Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

-DOLUNAY-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
332
1.284
27
45. Saatte açtım orucumu diyetteyken misafir gelmesin misafirliğe gitmeyelim ya 😭😭😭😭
Canım bende oruç diyeti yapacağım sen kilo verebildin mi ben araştırdım da herkes iyi yazmıştı

aazra

Başlangıç: 71,5, Güncel :63,5, Hedef: 56
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
489
1.883
33
Canım bende oruç diyeti yapacağım sen kilo verebildin mi ben araştırdım da herkes iyi yazmıştı
Normal aralıklı oruç mu canım uzın oruç mu ben 1,5 aydık yapıyorum aralıklı oruç arada uzın oruç yapıyorum 10 kg yakın verdim şükür halada veriyorum

-cananca-

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
14
62
32
Günaydınnnn güzel kadınlar bu sabah orucumun 18. Saatimden bildiriyorum sadece kahve içtim bu sabah devam amaaaaa bu sabah tartıda 63 ü gördüm kızlarrrr şimdi verdim mi ben bu kiloyu geri gelir diye korkmuyor da değilim hani 😂😂galiba 62 görünce tartıda kırılmayı gerçekleştirdim diyebileceğim bu akşam birde spor yapabilirsem gelsin 62 pazar sabahına bana artık ☺️

Amanedenolmuyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.637
5.557
Çok teşekkürler 🙏🥰

Afiyet olsun 🥰 az yiyerek kurtarmışsın 👍

Ayyy süper ssağlık ile gitsin dikkat et canım 👏🤩😍🧿

unut onları daha verilecekkilolarımız var 😂🤩

Afiyet olsun 🥰

Ah bu beyler 😊
Yarın biraz dikkat canım 👍🥰

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun yürüyüş de var 👍🥰

Harika o zaman yeni spor bildirimlerini bekliyoruz 😊🥰

Hay Allah yat da dinlen canım 😞💐

Süpersin misafirlik şartlarında yapabildiğini yap bence 🥰
Kayınvalideye de her detayı anlatma büyükler endişeleniyor bilmedikleri için 😊

Canım @TeslaNicola pAyllsşmış sağolsun ilk sayfayı okuduktan sonra bekleriz 🥰

Canım rica ederim 🥰 Detoxa benzemiş evet ama seni tok tutacak şeyler olmayınca acıkma normal 🥰

Afiyet olsun yürüyüş de var 🥰

Evet baskanim daha verilecek coook kilolar var . 20 den 19 a Dustu , 2 li sayilardan 1 lilere dustu benim vermem gereken kilo . Gerce herkes 58 olmaz cok zayif olursun hasta gibi durursun diyip duruyo canimi sıkıyolar ama hedef 58 . Onceden 2 kilodan az verince uzuluyodum ama artik hedef haftada 1 Kilo. Fazlasini verince daha cok Motive oluyum diye 😂😂😂 pazartesi gunu insallah tartida arti gelmem . Onumuzdeki hafta regl olcam . Simdiden sismeye basladi vucudum 🥺

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :87.7 Kg. Şimdiki Kilom :78.3 Kg.

Amanedenolmuyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.637
5.557
Günaydınnnn güzel kadınlar bu sabah orucumun 18. Saatimden bildiriyorum sadece kahve içtim bu sabah devam amaaaaa bu sabah tartıda 63 ü gördüm kızlarrrr şimdi verdim mi ben bu kiloyu geri gelir diye korkmuyor da değilim hani 😂😂galiba 62 görünce tartıda kırılmayı gerçekleştirdim diyebileceğim bu akşam birde spor yapabilirsem gelsin 62 pazar sabahına bana artık ☺
Ben otofajiden sonra hic verdigimi almadim ki bu hafta baya kacamakli gecti benim 😂😂😂😂 spor yaptiginda geri almiyosun . Tabi cok yiyince vucut bi odem yapiyo onuda yesilcay spor ve su uclusuyle atabilirsin .

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.

Amanedenolmuyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.637
5.557
45. Saatte açtım orucumu diyetteyken misafir gelmesin misafirliğe gitmeyelim ya 😭😭😭😭

Bende bugun gidicem misafirlige 🥺 insallah cok yagli seyler yapmamislardir diye dua ediyorum sadece 😂😂😂😂😂 zaten yarin yemek yemem bugun agir seyler olursa 😂😂

efilikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
74
278
gunaydın
21.08.2020
sabah turk kahvesi
14:00 karnıyarık pilav cacık
21:00 kemiksuyu corbası sirkeli bir kase
3 lt su limonlu maydonoslu içine kattım
1 saat kosu bandı su göbeğim toparlansın yeter :)
zayıfladım eminim ama pazartesını beklicem pantolon bol geldi :)
cok sukur allahım :halay:

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 57 Kg. ile 76 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 175 cm. Başlangıç Kilom :104.2 Kg. Şimdiki Kilom :85 Kg.

