Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

zehra1809

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.468
3.195
Merhaba hanımlar,

Bende 1 hafta falan aralıklı oruç denedim ama sanki kilo veremicem gibi geldi bıraktım siz sonuçları ne kadar sürede aldınız pes etmeden devam etsem mi hoş şuan kabak detoksu yapıyorum ama bitince 2 öğün mü yapsam yoksa 5 öğün olarak mı beslensem bilemedim.
Şuan 102,2 kg oldum 97den yukarı çıktım hemde 2 hafta olmadan stres üzüntü bende yeme isteğini arttırıyor moralimi yüksek tutmaya kendimi diyete odaklamaya calısıyorum ama nedense bu sefer pek basaramıyorum.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :90.4 Kg.

birbeste

🌹🌻🌹🌻🌹🌻 Çiçeğin açtığı yerde umut vardır!!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Teşekkür ederim hoşbuldum. okudum. kendi özelliklerimi nereye yazacağım.
Buraya bu sayfaya canım. tıpkı son yazdığın mesaj gibi yani

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Merhaba hanımlar,

Bende 1 hafta falan aralıklı oruç denedim ama sanki kilo veremicem gibi geldi bıraktım siz sonuçları ne kadar sürede aldınız pes etmeden devam etsem mi hoş şuan kabak detoksu yapıyorum ama bitince 2 öğün mü yapsam yoksa 5 öğün olarak mı beslensem bilemedim.
Şuan 102,2 kg oldum 97den yukarı çıktım hemde 2 hafta olmadan stres üzüntü bende yeme isteğini arttırıyor moralimi yüksek tutmaya kendimi diyete odaklamaya calısıyorum ama nedense bu sefer pek basaramıyorum.
Hoşgeldiniz sayfamıza. kendi adıma söyleyim aralıklı oruç (traoid hastası olmama rağmen) benim hayatımda deneyip bana en hızlı kilo verdiren yöntem oldu. streslenmeyin. bazıları hızlı verir bazıları yavaş. eğer kilo veremediyseniz bir yerde yanlış yapıyorsunuzdur muhakkak. işte bu sayfada bu işe yarıyor. şuraya menüsünü yazan herkes kendi yazısını yazarken bile kendi hatasını kendisi görüyor kimse bişi demese bile. birde yalnız olmadığınızı görüyorsunuz. burası olur başka sayfa olur motive insana şart muhakkak. nefisle mücadele ediyoruz sonuçta her an. arkadaşsız olmuyor yani

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Merhaba hanımlar,

birde size ilk etapta 2-3 gün günde 2 öğün bir kaç günde tek öğünle beslenmeyi öneririm.hafta sonunda tartıya çıkın ve sonucu görün. helede öğünün tekini sadece salata ile tamamlarsanız güzel sonuçlar alırsınız. proteini atlamamalı tabi. ama tek öğün mükemmel. helede kan grubunuz a değilse o tek öğünde gün aşırı ızgara çok iyi gelecektir. A gruplarına kilo yapıyo malesef protein

zehra1809

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.468
3.195
birde size ilk etapta 2-3 gün günde 2 öğün bir kaç günde tek öğünle beslenmeyi öneririm.hafta sonunda tartıya çıkın ve sonucu görün. helede öğünün tekini sadece salata ile tamamlarsanız güzel sonuçlar alırsınız. proteini atlamamalı tabi. ama tek öğün mükemmel. helede kan grubunuz a değilse o tek öğünde gün aşırı ızgara çok iyi gelecektir. A gruplarına kilo yapıyo malesef protein
aslında burada aktif olmayı isterim dediğiniz gibi tek başına olmuyor ınstagram sayfasından sozde kendımı motıve edıyorum ama o da 1 kaç hafta sürüyor çevre sadece izliyor destek olan yok malesef. Aksine aman ye azcık birşey olmaz yanıtları alınca hepten hevesım kaçıyor. Burada aktif olmak isterim telefonda uygulama ve bildirim özelliği var mı ben o kısımları henüz bulamadım da. Ve şuan kabak detoksu yapıyorum en azından şu ödemleri atıp öyle bende sizlerle devam edebilirim ve belkı dedıgınız gıbı kendı hatamı burada farkederım

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.

zehra1809

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.468
3.195
O rh pozitif kan grubum :)

asliogretmen

🐝 Güçlü Kadınlar Zayıflıyor!!! 🐝
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
2.487
12.736
iyi akşamlar canlar 💐

Menüm

Sabah 11.00
2 haşlanmış yumurta, domates, biber, peynir, zeytin , 1 elma , 5 ceviz

Akşam : 18.00
3 kaşık bulgur pilavı, 5 köfte , 1 kase yoğurt

Su : Şimdilik 2 litre
Spor: Birazdan Leslie boosted 30 dakikalığını yapacağım .

blondeaddict

Aralıklı Oruç ile 6 ayda -31 🤩 gncl 64.5🏆🥳
Pro Üye
5 Ağustos 2008
4.315
6.720
Selam
Kilom önceki cuma 70
Geçen cuma 67.7
Geç kaldım 😁
Canım tebrikler 👏😍
Sonradan düzeltirim listeden
Merhaba. Bende aralıklı oruç ile kilo vermek istiyorum. bende katılabilirmiyim.

