Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Afiyet olsun 👏😂

Tabi tabi zamanla oturur zaten ben de gördüklerimi yazarım bi süre sonra oturur iyice acıkma da azalır zaten 🙏🥰

Kesinlikle bildirim önemli yazınca sorumluluk hissediyor insan 🥰
Ölçüler süper yağ su oranları da tebrikler canım süper 👏🤩😍

Afiyet olsun 🥰

Canım umarım sıkıntı olmaz dikkat edin 🙏
Çinko da bağışıklığı güçlendiren birsey pastil ya da tabletleri var eczacına sor canım 🥰

biraz sabır bozandan diyet biraz spor 🥰
Gidecek hepsi gidecek 🤩
İnşallah kaptanım 😍 gidecek kesinlikle inancım sınırsız 👯‍♀️

Sağol canım 4.5 ayda diyet ve aktif sporla bu ölçülere ancak geldim.🤩
İnşallah korurum 🥰
Başladığımda yağım fazla suyum çok azdı 🙄
Gayet güzel kontrolü ele alıp tersine döndürmüşsün 👏🤩
5 dilim peynir

7zeytin

2haslanmıs yumurta

Yarım domates

mandalina

4 badem

Bamya yemegi(1avuç)

Bulgur pilavı(4yk)

Ayran

Mandalina

Yarım paket çikolata (dayanamadım)

Olabılır oyle yapabilirm .küçük masum bi parcaydı :/ bas agrım coktu sekersiz beslenince genelde yasarım .mandalına bile kesmemişti .
Canım vücut aslında şekere alıştığı için oluyor o bas agrısı almadığın anda da istek tetikleniyor
Detokslarda da böyledir vucüt atık atmaya başladığı anda ağrı sinyali verir
Bu noktada biraz direnmek lazım ya da daha az şekerli alternatifler ile azaltmak lazım, bu da bir tiryakilik kabul etmesek de karbonhidrat ya da şeker isteği 🥰
Hiç yeme demiyorum afiyet olsun
sadece Bilgi için paylaştım 😊

Slm kizlar, bugun uyaninca 1 bardak limonlu zencefilli du ictim . kahvaltida:
1 haslanmis yumurta
5 ceri domates
10 -13 dal maydanoz
Bir kasik lor peynir
3 tane diyet bisküvi
Siyah kahve

Aksam yemegi : maydanoz , 1 haslanmis yumurta , 4, 5 kasik yogurt , 3 tane diyet bisküvi.

Suyu bilmiyorum ne kadar ictim. Ama haslanmis limon kuru yapiyorum 2 bardak ondan ictim . Yatmadan oncede aclik you icmeyi dusunuyorum 1 bardak.
Gebe misiniz çizelge görünce şaşırdım
Allah bağışlasın şimdiden hayırlı doğumlar 🙏🧿
Naçizane diyet için biraz bekleme tavsiye ederim 😊

Çok teşekkür ederim 🥰 denicem ve sonucu bildiricem 💪 mutlaka işe yarar zerdeçal ve zencefil 👌

Bende heyecanla pazartesiyi bekliyorum 😂 1 aydır kilo veremedim eksiye düştüysem bu karışım sayesindedir 😂 çünkü aralıklı orucu yanlış yaparak metabolizmami yavaşlattim galiba sanki çok hızlıymış gibi 😂😂😂

Gayet güzel kontrolü ele alıp tersine döndürmüşsün 👏🤩

Canım vücut aslında şekere alıştığı için oluyor o bas agrısı almadığın anda da istek tetikleniyor
Detokslarda da böyledir vucüt atık atmaya başladığı anda ağrı sinyali verir
Bu noktada biraz direnmek lazım ya da daha az şekerli alternatifler ile azaltmak lazım, bu da bir tiryakilik kabul etmesek de karbonhidrat ya da şeker isteği 🥰
Hiç yeme demiyorum afiyet olsun
sadece Bilgi için paylaştım 😊

Gebe misiniz çizelge görünce şaşırdım
Allah bağışlasın şimdiden hayırlı doğumlar 🙏🧿
Naçizane diyet için biraz bekleme tavsiye ederim 😊
Yok canim gebe degilim cok sukur , ben ords kilo boy doldururken cocugun varmi tarzinda sorular var ya onlarida doldurdum sonra yanlis okumusum o bolum gece kadinlar icinmis simdide silemiyorum. 🙈🙈 benim 3 tane cocugum var 40 kg aldim ikizlerimde simdi onu vermeye calisiyorum

Hanımlar çok yoğun bir iş gününden yazıyorum sadece beğenebildim yazdıklarınızı :skandal:

Ben hurma detoxunu bitimeden rafa kaldırdım malum yazdığım gibi aşırı zor ve faydalı olduğunu düşünmüyorum. Bana yaramadı yani.Tek öğüne geri döndüm. Benim gördüğüm şu ki kilo almıyorum ama vermiyorum daaaaaa.:mad:
Neden?
Niçin?
Artık ölün pis yağlar demekten gına geldi. Nasıl gidecek hanımlar var mıdır bana bir çare? Hı?:KK36:
Valla resmen içimi okumuşsun canım bende almıyorum ama vermiyorum da çok kötü bir durum ☹️

blondeaddict blondeaddict teşekkür çok teşekkür ederim. 😍 Yakın zamanda gittiğimde danışacağım bir eczacıma.

Bugün 15/9 yapabildim.
11:30 şekersiz filtre kahve
13:00 biraz peynir, iki yumurtadan omlet, birer tane salatalık ve yeşil biber, 3 tane chery domates, bir dilim yağsız kızarmış ekmek, bir dilim hindi füme
19:45 şehriyeli domates çorbası, salata, fırında yahni, iki sıkım etsiz ev yapımı çiğköfte
20:30 şekersiz türk kahvesi

2,5 litre su. Bu hafta da hiç egzersiz yapamadım. Haftaya bir şekilde düzene koymam lazım, bu kadar miskinlik yeter artık diye düşünüyorum.

An itibariyle emzirmiyorum ama benim kendi tecrübemi anlatayım :)

Oğlum 14 aylıkken hamile kaldım kızıma, hamileliğim boyunca emzirdim oğlumu. Doğurdum hem oğlumu hem kızımı tandem emzirdim 8 ay boyunca. Aynı zamanda kızım 29 günlükken işe döndüğüm için süt sağdım stokladım ve bir kanser hastasına süt bağışı yaptım. Oğlum 30 aylıkken onu memeden kestim. Kızımı tek emzirmeye devam ettim. Yaklaşık 1 yıl kızımı 18 aylık olana kadar emzirdim. Sonrasında zatüre oldum ilaçlar yüzünden kesmek zorunda kaldım kızımı.

Bu süreçte sütüm artsın diye özel bişey yemedim. Normalde ne yiyorsam onu yedim. Bol salata ve sebze, yanında balık ya da et/köfte.

Oğlumda hamileliğimde 25 kilo aldım, 83 kilo gittim doğuma. 6 ay sonra 54 kilo olmuştum.
Kızımda ise 23 kilo alarak 79 kilo gittim doğuma, 6 ay sonra yine 54 kilo olmuştum :)

He şimdi 57-58 kiloyum ama iki yıl içinde böyle sık kilo almak vermek ve iki gebelik yıprattı vücudumu. Ben de senin gibi karnımdan çok mutsuzum. Ama beslenme ve sporla halletmeye çalışıyorum. Olduğu kadar napalım :) Önemli olan sağlık.

Diğer taraftan memelerimden de hiç hazetmiyorum. Böyle hunharca bir emzirme döneminden sonra tabi ki memeye benzemiyorlar artık :) Onlara doktorluk durumdalar, az biraz büyüsün civcivlerim onları yaptıracağım.

Ayyyy ne yazdım bee, ne dertliymişim belli değil :))
Ayyy şok ben de hamileliğimin dorduncu ayına kadar emzirdim ama önünüzde saygı ile eğiliyorum :))) aynen vücut değişiyor doğumlardan sonra. Sanırım üç ay sonra salona gidevegim ben de. Yani hiç hoşlanmıyorum ama iki ay gidip biraz şekle girip sonra evde devam ederim. Memeler bende de aynı şekil, ilerde yaptırmak niyetim ama ondan önce gıdıyı aldiracagim. Su karınlar bir gitse öyle kaslı, efsane bir fizik beklentim yok:) bir de azıcık iç bacak basen🤭🤭 bir de diye diye yer bırakmadım 🥰 tabiki önce bana ve çocuklarıma bir yaşam sağladığı için sevgiyle kucaklıyorum bedenimi :))

Bugünkü menü
Sabah önce zerdecalli sutumu içtim sonra 15 dk eliptik yaptım sonra açlıktan başım dönünce bıraktım 😂 yulaf lapami yedim bugünkunu daha çok beğendim. Dolapta daha 2 kase var ama farklı farklı yaptim 😂😂😂 akşam yemeğimde belli dünden yoğurtlu kabak var yanına da tavuk var . Bu sabah tartıldım ama kilomu söylemicem pazartesiye sürpriz olsun 😁😁😁 oglusumu uyuyunca gene yarim saat jeannette ablamınvideosunu yapcam yarim saat sonra gene 15 dk eliptik .

