Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Lcw'nin beden kaliplari biraz büyük, onu bilemiycem tamm olarak, ordan pantolonum yok ama mavi jeans'ti o pantolonum ,28/32 idi.Ama 29 ile daha rahat oluyorum tabi:). Ben de yüksek belciyim, yanların çıkmasını engeller diye çoğunlukla yüksek bel taraftarı oldum, 10 sene önce de.
lcw ninkiler daha mi büyük.yeni duydum bunu.ben uzun zaman önce bikac kere kot almistim lcw den.renk verince bi daha da almadim.gecenlerde ablam lcwnin kotlari cok güzel dedi.bende inanmadim tabi.sonra getir bi giyim dedim.28 bedendi.bacaklar oldu da bel kapanmadi.ondanmis.kaliplari büyük o zaman.
sana lcw de 26 da olur o zaman.
Kızlar günaydın
Bakamıyorum çok halsizlik vardı
Sürekli hastamıyım diyordum rejim yapamıyordum meğerse bebek varmış ve sizinle paylaşmak istedim ❤️❤️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
aaa cok sevindim canim.Allah sağlikla kucagina almayi nasip etsin.

bugünkü menümu de yazayim.tek oğün
saat 12 de
1 tane yuvarlak hamur kızartmasi
11 zeytin
az bisey peynir ve domates
1 avuç kuru dut

saat 16 da
1 tane cikolata (40 gr)
nerden yedim cikolatayi bilmiyorum.cocuk uykudan uyanmisti.bende uyandim.baktim susmuyor ne yaptiysam.2 cikolata almis gelmisim uyku gafletiyle.
bir ona actim bir bana.daha paketin yarisinda şekerim fırladi resmen.
simdi de çikolatadan midem bulandi.
kızlar benim önceden çikolata bagimliligim vardi.paket üstüne paket yerdim.simdi minicik cikolatayi yerken öleyazdim.
sanirim çikolata bagimliliğim bitmis.bundan sonra da yemem heralde.tiksiniyorum artik.

Kızlar günaydın
Bakamıyorum çok halsizlik vardı
Sürekli hastamıyım diyordum rejim yapamıyordum meğerse bebek varmış ve sizinle paylaşmak istedim ❤❤ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Sizin adınıza o kadar çok sevindim ki. 🥰 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Motivem yerlerde. Moralim bozuk canımız sıkkın. Bu ara giremiyorum bu ara dikkat edemiyorum kuzenim hasta tedavi görüyor. Burda onunla ilgileniyoruz. Şifa dualarınıza talibiz. Üstelik regl oldum şiştim puf
Geçmiş olsun. Allah şifa versin. İnşallah en kısa sürede kuzeniniz sağlığına kavuşur.

Merhaba herkese:) bir iki gün giremedim ne güzel mesajlar birikmiş. 🙂
Hedefe az kaldı ya şımardım, amaann bir şey olmaz dedim. Bugün neredeyse yarım kilo artı çıktı. Bu kilo verme işi ne nankörmüş, isyanlardayım. 🙈 Nasıl koruyacağım peki kilomu sorusu beynimi kemirip duruyor. Ayrıca bu hafta çalışmaya başladım. Evden çalışıyorum ama bütün düzenim alt üst oldu. Gün içinde boş zamanım yine var ama elim kolum da bağlanıyor. En çok da egzersiz programımın aksadığına üzülüyorum. Şimdi sıra +500 grama sebep olan menülerde 😬
15.10.2020 (20/4)
15:00 birer tane tane domates, yeşil biber, galeta, hindi füme, 5 tane zeytin, bir tutam dereotu, biraz peynir ve 1 bardak süt
18:00 1 kase yoğurt, mercimek yemeği, bir önceki günden kalan 2-3 kaşık soslu makarna, bol bol karışık salata. 1 küçük dilim şekeri azaltılmış ıslak kek.
2 litre su, egzersiz yapamadım.

