suan 104.7 kiloyum boy 171 . Tam bir ay önce 110 kilo idim. Detoks ve leslile bu kadar verdim. Ama 104 te durdum. Detoksj bitirdim ama yediklerime öğünler ime dikkat ettim alışkanlık oldu. Sağlıklı beslenme. Şimdide aralıklı oruca baslamak istiyorum. Mesajlarınızı okyacagım :KK37:
Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Bir ayda 6 kilo İçin tebrikler öncelikle 👏
Aralıklı oruç açlık hissini azaltıyor tavsiye ederiz kolay veriliyor bizce kilo 😂
İlk sayfa ilk postta grup kurallarımız ve çok bilgi var
Sonrasında günlük menü paylaşımlarını bekleriz
Umarım beraberce veririz 🥰

Ben gecen gun bir kadinla tanistim inanilmaz fit ve hos biri. 65 yasindaymis kimse inanamadi. Ve 45 yasindan beri bir ogun beslendigini söyledi. Ben de bu olayı araştırırken bu güzel sayfayı buldum. Bu olayı hayat boyu sürdürmek gerek kendi iyiliğimiz için galiba🥰🧿
Kesinlikle. Sadece tek öğünde değil bundan sonraki hayatımızda 3 öğünde yesek makrolarımza sağlıksız karbonhidratı eklememeliyz. İnşallah Allah herkese bol sağlık versin

Herkese günaydın... :KK24:
Hafta sonu hiç giremedim nete.. sürekli dışarda geçti. ama bu sabah tartıldım da geldim tabiki..:KK39:

Bu hafta : 75.2 kg
Geçen hafta : 76 kg
Fark : -800 gr
Cuma Günü 74.9 görmüştüm halbuki.. :KK43: ama hafta sonu biraz yemeli içmeli gezme oldu. onun etkisi sanırım.. :olamaz:
Tebrikler canım süper 👏🤩
günaydın canlar ❤
geçen hafta 68
Bu hafta 66.5
Fark 1.5 😍
Bol eksili tartı günü olsun hepimize 🧿
Süper sonuç tebrikler artık incecik oldun sen 👏🧿🤩
Sanirsam mevsimsel biraz da . Havalar da sogudu iyice burda . Boyle bi ruhum darlaniyo bazen . Ama toparlarim ben 😊
Gecen hafta 74.5
Bu hafta 74.5
Fark cok sukur artida degilim 😂😂

Bu haftayi da kilo vermeden kapattim ama cok şükür almadim da 😂
Artı olmaman iyi canım hele de ruhen biraz daraldığın bir dönemde Gerisini getirirsin sen 🥰
Günaydın benm için çok güzel bir sabah 😍

Gecen hafta 93.8
Bu hafta 92.8
Fark 1 kilo ✌
Çok mu çok mutluyum. Herkese bol eksiler inşallah 💥
Süper tebrikler canım 👏🤩

Tebrikler canım süper 👏🤩

Artı olmaman iyi canım hele de ruhen biraz daraldığın bir dönemde Gerisini getirirsin sen 🥰

Süper tebrikler canım 👏🤩

Aynen baskanim, bence bu hafta daha iyi gecicek esim aksam vardiyasinda beni sabote edecek biri olmicak tum gun 😂😂

Selam canlar 🌞🌺 🌸
Geçen hafta: 69.5
Bu hafta: 68.5
Fark:1
Bugün regl günüm daha olamadım bence daha fazla verdim ama tartıya yansımadı 😁 ya da bana öyle geliyor ben öyle olmasını istiyorum 🤣🤣
Herkese mutlu haftalar diliyorum ve gunaayyyddiiinn güzel bayanlar 🙂 ben grupla aynı gün olmasa da her pazartesi kilo paylasimimi yapıyorum. Çarşambadan beri hastaydım ve birşey yiyemedim daha fazla kilo verdim bir haftada 2 kilo 200 gr gitti. Gecen hafta çarşamba 93 tum suan 90.8 kg geliyorum 💃💃💃💃💃
Dediğim gibi ben 96 ile başladım aslında bu aralıklı oruca gruba sonradan dahil oldum. Çok şükür 6 kilo vermiş görünüyorum şuanda ☺️🙏
Burada verilmiş kiloları paylaşmak çok güzel hem zorlananlara örnek oluyordur hem de bizi motive ediyor 😊 bu hafta aha fazla verebilme ümidiyle diyorum artık. Herkesin azmi çok güzel bu arada çok teşvik edici. Ve kızlar aralıklı oruç benim uygulayabildigim en kolay beslenme şekli oldu hayatımda. Ve ilk kez başarılı olarak kilo veriyorum 🙏 😄💕💃
Günaydın kızlar 😍
Harika bir pazartesi boool eksili bir gün diliyorum 🙏🤩

Bu hafta : 71.5
Geçen hafta:73
Fark :-1.5

Evet aldığımı vermişim sayılır 71 idi ara vermeden evvel az kalmış oraya umarım bu hafta da düşüş devam eder 🙏😍

merak ediyorum sizleri de umarım herkes güzel sonuçlarla gelir 🙏🥳
Herkese günaydın... :KK24:
Hafta sonu hiç giremedim nete.. sürekli dışarda geçti. ama bu sabah tartıldım da geldim tabiki..:KK39:

Bu hafta : 75.2 kg
Geçen hafta : 76 kg
Fark : -800 gr
Cuma Günü 74.9 görmüştüm halbuki.. :KK43: ama hafta sonu biraz yemeli içmeli gezme oldu. onun etkisi sanırım.. :olamaz:
günaydın canlar ❤️
geçen hafta 68
Bu hafta 66.5
Fark 1.5 😍
Bol eksili tartı günü olsun hepimize 🧿
Günaydın benm için çok güzel bir sabah 😍

