Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

selam kızlar uzun bu aradan sonra memleket karantina uzaktan eğitim korona beni vurdu 4 öğrenci düzensiz bir hayat esnek çalışan eş birde 3 yaşındaki minik kış hazırlıkları vs vs kaptanimabi slm vermek istedim 80 ile memlekete gittim ama şimdi ne durumdayım hiç bilmiyom değil tartiya çıkmak telefon elime geçmiyor amma dert anlattım 😀😀birikmiş malum

Kızlar günaydın
Bakamıyorum çok halsizlik vardı
Sürekli hastamıyım diyordum rejim yapamıyordum meğerse bebek varmış ve sizinle paylaşmak istedim ❤❤ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Yaaaa... Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat nasip etsin
Gözünüz aydın 😍
Hanımlar battık biz, 9 ay sonra doğdu mevlüdü var 😂

Kızlar günaydın
Bakamıyorum çok halsizlik vardı
Sürekli hastamıyım diyordum rejim yapamıyordum meğerse bebek varmış ve sizinle paylaşmak istedim ❤❤ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Çok sevindik... Hayırlı uğurlu olsun evladınız,analı babalı büyüsün.. :anneadayı::emir_bebek:

Kızlar selam 😍
Keyifler yerinde mi benim koşturmaca devam ediyor bu ara çok yoğun
Bende bu süreci tek öğünle geçirmeye çalışıyorum açıkçası spor sarkıyor düzenli olmuyor o canımı sıkıyor biraz 🙄
Bugün saat 13 de tek öğün yaptım dışarıda idim
Tavuk şiş ızgara, bol salata, 1 ayran
Başka bir şey yemeyeceğim
Su yeşil Çay bol Türk kahvesi içtim

Açım! Hemde anlatamayacağım kadar.. gözüm aç, beynim aç, midem aç! 🥺
Doy mu yo rummm
Yine geceleri açlıktan kıvranarak uyanıyorum, sabah kalktığımda bacaklarım titriyor açım die.18/6 yaptığım beslenmeyi, 14/10 yapıyorum, galiba onuda laf olsun diye yapıyorum , çünkü yeme bölümünde kaç öğün yiyorum sayamıyorum bile..
ne smoothies kesiyor tatlı krizimi, ne hurma, ne tarçın
Zıvanadan çıktım yani 🙄
Günah çıkartır gibi uzun uzun yazdım töbe töbe 😂
Pazartesi bildirimine hazırlıyorum herkesi 🙄
Geçtimi bu hafta ?
demin salata yaptım kendime, abartmıyorum koca bir leğen.... insan yiyemez o kadar yahu..ben 6 da kapatıyorduM akşam 10 da bir leğen salata yemek ne 🥺🙄
Canım ara ara oluyor bu
Eğer birde araya disiplini bozacak bir şey girdi ise insan Yavas yavaş kopuyor ve o arada moral bozukluğu ile pusuda bekleyen zararlı gıdalar veya aşırı yeme hissi geliyor maalesef
Tavsiyem yapabildiğinde at kendini dışarı
Kimselere yaklaşmadan yürü veya balkonun varsa al bir motivasyon başarı kitabı oku
Aklını yemekten uzaklaştırmanın yolunu bulmalısın
Harika yol katettin ve mükemmel kilolara geldin canım çok da güzel oldun bunu sakın unutma 🥰😍❤️

selam kızlar uzun bu aradan sonra memleket karantina uzaktan eğitim korona beni vurdu 4 öğrenci düzensiz bir hayat esnek çalışan eş birde 3 yaşındaki minik kış hazırlıkları vs vs kaptanimabi slm vermek istedim 80 ile memlekete gittim ama şimdi ne durumdayım hiç bilmiyom değil tartiya çıkmak telefon elime geçmiyor amma dert anlattım 😀😀birikmiş malum
Hoşgeldin canım 🥰
öncelikle çok geçmiş olsun şimdi iyi misin 💐
Gerçekten yazdıklarını okurken ben bile yoruldum Allah kolaylık versin zor bir dönem gerçekten de 🙏
Herkes için ne büyük değişiklikler oldu hayatımızda durup düşününce inanamıyorum
Tez elden bitsin bu bela maddi manevi herkes çok yoruldu yıprandı
Tartılırsın canım buraya geldiğine göre yavaş yavaş rotaya girersin zaten 😍

Bugunku menu
Sabah 2 yumurtadan omlet domates salatalik peynir
Biraz oncede pogaca yedim , yapmayaydim iyiydi ama esim isteyince dedim yapiyim bari yapmisken de yiyim bari dedim 😂😂😂. O yuzden bugunu de boyle kapattim gitti . Yarina kadar orucum 😂
Bence kötü değil ya :-) ben karbonhidrat aldığımda daha fazla acıktığımı farkettim,sizde de öyle mi oluyor hanımlar?