yesa

Haydi 1 gram da sen al :)
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
23.781
38.468
Evet baskanim daha verilecek coook kilolar var . 20 den 19 a Dustu , 2 li sayilardan 1 lilere dustu benim vermem gereken kilo . Gerce herkes 58 olmaz cok zayif olursun hasta gibi durursun diyip duruyo canimi sıkıyolar ama hedef 58 . Onceden 2 kilodan az verince uzuluyodum ama artik hedef haftada 1 Kilo. Fazlasini verince daha cok Motive oluyum diye 😂😂😂 pazartesi gunu insallah tartida arti gelmem . Onumuzdeki hafta regl olcam . Simdiden sismeye basladi vucudum 🥺

1.63 e 58 şahane olur

10 kilo azina kadar süper duruyor valla :)

Yay77

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
326
906
Günaydın canlar 91.saatimden herkesi selamlıyorum
Screenshot_20200822-082900_Fasting Tracker.jpg
20200822_082213.jpg
kızlar ben hiç açlık hissetmiyorum yarınıda çıkarıp 5 günlüğü tamamlamak istiyorum sadece nefesim çok kötü kokuyor ne yapmalıyım dişimi 3 gün normal macunsuz fırçaladım bugün macunlu yaptım artık evdekiler rahatsız olunca

Eklentiler

• 20200822_082834.jpg
    20200822_082834.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 4

-cananca-

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
14
62
32
Hiç canınızı sıkmayın benimde çevremde kilo aldıkça böyle daha güzelsin öbür türlü yüzün çöküyordu diyenler çok oldu aslında güzelleştiğim falan yoktu fast food yemelere devam ettim ta ki bir mağazaya girip kıyafetleri deneyene kadar ayna ile yüzleşmiş oldum kulak ardı yapın ben uyandım artık birde canınız çeksin diye yanınızda kokuta kokuta yiyenler var pis pis pis diye odaklıyorum kendimi 😂😂😂

Yay77

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
326
906
Çok teşekkürler 🙏🥰

Afiyet olsun 🥰 az yiyerek kurtarmışsın 👍

Ayyy süper ssağlık ile gitsin dikkat et canım 👏🤩😍🧿

unut onları daha verilecekkilolarımız var 😂🤩

Afiyet olsun 🥰

Ah bu beyler 😊
Yarın biraz dikkat canım 👍🥰

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun yürüyüş de var 👍🥰

Harika o zaman yeni spor bildirimlerini bekliyoruz 😊🥰

Hay Allah yat da dinlen canım 😞💐

Süpersin misafirlik şartlarında yapabildiğini yap bence 🥰
Kayınvalideye de her detayı anlatma büyükler endişeleniyor bilmedikleri için 😊

Canım @TeslaNicola pAyllsşmış sağolsun ilk sayfayı okuduktan sonra bekleriz 🥰

Canım rica ederim 🥰 Detoxa benzemiş evet ama seni tok tutacak şeyler olmayınca acıkma normal 🥰

Afiyet olsun yürüyüş de var 🥰
Günaydın başkanım bugün 1 kiloya yakın tekrar gitmiş çok mutluyum 67.7 olmuşum :halay: :halay: :halay:

aazra

Başlangıç: 71,5, Güncel :63,5, Hedef: 56
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
489
1.883
33
Günaydın canlar 91.saatimden herkesi selamlıyorum Eki Görüntüle 2678748 Eki Görüntüle 2678752 kızlar ben hiç açlık hissetmiyorum yarınıda çıkarıp 5 günlüğü tamamlamak istiyorum sadece nefesim çok kötü kokuyor ne yapmalıyım dişimi 3 gün normal macunsuz fırçaladım bugün macunlu yaptım artık evdekiler rahatsız olunca
harikasın rekortmen tebrikler :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: sonuçda harika kendini dikkat et hasta falan olma açarkende dikkat et bianda yüklenme

hedef54kg

💜 #100gündedeğişim--> 60. gün
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2020
4.391
13.000
Kızlar dün akşam haşlanmış nohut yemiştim sonra bir şişkinlik oldu sonra ishal oldu :mad:hassasiyetim var galiba leblebi ya da haşlanmış mercimekte bişey olmuyo ama yaa çok üzgünüm yemeseydm keşke :110:

nurd35

Başlangıç kilo 123.6 Güncel kilo 104.6 Hedef 70🏅
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2014
330
567
27
Merhaba çok şükür trabzonda evimdeyim yerleştim geldim. Gelir gelmez adet oldum normalinden 8 gün önce. Herhalde izmir sıcağı beni çok etkiledi adet gördüm. Dün ki menüm 8 de şekersiz kahve 11.30 da 1 dilim kepekli kızarmış ekmek 2 haşlanmış yumurta yeşil salata bol limonlu. Akşam 16.30 da sarımsaklı yoğurtlu pul biberli rendelenmiş çiğ kabak 2 köfte 1 dilim wasa. 25 dk leslie 15 dk zumba. Ve günü kapattım

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :123.6 Kg. Şimdiki Kilom :104.6 Kg.

Yay77

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
326
906
harikasın rekortmen tebrikler :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: sonuçda harika kendini dikkat et hasta falan olma açarkende dikkat et bianda yüklenme
Sağolasın canım inşallah açtığımda verdiklerim hoop geri gelmez
Uzun oruçlarda açmak çok önemli bağırsak burkulması yaşamamak için ilk gün sebze meyve suları olarak aşama aşama yemek sürecine geçiliyor inşallah orucuda açımınıda sağlıcakla atlatırım 🥰