Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın :)) cuma günü tartıldığımda 56.4 çıkmış ve çok sevinmiştim ama bugün 56.8 çıktım.
Geçen hafta: 56.8
Bu hafta:56.8
Fark: 0 😭

60 lı kilolarda ilk başladığımda çok hızlı kilo vermeye başlamıştım ama 57-58 olunca kilo vermem durmuştu. Takılı kaldım sanki bu kilolarda.
Bu arada geçen hafta yemekten önce hindistan cevizi yağı içimi ile ilgili bir şey paylaşmıştım ve denemek istediğimi söylemiştim. Cumartesi günü bir hafta oldu ama yazmayı unuttum. Bel çevremde 1 cm incelme var. 🤣 73 cm ölçtüm cumartesi günü. Tabiki bu iş yağla olacak değil, spor şart. Bugün çok yoğun tempolu temizlik yapacağım yetiştirebilirsem spor da yapmak istiyorum.

Aynen bende cok keyif aldım gonlumce yedım gezdim bu haft
Hoş geldin
Ohhh çok iyi yapmışsın..ben 3.800 aldım , galiba 2 hafta oldu döneli gramlar kalmıştır aldıklarımı vermeye, yarın görücez :) iyiki doya doya gezmişim yemişim eğlenmişim .. hala akşamları tatilimizden konuşuyoruz.. çok güzel geçti.. kiloda gider bişi olmaz :)
Bizde aynıyız hala keyifle tatili konusuyoruz cok guzel oldu ıyıkı gıttık diyoruz 1 haftada 2 kıloyu atabilirim cunku sıskınlık yag degıl arada zaten lazım yoksa bunalıyor insan

[

Hey masallah , ne yaptin kiz sen oyle 😯 bravo valla cok guzel gitmis bu hafta 👏👏👏👏👏 7 li sayilari hayirli olsun darisi 6 lilara insallahhhhhhhh 🥰🥰🥰
çok tşk ederim canim.cok sükür 7 leri gördük.surda 8 kilom.kaldi 6 lara gecmeye.ins beraberce ineriz.
Allah bağışlasın yavrunu 🥰
Fırsat buldukça ilave et ne kadar olursa , spor çok önemli
düzenli gidersen 3-4 aya çok hafifleyeceksin aynı kilodaymışız bak
Günlük menülerini bekliyoruz 🥰

Kızlar süpersiniz ya bu hafta inişler güzel gibi sanki 🤩🏆😍
saol kaptanım.
S Sevincoz o rakam ne öyle ya gözüm döndü bakarken 👏🥳
size layık olmaya çalisiyoruz kaptanim.
gecen hafta söz vermistim.haftaya toparlicam diye.dikkatli gecti bu hafta.ins bu hafta da dikkat ederim de baya gider.
maşallah canım tebrik ederim harika rakammmmmm
tsk ederim canim.bana göre az.cünkü ben bu rakami hafta basinda görmüştüm.son günler de 100 er gr gitti.aslinda hedefim 4700 dü.tutturamadim.haftaya ins.
darisi ins basina olsun.sende 5 li rakamlara düsersin ins

Günaydın canlarrr
Geçen hafta 68kg
Bu hafta 67.5kg
Bu kadar kaçamağa 0,5 kg gitmiş.. çok sevindimmm..
Merhabalar🤗
Geçen hafta: 67,2
Bu hafta: 65,85
Fark: -1,35kg 🙈
Son 6 kilo kaldı hayırlısıyla sona yaklaşıyorum🤗🙈
Tebrikler kızlar ikinize de 👏🤩
Günaydın :)) cuma günü tartıldığımda 56.4 çıkmış ve çok sevinmiştim ama bugün 56.8 çıktım.
Geçen hafta: 56.8
Bu hafta:56.8
Fark: 0 😭

60 lı kilolarda ilk başladığımda çok hızlı kilo vermeye başlamıştım ama 57-58 olunca kilo vermem durmuştu. Takılı kaldım sanki bu kilolarda.
Bu arada geçen hafta yemekten önce hindistan cevizi yağı içimi ile ilgili bir şey paylaşmıştım ve denemek istediğimi söylemiştim. Cumartesi günü bir hafta oldu ama yazmayı unuttum. Bel çevremde 1 cm incelme var. 🤣 73 cm ölçtüm cumartesi günü. Tabiki bu iş yağla olacak değil, spor şart. Bugün çok yoğun tempolu temizlik yapacağım yetiştirebilirsem spor da yapmak istiyorum.
Canım devam haftaya kadar eksiye döner o rakam eminim 🙏🥰
merhaba kızlar

regl dönemim yaklaşıyor onun etkisi mi bilmiyorum çünkü dün evdeydim fazla bişi yemedim dün sabah55.3 düm.. bugün 55.9 çıktı:KK12:

bir günde kilo almışım neyse bu hafta daha dikkatli olacağım kaptanım sevgiler ...
Kilo değildir o canım ödem filandır
Dert etme devam et hafta içi düzene girecektir inşallah 🙏🥰

Selam kızlar:KK200:
Cuma 73.5
Bugün 73.2
Fark -300
Yağ ve su ölçümü yaptım.

