Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba,çok çok teşekkür ediyorum ben de. :oops: Umarım ,inşallah öyle olur. Devam ediyorum hala evet. Hedeflediğim kiloma inince belki sabahları kuru meyve veya kuruyemiş yiyebilirim. metabolizma hızlandırması açısından,ben şuan hiç tatlı yemiyorum,şekerli hiçbir şey tüketmiyorum. Bunun çok faydası olduğunu düşünüyorum. Zaten bu diyet olmadığı için alışıldıktan sonra devam ettirilebilir. Tamamen akşama kadar yememeyi hedefleyince kolay geçiyor benim açımdan :) şuan 66.4 üm önce 65 sonra 63 sonra 58 hedefim. O kiloma geri dönünce vicdanen rahatlamış olacağım. :KK28:
İşin sırrı zaten şekerli gıdalar ve Basit karbonhidrat kontrolü ilk. Bunlar olunca gerisi geliyor 🥰
Hedefe insallah aynı kararlılıkla ulaşırsınız 👏

Kızlar Bugünkü menü 18/6

12.30 : 2 yumurtalı menemen , 10 siyah zeytin , 50 gr beyaz peynir, 2 ceviz, salatalık yeşil çay
17.30: 1 tabak etli türlü, 1 kase cacık
Kahve maden suyu yeşil çay Bol su içtim
Bugün 8 km yürüdüm

Bugün menü
12 de aslında çok bir şey yemedim sadece domates atıştırdım biraz
Asıl kaçırdığım kısım 17.30da fırında patates tavuk, patatesi bi tık fazla yedim ayranı çok içtim neyseki
Dün 1000 ip atladım ama ara verince zorlandım bugün 1500 atlamak istiyorum 600deyim ara verdim unutmadan menümü yazayım dedim bu ara su içmiyorum bunu farkettim
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz🌸 ekmeği kesin gerisi gelir diyorum ben🙈😅

Menu
Sabah 2 haslanmis yumurta yarim avakado 1 kasik labne, tereysginda pismis 2 dilim tavuk Salam 1 wasa 1 dilim kepekli tost ekmegi
Oglen hindi schnitzel 1 dilim kepekli ekmek
Kahve dukan birasi (🤢) ve Form çayı.
Yarim saat eliptik ve 1 chloe videosu. Yarin da tum gun oruc yapcam . Bu hafta artik bi 73 un altina iniyim . 3 hafta kaldi yaptigim listenin bitmesine . 3 hafta sonra 69 olmak hedefim . 75 olduktan sonra cok yavasladi Kilo vermem. 8 ler cabukgitmisti .

Bugün menü
Asıl kaçırdığım kısım 17.30da fırında patates tavuk, patatesi bi tık fazla yedim ayranı çok içtim neyseki
Dün 1000 ip atladım ama ara verince zorlandım bugün 1500 atlamak istiyorum 600deyim ara verdim unutmadan menümü yazayım dedim bu ara su içmiyorum bunu farkettim
Afiyet olsun canım patatesin seni sonrasında acıktırma etkisi dışında çok etkisi olmayacaktır bence çünkü menüde az yemişsin 🥰
Menu
Sabah 2 haslanmis yumurta yarim avakado 1 kasik labne, tereysginda pismis 2 dilim tavuk Salam 1 wasa 1 dilim kepekli tost ekmegi
Oglen hindi schnitzel 1 dilim kepekli ekmek
Kahve dukan birasi (🤢) ve Form çayı.
Yarim saat eliptik ve 1 chloe videosu. Yarin da tum gun oruc yapcam . Bu hafta artik bi 73 un altina iniyim . 3 hafta kaldi yaptigim listenin bitmesine . 3 hafta sonra 69 olmak hedefim . 75 olduktan sonra cok yavasladi Kilo vermem. 8 ler cabukgitmisti .
Afiyet olsun canım 🥰
Ah Ah o 7 ler bende de fena son aylık karnem iyi değil 🙈
Ama yavaş da olsa vereceğiz inanıyorum 🏆
Yarın uzun oruçta iyi gelir insallah şifa olsun 😍
Menüm
Saat 17.30 da balık ve salata
10.500adim yürüyüş
Tek öğün mü yapmıştın ? Afiyet olsun yürüyüş de var 🥰

Afiyet olsun canım patatesin seni sonrasında acıktırma etkisi dışında çok etkisi olmayacaktır bence çünkü menüde az yemişsin 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Galiba oturmus kilolar oldugu icin zor gidiyo . Yapcak bisi yok baskanim bu savasi biz kazanicaz ✊✊✊✊

Afiyet olsun canım 🥰

Tek öğün yaptım çünkü işyerimde çok yoğundum bugün. Kaptanım bu hafta en çok kiloyu ben vereceğim galiba🥰🙏

Günün menüsü biraz geç oldu ama Yine de yazayım
20:00 3 dilim peynir, yumurta, 5 tane zeytin 2 dilim ekmek
00:15 bir tane şeftali 🍑 bir tane mandalina 🍊
Bugün çok hastaydım miğrenim tuttu anca kendime geldim biraz fazla yemiş olabilirim 😂

Herkese günaydın.. :KK24:
ptesi bildiriminden sonra uğrayamadım buraya..işler yoğundu. dün hiç fırsatım olmadı..
dünkü menü mü paylaşayım unutmadan..:KK39:

8.00 : kaşarlı yağsız tost
14.30 : 5-6 adet ızgara köfte+ salata+2 dilim kadar ekmek
2 litre kadar su + çay

Günaydın herkese
Harika bir gün diliyorum 😍
Herkese günaydın. Bugun kendimi cok hafif hissediyorum 🥳 limonlu su serbest mi acaba. Bi yerlerde limonun orucu bozacagını okumuştum sanki
Limonlu su oruç fazında orucu bozar tam açmadan evvel tüketirsen olur

Bugün menü
1500 ü kaç defada atlıosuN, ara verdim demişsin ondan anlamadım.. bende atlatacaktkm, avizeyi aşağı indirince bıraktım 😂
Bahçedemi denesem ne

slm kızlar.gün tek ogün yaptim.
saat 15.15 de
1 tabak zeytinyağli yesil fasulye
yarim ekmek😣
yarim çay bardağı ayran
2 3 dilim karpuz (ücgen)

mutfak kapandi.
kaptanim bu aralar motivasyonum düstü.kış geliyor.ama bende hâlâ bi rahatlik var.
şu kilolari verim de rahatliyim yok.artidayim.yiyorum.ne yapacam bilmiyorum.eski halime de dönmek istemiyorum.

slm kızlar.gün tek ogün yaptim.
saat 15.15 de
1 tabak zeytinyağli yesil fasulye
yarim ekmek😣
yarim çay bardağı ayran
2 3 dilim karpuz (ücgen)

mutfak kapandi.
kaptanim bu aralar motivasyonum düstü.kış geliyor.ama bende hâlâ bi rahatlik var.
şu kilolari verim de rahatliyim yok.artidayim.yiyorum.ne yapacam bilmiyorum.eski halime de dönmek istemiyorum.
Yarım ekmek yerine tavuk et köfte falan yiyip 1 dilim ekmek yerseniz çok iyi olur sanki. Kaptanın da dediği gibi proteini arttırıp karbonhidratı azalınca iki kat kilo verebiliyoruz🥰

X