Bugünün menüsü belli, eşim bir saate geleceğini belirttiği için yemeye onu bekliyorum. An itibariyle 24. saatin içindeyim. Menüde ise;
Yayla çorbası ve 2 küçük ve ince dilim rosto, yoğurt var. Duruma göre yanına domates soğan salatası ekleyebilirim.
2 litre su tamamlandı ve 40 dakika da egzersiz yapıldı bugün.

rica ederim kaptanim.ama biraz fazla düşmüş çenem.baya yazmişim.bi geliyordun bakiyorsun ki bu kız yine konuşmuş epeyce😅
bugünkü menümu de yazayim.tek oğün
saat 12 de
1 tane yuvarlak hamur kızartmasi
11 zeytin
az bisey peynir ve domates
1 avuç kuru dut

saat 16 da
1 tane cikolata (40 gr)
nerden yedim cikolatayi bilmiyorum.cocuk uykudan uyanmisti.bende uyandim.baktim susmuyor ne yaptiysam.2 cikolata almis gelmisim uyku gafletiyle.
bir ona actim bir bana.daha paketin yarisinda şekerim fırladi resmen.
simdi de çikolatadan midem bulandi.
kızlar benim önceden çikolata bagimliligim vardi.paket üstüne paket yerdim.simdi minicik cikolatayi yerken öleyazdim.
sanirim çikolata bagimliliğim bitmis.bundan sonra da yemem heralde.tiksiniyorum artik.
Hiç öyle demem yaz her zaman herkes yazsın burası hepimizin görüşünü duygusunu paylastıgı yer herkes yardım ediyor birbirine 😍
Çikolata sorununu çözmüş olmana sevindim aman dikkat et yine de ben bazı şeyleri bir tane bir tane daha diyerek anlamadan eski alışkanlıklarıms dönebiliyorum da korkuyorum ondan bazı şeyleri hiç ağzıma sürmüyorum
Merhaba herkese:) bir iki gün giremedim ne güzel mesajlar birikmiş. 🙂
Hedefe az kaldı ya şımardım, amaann bir şey olmaz dedim. Bugün neredeyse yarım kilo artı çıktı. Bu kilo verme işi ne nankörmüş, isyanlardayım. 🙈 Nasıl koruyacağım peki kilomu sorusu beynimi kemirip duruyor. Ayrıca bu hafta çalışmaya başladım. Evden çalışıyorum ama bütün düzenim alt üst oldu. Gün içinde boş zamanım yine var ama elim kolum da bağlanıyor. En çok da egzersiz programımın aksadığına üzülüyorum. Şimdi sıra +500 grama sebep olan menülerde 😬
15.10.2020 (20/4)
15:00 birer tane tane domates, yeşil biber, galeta, hindi füme, 5 tane zeytin, bir tutam dereotu, biraz peynir ve 1 bardak süt
18:00 1 kase yoğurt, mercimek yemeği, bir önceki günden kalan 2-3 kaşık soslu makarna, bol bol karışık salata. 1 küçük dilim şekeri azaltılmış ıslak kek.
2 litre su, egzersiz yapamadım.

Bugünün menüsü belli, eşim bir saate geleceğini belirttiği için yemeye onu bekliyorum. An itibariyle 24. saatin içindeyim. Menüde ise;
Yayla çorbası ve 2 küçük ve ince dilim rosto, yoğurt var. Duruma göre yanına domates soğan salatası ekleyebilirim.
2 litre su tamamlandı ve 40 dakika da egzersiz yapıldı bugün.
Aynen öyle canım çok nankör hep disiplin gerekiyor bu bir maç gibi sonuna kadar oynamak gerekiyor
Dediğin gibi egzersiz düzeni bozulunca menü de bozulabiliyor ona mümkün olduğunca özen göstermek lazım tabi bunu sana yazarken kendime diyorum bende egzersiz yapmayınca kilo veremiyorum 😩

blondeaddict blondeaddict egzersizi o gün yapamayınca ciddi anlamda vicdan azabı çekmeye başladım artık. Sorumluluğumu yerine getirememiş gibi hissediyorum kendimi. Geçen gün boş bir zaman yakaladım diye çalışma saatleri içinde egzersiz yapayım dedim. 40 dakikayı tamamlamak neredeyse iki saat sürdü. Dediğiniz gibi sürekli bölündüm ve verim de alamadım zaten. Tedirgin de oluyor insan. En güzeli güne bayağı erken başlayıp, o gün içinde yapılacak her şeyi halletmek ama işte o kadar erken uyanmak da bana göre değil. 😁

Hiç öyle demem yaz her zaman herkes yazsın burası hepimizin görüşünü duygusunu paylastıgı yer herkes yardım ediyor birbirine 😍
Çikolata sorununu çözmüş olmana sevindim aman dikkat et yine de ben bazı şeyleri bir tane bir tane daha diyerek anlamadan eski alışkanlıklarıms dönebiliyorum da korkuyorum ondan bazı şeyleri hiç ağzıma sürmüyorum

Aynen öyle canım çok nankör hep disiplin gerekiyor bu bir maç gibi sonuna kadar oynamak gerekiyor
Dediğin gibi egzersiz düzeni bozulunca menü de bozulabiliyor ona mümkün olduğunca özen göstermek lazım tabi bunu sana yazarken kendime diyorum bende egzersiz yapmayınca kilo veremiyorum 😩
saol kaptanim.
benim durumun farkli sanki.cikolatadan midem bulandi.azönce bi yerde gordüm.midem kalkiyor.cok garip.yiyesim.gelmez bence artik.darisi diğer aburcuburlara ins.
esim.diyorki bide blume olma.dikat et diyor.endise etmeye basladi.