Gecen hafta 93.8
Bu hafta 92.8
Fark 1 kilo ✌️
Çok mu çok mutluyum. Herkese bol eksiler inşallah 💥
Gecen hafta 74.5
Bu hafta 74.5
Fark cok sukur artida degilim 😂😂

Bu haftayi da kilo vermeden kapattim ama cok şükür almadim da 😂
kilo veren herkesi tebrik ederim.maşallah hepinizie.
ben sabitim.ins bu hafta toparlarim😣

Tebrikler canım süper 👏🤩

Süper tebrikler canım 👏🤩
Dur saçmalama ne gerek var diyen eşim cts aradı beni mağzadan, aşkım kızlara süt kellogs aldım, sanada badem sütü ve mama aldım başka eksiğin varmı ? Mama ne ya dedim 😂😂 hani varya sütüne kattığın diyo 😂😂 ( yulaf ) chia ile avokadom bitti dedim, avokadoyu biliyorum chia yıda bulucam, bulucammm dedi 😂şimdi daha rahat yapabiliyorum bu beslenmeyi 😍

Canın sağolsun, tabiki toparlarsın. İzinden 3 kilo fazla ile geldim, canıma değsin ne güzel tatil yaptım :) bak gitti bile hepsi.. hiç takma, canınıda sıkma

Dur saçmalama ne gerek var diyen eşim cts aradı beni mağzadan, aşkım kızlara süt kellogs aldım, sanada badem sütü ve mama aldım başka eksiğin varmı ? Mama ne ya dedim 😂😂 hani varya sütüne kattığın diyo 😂😂 ( yulaf ) chia ile avokadom bitti dedim, avokadoyu biliyorum chia yıda bulucam, bulucammm dedi 😂şimdi daha rahat yapabiliyorum bu beslenmeyi 😍
yaaaa süper valla.... :KK70: :KK70: :KK70:

Aynen baskanim, bence bu hafta daha iyi gecicek esim aksam vardiyasinda beni sabote edecek biri olmicak tum gun 😂😂
zaten eşler yüzünden yavaş veriyoruz kiloları.. :olamaz: mesela ben akşam yemeklerinde yalnız olsam çok daha başarılı olacağımdan eminim.. ama eşimle olunca o yerken benide etkiliyor... :KK48:

Canın sağolsun, tabiki toparlarsın. İzinden 3 kilo fazla ile geldim, canıma değsin ne güzel tatil yaptım :) bak gitti bile hepsi.. hiç takma, canınıda sıkma
yaaaa cok tsk ederim morel icin.
ben bu ara fena haldeyim.bu hafta hep sağligimla ugrastim.morelim bozuk diye de yedim.simdi de kabızlik vurdu.fena haldeyim.
yeniden diyet moduna gecsem keske.

günaydın ballar :KK200:
ekside olmayı düşleyerek tartıldım ama kilom sabit değişmemiş:KK70:
bu hafta iki kez baklava , dün de yaş pasta ve çörek yedim
ara ara ekmek de yediğim oldu regl haftamdı aç kurt gibiydim resmen
artıda olmadığına dua et dediğinizi duyar gibiyim:KK70:
o yüzden kilom da hiçbir değişiklik olmamasına aşırı mutluyum:KK200:

Keşke whatsapp grubu kursak blondeaddict blondeaddict .. 🤪
Canım ben burası dışında neredeyse hiç girmiyorum internete filan.
Whatsapp Kullanmıyorum sadece acil durumlarda aile için var. İnstagram sosyal medya vs de kullanmıyorum desem bana yuh der misiniz 🙈
Gecen hafta 65800
Bu hafta 65 200
Eksilen 600 gram
Süper canım tebrikler 👏🤩
yaaaa cok tsk ederim morel icin.
ben bu ara fena haldeyim.bu hafta hep sağligimla ugrastim.morelim bozuk diye de yedim.simdi de kabızlik vurdu.fena haldeyim.
yeniden diyet moduna gecsem keske.
Canım biraz moralini bozan şeyin üstüne git inan ilk yemeğe saldırıyoruz ama sorunu zor da olsa ya çöz ya kafandan çıkarmaya çalış başka yolu yok zor ama bu yolla stres yemek ilişkisi çözülecek 🥰
Sen verirsin yine tıkır tıkır 🤩
günaydın ballar :KK200:
ekside olmayı düşleyerek tartıldım ama kilom sabit değişmemiş:KK70:
bu hafta iki kez baklava , dün de yaş pasta ve çörek yedim
ara ara ekmek de yediğim oldu regl haftamdı aç kurt gibiydim resmen
artıda olmadığına dua et dediğinizi duyar gibiyim:KK70:
o yüzden kilom da hiçbir değişiklik olmamasına aşırı mutluyum:KK200:
Bu hafta böyle olsun hafta içi toparlarsın 🙏🥰

Merhaba. Bu hafta eksi görmek beni çok mutlu etti. :)
Geçen hafta: 56.9
Bu hafta: 56.3
Fark: -600 gr.
Süper canım tebrikler 👏🤩
Artı çıktığım bir güne merhaba🙈😒
Geçen hafta 64.10
Bu hafta 64.30
+200gr
Dün biraz tatlıyı fazla kaçırdım ama inşallah bu hafta 63leri görmek istiyorum🙈
+200 bir şey değil hemen gider dert etme hiç canım 🥰

X