Cunku biliyoruz ki hizli ulastigimiz sonuc 3 ay olmadan daha beter bi hal alacak 😂 en azinda bende hep oyle oldu 3 verdim 5 aldim 5 verdim 9 aldim 9 verdim 15 aldim 😂 anam bi baktim 90 Kilo olmusum 😂😂😂
Kesinlikle böyle oluyor canım bende de
Kilolar taze gitmişken eğer cıvıtırsam hep 10 verdim 5 aldım bi baktım yine şişmanlamışım 😞
Bence bu sefer yemek yemeyi hırsla tıkınırcasına yapmamak lazım
Ben en azından hep öyle yapıyordum yok ödül yok sinirlendim hop abuk subuk yemekler şimdi şunu diyorum kontrol bende yemek hiç bir yere kaçmıyor istersem hep orada ( tabi bunu demek kolay olmuyor ama öğreneceğiz ) 🥰

Bence kötü değil ya :-) ben karbonhidrat aldığımda daha fazla acıktığımı farkettim,sizde de öyle mi oluyor hanımlar?
Karbonhidrat şekeri ani yükseltir o sebeple acıktırıyor ondan diyorum hep sağlıklı protein Çok ve sağlıklı karbonhidrat az olarak tüketin

Karbonhidrat şekeri ani yükseltir o sebeple acıktırıyor ondan diyorum hep sağlıklı protein Çok ve sağlıklı karbonhidrat az olarak tüketin
Kesinlikle doğru protein ve yağ karbonhidrattan daha faydalı bence de.. Zaten yediğimiz her şeyde karbonhidrat var sebzelerde bile. Fazladan yiyoruz bence. Dün ıslak kek yaptım kardeşim istedi diye yani 1.5 aydır ilk defa o kadar olur diye kendimi susturuyorum:rolleyes: :rolleyes:

Kesinlikle böyle oluyor canım bende de
Kilolar taze gitmişken eğer cıvıtırsam hep 10 verdim 5 aldım bi baktım yine şişmanlamışım 😞
Bence bu sefer yemek yemeyi hırsla tıkınırcasına yapmamak lazım
Ben en azından hep öyle yapıyordum yok ödül yok sinirlendim hop abuk subuk yemekler şimdi şunu diyorum kontrol bende yemek hiç bir yere kaçmıyor istersem hep orada ( tabi bunu demek kolay olmuyor ama öğreneceğiz ) 🥰

Ben hala kontrol bende diyemiyorim bi anda yiyorum 🙈 arkasindan uzun oruc yapip toparliyorum 😂😂 Allah aralikli orucu bulandan razi olsun hic bi diyeti bu kadar surdurememistim 😂😂😂

Motivem yerlerde. Moralim bozuk canımız sıkkın. Bu ara giremiyorum bu ara dikkat edemiyorum kuzenim hasta tedavi görüyor. Burda onunla ilgileniyoruz. Şifa dualarınıza talibiz. Üstelik regl oldum şiştim puf
Canım acil şifalar diliyorum kuzenine tez vakitte 🙏💐
Mümkünse bol su iç biraz bitki çayları da rahatlatır seni papatya filan gibi 🥰
Ben hala kontrol bende diyemiyorim bi anda yiyorum 🙈 arkasindan uzun oruc yapip toparliyorum 😂😂 Allah aralikli orucu bulandan razi olsun hic bi diyeti bu kadar surdurememistim 😂😂😂
aralıklı oruçta seçme şansı olması bence de çok iyi Ve devam ettiriyor
Bir gün olmadı ise ertesi gün uzun oruç veya başka bir yeme penceresi ile toparlayabiliyoruz 🥰

X