Canım ara ara oluyor bu
Eğer birde araya disiplini bozacak bir şey girdi ise insan Yavas yavaş kopuyor ve o arada moral bozukluğu ile pusuda bekleyen zararlı gıdalar veya aşırı yeme hissi geliyor maalesef
Tavsiyem yapabildiğinde at kendini dışarı
Kimselere yaklaşmadan yürü veya balkonun varsa al bir motivasyon başarı kitabı oku
Aklını yemekten uzaklaştırmanın yolunu bulmalısın
Harika yol katettin ve mükemmel kilolara geldin canım çok da güzel oldun bunu sakın unutma 🥰😍

Hoşgeldin canım 🥰
öncelikle çok geçmiş olsun şimdi iyi misin 💐
Gerçekten yazdıklarını okurken ben bile yoruldum Allah kolaylık versin zor bir dönem gerçekten de 🙏
Herkes için ne büyük değişiklikler oldu hayatımızda durup düşününce inanamıyorum
Tez elden bitsin bu bela maddi manevi herkes çok yoruldu yıprandı
Tartılırsın canım buraya geldiğine göre yavaş yavaş rotaya girersin zaten 😍
yine ağzından bal damlıyor kaptanim tatlı dilin dünyaya değer iyiki varsın pazartesi tartilip kaldığım yerden devam inşallah rabbim yardımcımız olsun

Günaydın kızlar 😍
Harika bir hafta sonu diliyorum hepinize 💐
saol kaptanim.
benim durumun farkli sanki.cikolatadan midem bulandi.azönce bi yerde gordüm.midem kalkiyor.cok garip.yiyesim.gelmez bence artik.darisi diğer aburcuburlara ins.
esim.diyorki bide blume olma.dikat et diyor.endise etmeye basladi.
Ay yok Allah korusun dikkat et
Bence belli şeylere karşı iştah kesilmesi iyi
Temel gıdaları aldıktan sonra 👍
Iyi akşamlar tek öğün yaptım 💪
18:30 19:30 arasi

Bir tabak dolu dolu kısır yedim
1 bardak ayran
Bolca marul
Yarim dilim ıslak kek

10 767 adımim var bugün

Bide kısır yumurtaliydi 🙈
İlk defa duydum yumurtalı kısır 😊
yine ağzından bal damlıyor kaptanim tatlı dilin dünyaya değer iyiki varsın pazartesi tartilip kaldığım yerden devam inşallah rabbim yardımcımız olsun
İnşallah iyi sonuçlar alırsın canım 🙏🥰

Acı biber turşum olsaydi koyacaktım sofraya ama yoktu 😬 biraz kaldı bugüne kisirdan, bari salatalık turşusu koyayım yanina dimi 😏
kız yok yeme.daha 2 hafta yeme bence.ödem yapar.tartiya surda ne kaldi.
bu arada sen kac kiloydun?yüksek kilolardaysan hele hic yeme bi süre.diyetini ödem baltalamasin.ben bulgur pirinc yemekten korkuyorum.hop 1 kilo arti cikiyorum.
gecen hafta dolma yaptim.sansima oglan hasta oldu emedi.esim de hasta oldu yemedi.bende çope gitmesin bitsin diye 4 gün yedim.bütün hafta artilarla ugrastim durdum.
artik temkinliyim bi süre kisır pirinc pilavi dolma cigkofte yapmicam.

Çok lezzeti ..ama kısır deyince aklınıza domatesli salatalikli normal kısır gelmesin..yogurularak yapilan bol biber salçalı isotlu sadece yeşillik olan hatay usulü kısır bu😍
bende domates ve salatalik girmis sevmiyorum.
bendr hatay usulü yaparim.
yesillikli isotlu bol salçali.bide ben sumak da koyarim.daha lezzetli oluyor.
bulguruda orta bulgurdan severim.ince bulguru sevmem.

X