Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba. Bugün planladığımdan daha önce orucu bitirdim. (14/10)
14:00 biraz kavurma, peynir, haşlanmış yumurta, yarımşar adet domates, salatalık, kapya biber, birkaç tutam dereotu ve roka, 1 bardak süt
15:00 1 fincan şekersiz filtre kahve
17:00 7-8 tane üzüm
Öğlen yediklerim fazla gelince akşam yemeği yemedim. 17:00 de her şey bitmiş oldu.

2,5 litre su içtim ve 40 dk spor yaptım.

Günaydın kızlar
Harika bir pazar günü diliyorum 😍
Evet bugün diyette 5.ayım bu sebeple yarını beklemeden tartıldım ve 70 kiloyum 😍 Sevindim çok zor oldu bu ay çünkü 🙄

toplam kilo kaybı :26 oldu ve bence bir eşik atlattım artık alt imzada normal sınıra gelmişim 🥳
Üzücü yanı ise bir ay boyunca 71-73-70 aralığında oynamışım bence çok vakit kaybı olmuş bu ay spordan uzaklaşmamak gerek ve birkaç günlük ara bana iyi gelmemiş bu belli 😞
Hatalarımdan öğrenip devam edeceğim 🤩

Ana tabloda kilomu yarın tartı günümüzde düzenleyeceğim belki bugünde biraz düşer
Hepinize sevgiler 🥰

Günaydın kızlar
Evet bugün diyette 5.ayım bu sebeple yarını beklemeden tartıldım ve 70 kiloyum 😍 Sevindim çok zor oldu bu ay çünkü 🙄

toplam kilo kaybı :26 oldu ve bence bir eşik atlattım artık alt imzada normal sınıra gelmişim 🥳
Üzücü yanı ise bir ay boyunca 71-73-70 aralığında oynamışım bence çok vakit kaybı olmuş bu ay spordan uzaklaşmamak gerek ve birkaç günlük ara bana iyi gelmemiş bu belli 😞

Ana tabloda kilomu yarın tartı günümüzde düzenleyeceğim belki bugünde biraz düşer
Hepinize sevgiler 🥰
tebrikler yeşil oldun😍bence korumak önemli en azından almadım😍 metabolizma yavaşlıyor galiba uzun açlık sürelerinde 🙄 metabolizma hızlandırmak lazım

Bikaç gundur aktif olamadım dünkü menümü yazayım.

Sabah
2 yumurta
4 karper
1 dilim karpuz 200gr
Yarım domates
Yarım salatalık

Aksam
300gr fırında tavuk
Salata

3lt su
2 saat yürüyüş

Günün menüsü
15.15: 2 dilim peynir, 7 tane zeytin, üzüm 🍇,2 tane mandalina 🍊
Bol bol su 💧, aralarda dukan birası 🤢
Afiyet olsun 🥰
12.30 1 bucuk haslanmış yumurta yarım avokado 2 dilim peynir 2 ceviz 7 zeytin domates salatalık 1 tatlı kasığı keten tohumu karıştırıp salata yaptım 1 dilim ekmek .
Dukan birası içtim bol su içtim. Spor yok daha akşam yürüyüş belki
17.30 1 tabak yumurtalı taze fasulye. 1 kase ayran corbası.
Afiyet olsun 🥰
Ben de akşam mantar çorbası, kuru fasulye, pilav yedim ve 3 bardak ayran içtim. 😃
Afiyet olsun 🥰
ah ah birisi de beni gaza getirse de eski şevkime dönsem.hoş tam basliyorum ya regl oluyorum ya yumurtluyorum.çok pis ödem yapiyor vücudum.bu hafta dikkat ederek basladim.artilari veriyordum.bugün pat diye erkenden regl oldum.bende bugün niye ödem oldum demiştim.7 gün erken oldu.yahu ben zaten gecen hafta yumurtlamadan dolayi odem oldum.daha artisini veremeden üstüne bi daha.iste bunlar benim morelimi bozuyor.boşuna kürek çekiyorum😣
uğraş dur artık.takildim 77 de.3 hafta olacak nerdeyse😢
Ben de 71 de neredeyse 3 hafta geçirdim biraz sabır ve bu ara spordan kopmamak lazımmış onu anladım 🙈
Selamlar
Günaydınlar

