Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Nasıl yaptın çorbayı ? Ben kendime bir tencere yapmıştım, ailecek yedik : eşim annem çpcuklarım hepsi çok sevdi.. içine Damak tadına uyacak seveceğin bahartalr kattınmı ? Mesela bir kere salçalı bir kerede salçasız yaptım, salçalısı güzeldi bence..soğanını kavurunca daha hoşuma gitmişti mesela direk haşlamayıp

bulucaz deneye deneye kendimize uyanını bulucaz 😍

Bi icimlik guzeldi benim yaptigim ama 3. Gun son ogunude midem kalkmisti artik 😂😂😂 surekli icince insanin ici almiyo 😂 ben sogan kurune baslicam reglimin bitmesini bekliyorum .

Bi icimlik guzeldi benim yaptigim ama 3. Gun son ogunude midem kalkmisti artik 😂😂😂 surekli icince insanin ici almiyo 😂 ben sogan kurune baslicam reglimin bitmesini bekliyorum .
Soğan kürü nasıl? Kaynatıp suyunumu içiosun yoksa pişirip blendırdanmı geçiriosın ?

Kaptanım bugün yine menü yok bende 42 saat oruçtan sonra 4 saat serbest bıraktım kendimi sonra yine aynı sistem bu haftayı böyle geçirmeyi düşünüyorum onun için menü paylaşımı yok 🤣
Ben sevdim bu sistemi bana uydu böyle devam edeyim bakalım :-) pazartesi iyi sonuç alırsam hep böyle devam edeceğim 🤫

Soğan kürü nasıl? Kaynatıp suyunumu içiosun yoksa pişirip blendırdanmı geçiriosın ?
Blendirdan gecirip yiyemem 😂 kaynatip suyunu iciyorum her sabah. Rahimde yumurtaliklardaki kistleri falan da temizliyo hemde yag yakmaya yardimci . Kilo veremesek Bile dogal antibiyotik almis oluyoruz iste 😂 her turlu faydali ama regl bittikten sonra yapilmasi lazim . Yoksa cok yogun bi regl donemi oluyo .

Kaptanım bugün yine menü yok bende 42 saat oruçtan sonra 4 saat serbest bıraktım kendimi sonra yine aynı sistem bu haftayı böyle geçirmeyi düşünüyorum onun için menü paylaşımı yok 🤣
Ben sevdim bu sistemi bana uydu böyle devam edeyim bakalım :-) pazartesi iyi sonuç alırsam hep böyle devam edeceğim 🤫

Hic tavsiye etmem . Bu yuzden durdu benim Kilo vermem. Haftada 1 kere istersen yap ama bu sureklilikte bi sure sonra faydasi zarara dönüyo.

Blendirdan gecirip yiyemem 😂 kaynatip suyunu iciyorum her sabah. Rahimde yumurtaliklardaki kistleri falan da temizliyo hemde yag yakmaya yardimci . Kilo veremesek Bile dogal antibiyotik almis oluyoruz iste 😂 her turlu faydali ama regl bittikten sonra yapilmasi lazim . Yoksa cok yogun bi regl donemi oluyo .
Hmm geçen yaptım çok sevdim( çok kahve içmiştim baktım olmuyor soğan kaynatıp suyunu içeyim sıcak sıcak die) ama öğün yerine deilde çay gibi içmiştim.. sen nasıl tüketiyorsun ?

Hmm geçen yaptım çok sevdim( çok kahve içmiştim baktım olmuyor soğan kaynatıp suyunu içeyim sıcak sıcak die) ama öğün yerine deilde çay gibi içmiştim.. sen nasıl tüketiyorsun ?
Sabahlari ve aksamlari . Oruc surecinde de kahvaltidan 30 dk once bide orucu baslamadan once . 15 gun yapcam 15 gun ara verip bi da yapcam.