Teşekkür ederim hoşbuldum. okudum. kendi özelliklerimi nereye yazacağım.
Tabi ki
zaten arkadaşımız birbeste birbeste yazmış sağolsun 😍 umuyorum başarı ile devam edersiniz
normal bu mesajlarınız gibi yazabilirsiniz ben gruba katılıma göre 1 hafta süreç sonunda ekliyorum düzenli bildirim bekliyoruz 🥰

Merhaba hanımlar,
Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Evet kesinlikle devam etmelisiniz 😍
Ben bu sayfayı açtığımda umudum ya var ya yoktu hiç arkadaş yoktu zorladım kendimi hergün ve 6 Ayda 31 kilo gitti neden sizin de gitmesin ? Burada sonra bir aile gibi olduk çok kilolar verdik, iyisini de kötüsünü de yazıyoruz savaşıyoruz 🙏
ilk sayfa ilk postu okuyun ve kurallarımız uyarsa bekleriz 🥰

blondeaddict

Aralıklı Oruç ile 6 ayda -31 🤩 gncl 64.5🏆🥳
Pro Üye
5 Ağustos 2008
4.315
6.720
Bugün menü (Koruma)

Saat 11: 2 haşlanmış yumurta ,50 gr peynir ,15 zeytin domates salatalık çay
Ara: 10 badem,2 ceviz, 1 bardak kefir, 1 elma
saat 18: yayla çorbası Ve 1 tabak etli türlü
yedim kapattım
Yürüyüş yapamadım

kamberinkamburu

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
14
78
21
bende katılmak istiyorum

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :80 Kg. Şimdiki Kilom :79.15 Kg.

cassiopeia8

BK:83,5 GK:60,5 H:60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
167
679
Tartı bildirimine fırsat bulamadım ama
Güncel: 62,8 ile devam bakalım😧

zehra1809

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.468
3.195
Canım tebrikler 👏😍
Sonradan düzeltirim listeden

Tabi ki
zaten arkadaşımız birbeste birbeste yazmış sağolsun 😍 umuyorum başarı ile devam edersiniz
normal bu mesajlarınız gibi yazabilirsiniz ben gruba katılıma göre 1 hafta süreç sonunda ekliyorum düzenli bildirim bekliyoruz 🥰

Merhaba hanımlar,

Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Evet kesinlikle devam etmelisiniz 😍
Ben bu sayfayı açtığımda umudum ya var ya yoktu hiç arkadaş yoktu zorladım kendimi hergün ve 6 Ayda 31 kilo gitti neden sizin de gitmesin ? Burada sonra bir aile gibi olduk çok kilolar verdik, iyisini de kötüsünü de yazıyoruz savaşıyoruz 🙏
ilk sayfa ilk postu okuyun ve kurallarımız uyarsa bekleriz 🥰
Hosbuldum bakicam simdi valla kabak detoksu yaptim aksam patladik olmadi ya detoks falan da olmuyor 😭

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
Hosbuldum bakicam simdi valla kabak detoksu yaptim aksam patladik olmadi ya detoks falan da olmuyor 😭
Bugun baslayip buhunki menünü tam olarak yazmakla baslamanizi tavsiye ederim. Yazan arkadaslara bakin nasil yazıldığını öğrenin yarin bambaska bir siz olun insallah

birbeste

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
3.714
14.547
aslında burada aktif olmayı isterim dediğiniz gibi tek başına olmuyor ınstagram sayfasından sozde kendımı motıve edıyorum ama o da 1 kaç hafta sürüyor çevre sadece izliyor destek olan yok malesef. Aksine aman ye azcık birşey olmaz yanıtları alınca hepten hevesım kaçıyor. Burada aktif olmak isterim telefonda uygulama ve bildirim özelliği var mı ben o kısımları henüz bulamadım da. Ve şuan kabak detoksu yapıyorum en azından şu ödemleri atıp öyle bende sizlerle devam edebilirim ve belkı dedıgınız gıbı kendı hatamı burada farkederım
Meil adresinize direkt gelebilir yada her seferinde bu sayfaya girersiniz ben oyle yapiyorum. Yukarda sagda zil varya oraya gelenlere bakip ordan takip ediyorum