Paylaşıyorum😍
7 Haziran -7 Eylül arası
3 aylık fark yüzde 9.5 yağ azalmış
Yüzde 6,7 su artmış vücutta
Bugün diyetimin 3 ay bitimi.

1.ay 4400 gram
2.ay 1800 gram
3.ay 3500 gram gitmiş.(if sadece bu ay)

Toplamda 9700 gram.
Bakalım 4. Ay kilo yağ su ve beden ölçüleri ne olacak🥰🥰🥰

herkese selam kızlar..:KK200::KK24:
öncelikle eksi olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. :nazar:gerçekten gıptayla bakıyorum desem yeridir.. :KK39:
benim hafta sonu düzensizliğm devam etti maalesef yine.. dün köyde misafirlerimiz vardı.. yalan oldu diyet felan..:olamaz:

Geçen hafta : 75.3
Bu hafta : 75.5
Fark : +200 gr

Bu ara biraz koptum ben diyetten nedense.. ilk başladığım zamanki konsantrem kayboldu sanki..:KK43:
Ramazan bittiğinden beri yaklaşık 6 kg verdim ama son zamanlarda saldım gibi.. neyse bi şekilde toparlamam lazım... kii 4 yıl önce aldığım pantolonlarıma rahatlıkla girmeye başlamışken kopmam saçma olur dimi?
En kısa zamanda yeniden motive olmam lazım...:KK36:

Selam kızlar
Geçen Hafta 75
Bu Hafta 73.5
Fark -1.5
Selam kızlar:KK200:
Cuma 73.5
Bugün 73.2
Fark -300
Yağ ve su ölçümü yaptım.

Paylaşıyorum😍
7 Haziran -7 Eylül arası
3 aylık fark yüzde 9.5 yağ azalmış
Yüzde 6,7 su artmış vücutta
Bugün diyetimin 3 ay bitimi.

1.ay 4400 gram
2.ay 1800 gram
3.ay 3500 gram gitmiş.(if sadece bu ay)

Toplamda 9700 gram.
Bakalım 4. Ay kilo yağ su ve beden ölçüleri ne olacak🥰🥰🥰

süpersiniz kızlar tebrikler :KK9:
herkese selam kızlar..:KK200::KK24:
öncelikle eksi olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. :nazar:gerçekten gıptayla bakıyorum desem yeridir.. :KK39:
benim hafta sonu düzensizliğm devam etti maalesef yine.. dün köyde misafirlerimiz vardı.. yalan oldu diyet felan..:olamaz:

Geçen hafta : 75.3
Bu hafta : 75.5
Fark : +200 gr

Bu ara biraz koptum ben diyetten nedense.. ilk başladığım zamanki konsantrem kayboldu sanki..:KK43:
Ramazan bittiğinden beri yaklaşık 6 kg verdim ama son zamanlarda saldım gibi.. neyse bi şekilde toparlamam lazım... kii 4 yıl önce aldığım pantolonlarıma rahatlıkla girmeye başlamışken kopmam saçma olur dimi?
En kısa zamanda yeniden motive olmam lazım...:KK36:
canım ara ara oluyor öyle
aslında en büyük motivasyon o pantolonlar düşün ki bol gelmeye başlamış :KK68:
Merhaba kızlar
aranızda öglen yemeyi bırakan var mı 1- 2 arası

herkes kahvaltıyımı atlıyor acaba
saat itibarı ile genelde öyle oluyor öğlene yakın kahvaltı gibi yapan çok haliyle öğlen de bir şey yenmiyor ama kural değil
hayatına ne uyuyorsa onla devam et bence
Tabiki artidayim soyleyim mi kaptanim yok soylemeyim ..
Allah omur verirse haftaya eksiyle gelecegim..
Cok ski bir diyet girisimindeyim...
tamamdır canım haftaya düzeleceğinden eminim ben senden :KK68:

X