Bugünkü menü
Sabah önce zerdecalli sutumu içtim sonra 15 dk eliptik yaptım sonra açlıktan başım dönünce bıraktım 😂 yulaf lapami yedim bugünkunu daha çok beğendim. Dolapta daha 2 kase var ama farklı farklı yaptim 😂😂😂 akşam yemeğimde belli dünden yoğurtlu kabak var yanına da tavuk var . Bu sabah tartıldım ama kilomu söylemicem pazartesiye sürpriz olsun 😁😁😁 oglusumu uyuyunca gene yarim saat jeannette ablamınvideosunu yapcam yarim saat sonra gene 15 dk eliptik .
Arkadasım yulaf lapasını sütle pişirerek mi yapıyorsun birde ben kahvaltıya davetliydim uçtum biraz ama aksama yulaf yesem nasıl olur hafif geciştireyim diyorum

Arkadasım yulaf lapasını sütle pişirerek mi yapıyorsun birde ben kahvaltıya davetliydim uçtum biraz ama aksama yulaf yesem nasıl olur hafif geciştireyim diyorum

3 kaşık yulaf 1 bardak süt pişiriyorum 1 tane orta boy bi muz badem ceviz bal pekmez fıstık ezmesi kakao kafama göre bisiler koyuyorum bu kadar . Bugünkü yedigimde muz badem ceviz vanilya özü bal dondurulmuş böğürtlen vardı. Enerji deposu oluyo benim yaptığım. O yüzden sabahları yiyorum . Eğer akşam yiyeceksen çok tavsiye etmem bu şekilde. Salata daha hafif, içine biraz çia tohumu karabuğday haslanmis tavuk ton baligi gibi seyler koyarsan daha tok tutuyor.

3 kaşık yulaf 1 bardak süt pişiriyorum 1 tane orta boy bi muz badem ceviz bal pekmez fıstık ezmesi kakao kafama göre bisiler koyuyorum bu kadar . Bugünkü yedigimde muz badem ceviz vanilya özü bal dondurulmuş böğürtlen vardı. Enerji deposu oluyo benim yaptığım. O yüzden sabahları yiyorum . Eğer akşam yiyeceksen çok tavsiye etmem bu şekilde. Salata daha hafif, içine biraz çia tohumu karabuğday haslanmis tavuk ton baligi gibi seyler koyarsan daha tok tutuyor.
Harika tariflerin canım. Bende cok severim bide baya tok tutuyo dediğin gibi

Slm kizlar bugun 16/8 yaptim . Uyaninca haslanmis limon kuru nden ictim.
Kahvaltida: 1 yumurta haslanmis , ceyrek demet maydanoz , 4 ceri domates, 3 tane diyet bisküvi, 1 2 kasik lor peynir.
Oglenden sonra haslanmis limon kuru ictim tekrar.
Aksam : 200 gr civari haslanmis sebze ve 5 6 kasikyogurt yedim.
2 lt su ve3 tane filtre kahve, form cay ictim . 3000 adim atmisim simdide leslie ile 3 mil yapip 100 mekik cekicem.

Hanımlar çok yoğun bir iş gününden yazıyorum sadece beğenebildim yazdıklarınızı :skandal:

Ben hurma detoxunu bitimeden rafa kaldırdım malum yazdığım gibi aşırı zor ve faydalı olduğunu düşünmüyorum. Bana yaramadı yani.Tek öğüne geri döndüm. Benim gördüğüm şu ki kilo almıyorum ama vermiyorum daaaaaa.:mad:
Neden?
Niçin?
Artık ölün pis yağlar demekten gına geldi. Nasıl gidecek hanımlar var mıdır bana bir çare? Hı?:KK36:
Detoks suyu yaptınız mı. İki litre suya maydonoz dereotu Nane limon çubuk tarçın yeşil elma attım. Üç gün üst üste yaptım gün i icinde bitirip sabah taze yaptım . Üç gün sonunda 1.5 kilo gitti. Denemediysen dene bence ise harar

Harika tariflerin canım. Bende cok severim bide baya tok tutuyo dediğin gibi

Tesekkur ederim ❤ Puding gibi oluyo ya zaten kendimi sabah sabah tatlı yemiş gibi hissettiğim için çikolata da yemiyorum 😂 bide benim yulafım miX mis için de çekirdek içi keten tohumu falan da var . Acayip enerji veriyo 😂

X