Az beslenince vucut kendini korumaya aliyo bi sure sonra . Yaklasik 1 aydir 1 gr veremedim . 2 haftada 1 uzun oruc yaparsan bence daha iyi olur.
Canım saol uyarın için ya yoksa insanın psikolojisi bozuluyor zaten zor gidiyor zaten uzun oruç bende işe yaramıyor galiba anlamadım ki hala 65 kilo değişiklik yok acaba zaten durma aşamasına mı girdim geçen hafta da aynıydı ya 😭😭

Canım saol uyarın için ya yoksa insanın psikolojisi bozuluyor zaten zor gidiyor zaten uzun oruç bende işe yaramıyor galiba anlamadım ki hala 65 kilo değişiklik yok acaba zaten durma aşamasına mı girdim geçen hafta da aynıydı ya 😭😭
Simdi durma olmaz hemen . Yuksek ihtimal bi yerlerde yanlis yaptin. bEslenme konusunda olabilir suyu az icmis alabilirsin. Hareketsiz kalmis alabilirsin. Bi cok sey olabilir.

Selamlar efenim🌸
Dün 23 buçuk saat yaptım 24 e dayanamadim🙈
2 tane kare tost yedim çavdarlı karışık ve bi küçük kase ev yapımı acı sos

18 de 3 tane kıymalı mantar dolması ve göbek salata mısırlı

Su 2 lt 8 km yürüyüş

Bu sabah regl oldum..3 günlük bi detoks var taylan kumelinin yapabilirsem onu yapmaya calisicam bakalim

Tuz konusu çok abartılmadıkça şeker kadar dert değil
Lezzetten ödün vermeye gerek yok 🥰
Tuz ayrıca içerdiği mineraller sebebi ile uzun oruçlarda bile tüketiliyor
Çok kullanmayın su tutar ama normal yemeğe tadını verecek kadar kullanın 🥰
Evet tuz abartılmadığı sürece kullanıcam :) Amaa hurma detoxunu bıraktım kilo verdiriyor ama aşırı halsiz bırakıyor. Tavsiye etmiyorum kızlar . Dayanılacak gibi değil pek. Vitaminsiz full şekerle beslenmek zararlı cidden. :63:

Evet tuz abartılmadığı sürece kullanıcam :) Amaa hurma detoxunu bıraktım kilo verdiriyor ama aşırı halsiz bırakıyor. Tavsiye etmiyorum kızlar . Dayanılacak gibi değil pek. Vitaminsiz full şekerle beslenmek zararlı cidden. :63:
ayrica bel cevresini kalinlastiriyor.dikkat edin.sadece o degil karbonhidrat iceren sok diyetlrin heosi öyle.patates diyeti de ayni.
şok diyetleree gerek yok kızlar.az verin ama sürekliliginiz olsun.kahvaltida caniniz sekerli bisey isyerse 1 tatli kasigi bal yiyin yada gün icinde kahvenin yaninda 2 kayisi dut kurusu yiyin ama tamamen bunlarla beslenmeyin.incelmedikten sonra tartida inmenin bi faydasi yok.

ayrica bel cevresini kalinlastiriyor.dikkat edin.sadece o degil karbonhidrat iceren sok diyetlrin heosi öyle.patates diyeti de ayni.
şok diyetleree gerek yok kızlar.az verin ama sürekliliginiz olsun.kahvaltida caniniz sekerli bisey isyerse 1 tatli kasigi bal yiyin yada gün icinde kahvenin yaninda 2 kayisi dut kurusu yiyin ama tamamen bunlarla beslenmeyin.incelmedikten sonra tartida inmenin bi faydasi yok.
Haklısınız, evet. Ben de tek öğünle beraber hem kendimi kısmıyordum hem de kilo veriyordum. Diğer diyetlerden de daha kolay uygulanması :KK49: dediklerinizi uygulayacağım.

İki günlük geçiştirmenin sonunda bugün harika bir kahvaltı yaptım.. ay çok mutlu oldum yerken :))
2 dilim çavdar ekmeği kızartılmış(tost makinasında)
1.5 kaynamış yumurta
2 ince dilim Feta peynir..
Akşama kadarda vicdan çorbası içicem..ara öğündede 2 taze ceviz yerim..
Bu çorba aşırı WC çıkartıyor.. merak edip tartıldım sabah.. güzel ödem söküyor :)
Pazartesi eksi ile geliyorum 😍

X