Ben de aranıza katilabilir miyim?
Tabini ilk sayfa ilk postta grup için tüm bilgiler var uygunsa bekleriz
Tanıyabilir miyiz seni 🥰
tebrikler yeşil oldun😍bence korumak önemli en azından almadım😍 metabolizma yavaşlıyor galiba uzun açlık sürelerinde 🙄 metabolizma hızlandırmak lazım
Canım ben sporu çok azaltmıştım onun da çok etkisi var birde ara yaptım ya o mahvetti beni
Çok teşekkürler canım 🙏😍
Bikaç gundur aktif olamadım dünkü menümü yazayım.

Sabah
2 yumurta
4 karper
1 dilim karpuz 200gr
Yarım domates
Yarım salatalık

Aksam
300gr fırında tavuk
Salata

3lt su
2 saat yürüyüş
Afiyet olsun 🥰

Günaydın kızlar

Hepinize sevgiler 🥰
Harikasıııın kaptanımm işte bu işte azim işte başarı 😍👏👏👏

İnsan her zaman aynı enerjiyi ve motivasyonu bulamıyor kendinde. Bugün benim de canım hiç spor yapmak istemedi, giydim spor kıyafetlerimi temizlik yaptım, oyalandım da oyalandım. Görsel aramalarda veya sosyal medyada spordan önce ve sonra fotoğraf paylaşımlarına bakmak beni motive ediyor. Zorlayıp kendimi başlıyorum, başlayınca da devamı geliyor bir şekilde zaten. Hoşuma giden müzikleri açıp, hem şarkıya eşlik etmek hem de spor yapmak ayrı bir enerji ve mutluluk veriyor bana. Bunlar şimdilik bende işe yaradı. Ayrıca belirttiğiniz gibi bu süreçte kilo koruması çok önemli. Siz de şu ana kadar bunu başarmışsınız zaten. 🙂

Bi bitmedi şu kilolar 🙄 valla bezdim artik 🙄🙄

sende durumlar nasıl?
Ben bugün regl oldm ama dünle aynı çünkü bişeyler yaptom :KK70:
Dün kalın kazakla tartıldım bugün tişörtle bi de akşamki 2 kez içtiğim dukan birası acayip çalıştırdı bağırsağımı kolonoskopi olcak kadar :KK70: bi de dünden 2 saat geç tartıldım
Bunları bilmeme rağmen aynı kiloyu görmek safça bir mutluluk verdi 😂😂😂
Bugün de yoğurt ağırlıklı besleniorm kankim tatlm 😘😘😘😘
Kilom da dünle bugün 69.2 kuzum

Günaydın hepinize. Mutlu pazarlar. Ya dukan birası ben de hiç o etkiyi göstermedi 2 gün içtim ama kabız oldum. Ve şişkinlik oldu. Ondan mı acaba ekstra

Ben bugün regl oldm ama dünle aynı çünkü bişeyler yaptom :KK70:
Dün kalın kazakla tartıldım bugün tişörtle bi de akşamki 2 kez içtiğim dukan birası acayip çalıştırdı bağırsağımı kolonoskopi olcak kadar :KK70: bi de dünden 2 saat geç tartıldım
Bunları bilmeme rağmen aynı kiloyu görmek safça bir mutluluk verdi 😂😂😂
Bugün de yoğurt ağırlıklı besleniorm kankim tatlm 😘😘😘😘
Kilom da dünle bugün 69.2 kuzum
aferin beni solda bıraktın yani🤣🤣🤣

Günaydın hepinize. Mutlu pazarlar. Ya dukan birası ben de hiç o etkiyi göstermedi 2 gün içtim ama kabız oldum. Ve şişkinlik oldu. Ondan mı acaba ekstra
Bilemiyorum ki kuzum ben hemen yapıp içiyorum ama bekletmiyorum
Yeşil çay yap soğut taze limon sık üstüne 1 şişe maden suyu .Belki taze fayda verir sana da

Bilemiyorum ki kuzum ben hemen yapıp içiyorum ama bekletmiyorum
Yeşil çay yap soğut taze limon sık üstüne 1 şişe maden suyu .Belki taze fayda verir sana da
Teşekkür ederim. Denemeyi bıraktım bakalım eski halime döner miyim.

X