Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

canım ara ara oluyor öyle
aslında en büyük motivasyon o pantolonlar düşün ki bol gelmeye başlamış :KK68:
yaa çok şükür gerçekten 2-3 senedir hiç giyemedğim pantolonlarım oldu ve çok sevindim... daha nelerim var giymek için beklediğim. haklısın en güzel motivasyon bunlar.. neyse toparlanacağım elbet biliyorum da benim dikkatimi dağıtan eşim oluyor genelde.. bu aralar gündüz evdeydi. o olunca yemek düzenim çok bozuluyor benim.. ama yakındır sahalara dönmem... :KK39: :dua:

Menu
Sabah 1 elma
Sonra yesil salata 2 tane kucuk sigara boregi
Birde diyet pasta yaptim ondan da 2 dilim yedim ama 2 dilim 200 kalori . Isterseniz tarifini yollayabilirim . Bence tadi guzeldi . Sekersiz ve 2 kasik yag var icinde . Bal ve pekmezle tatlandiriliyo . Daha spor yapmadim ama benim rutinim belli zaten . 2 leslie videosu 15 dk egzersiz 30 dk eliptik . Tekrar chloe ye baslamayi dusunuyorum . 2 haftalik programina . Belki bugun baslarim.

7 EYLÜL 2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Toplam bildirim sayısı : 20
Verilen toplam kilo : 17.85 :KK9: :halay:

Geçen hafta 21 bildirim ve 10.3 kg verilen vardı bu hafta toparlamaya başlamışız demek ki :KK50::KK15:

İstikrarla devam edelim sonuçlar görülüyor zaten, kilo veremeyen veya artıda olan arkadaşlarım da bu hafta daha dikkatle devam edecekler eminim haftaya daha da iyi sonuçlar alacağız.

Eylül'e iyi başladık daha da hafifleyelim kızlar emeklerinize sağlık, sadece bu hafta eksilenlere demiyorum bu yolda çaba gösteren hepinizin çabası yeter ve sonuçlara adım adım ilerliyoruz :KK200::nazar:

çok tşk ederim canim.cok sükür 7 leri gördük.surda 8 kilom.kaldi 6 lara gecmeye.ins beraberce ineriz.

saol kaptanım.

size layık olmaya çalisiyoruz kaptanim.
gecen hafta söz vermistim.haftaya toparlicam diye.dikkatli gecti bu hafta.ins bu hafta da dikkat ederim de baya gider.

tsk ederim canim.bana göre az.cünkü ben bu rakami hafta basinda görmüştüm.son günler de 100 er gr gitti.aslinda hedefim 4700 dü.tutturamadim.haftaya ins.
darisi ins basina olsun.sende 5 li rakamlara düsersin ins
inşallah canım ya bende bu hafta kendime geldim şükür iki haftadır nerdeyse normalden fazla beslendim stres açlığı oluştu ama şimdi iyiiym kaldıgım yerden devam inşalalh

Allah bağışlasın yavrunu 🥰
Fırsat buldukça ilave et ne kadar olursa , spor çok önemli
düzenli gidersen 3-4 aya çok hafifleyeceksin aynı kilodaymışız bak
Günlük menülerini bekliyoruz 🥰

Kızlar süpersiniz ya bu hafta inişler güzel gibi sanki 🤩🏆😍
İnşallah 🤲 her gün aynı saatlerde mi yemek gerekiyor? Mesela bugün 10.00-18.00 arası yesem yarın 12.00-20.00 arası yesem olur mu?

inşallah canım ya bende bu hafta kendime geldim şükür iki haftadır nerdeyse normalden fazla beslendim stres açlığı oluştu ama şimdi iyiiym kaldıgım yerden devam inşalalh
olur ins.
ama lutfen nerde hata yaptiğini tespit etmeye calis.mesela bana uzun oruç gelmiyor.tamam veriyorum ama sonrasinda aşıri bi istah patlamasi ve saldirma oluyor.digerlerinin aksine midem kücülmuyor.
o açlikla kuru ekmek bile cezbediyor beni.
ben bu hafta coğu zaman 3 öğun ve 2 ara yaptim.tokluk penceresinde gercekten tok olmam gerekiyor.böylece aksamlari kotü olmuyorum.
bence sana da cok aclik gelmiyor.1 hafta dene bakalim.belki güzel sonuc elde edersin.

olur ins.
ama lutfen nerde hata yaptiğini tespit etmeye calis.mesela bana uzun oruç gelmiyor.tamam veriyorum ama sonrasinda aşıri bi istah patlamasi ve saldirma oluyor.digerlerinin aksine midem kücülmuyor.
ben bu hafta coğu zaman 3 öğun ve 2 ara yaptim.tokluk penceresinde gercekten tok olmam gerekiyor.böylece aksamlari kotü olmuyorum.
bence sana da cok aclik gelmiyor.1 hafta dene bakalim.belki güzel sonuc elde edersin.
uzun oruçda sorunum yok midemde güzel küçülüyordu şu evlilik düğğün vs derken düzenim dağıldı başka şehir başka hayat toğparlayamadım

İyi aksamlar
Sabah
50gr Çiğ yer fıstığı
200gr havuç
10gr bitter çikolata

Ara
8gr hindistan cevizi yağı ile yapılmış Sade kahve

Aksam
100gr ton balığı

Şimdilik 1 bucuk lt su. Spor yok bugun çok halsiz ve hastayım 😑😑 tüm vucudum dökülüyor. İştah hiç yok. Suyu zor içiyorum.

Gecen haftaki Kilo 76.8
Bu haftaki Kilo 75.5
Fark 1.3 Kilo
Sonunda 75 lilere geldim darisi 65lere insallah aminnnnnnn 🤲🤲

Valla cok keyifliyim suan . Ay ben kilo verebiliyomusum yillardir veremiyorum diye kendimi mi kandirmisim ne 😂😂
Çok sevindim tebrik ederim💐 75 partisinin menüsü belirlendi mi😂

Merhaba kızlar
aranızda öglen yemeyi bırakan var mı 1- 2 arası

herkes kahvaltıyımı atlıyor acaba
Kahvaltıyı öğlen yapıyorum, kahvaltı ve akşam 2 öğün besleniyorum

merhaba hanımlar henüz 2 haftadır if yapıyorum şu an çok motiveyim inşaallah bozulmaz 🤲🏻
geçen hafta: 67.2
bu hafta: 65.5
fark: 1.7
Merhaba güzel sonuç tebrikler 👏🥰
İnşallah 🤲 her gün aynı saatlerde mi yemek gerekiyor? Mesela bugün 10.00-18.00 arası yesem yarın 12.00-20.00 arası yesem olur mu?
Hayır gerek yok
Açılış Saati daha erkene çekmedikten sonra sorun olmaz
olur ins.
Canım evet herkesin kendi sistemini bulması çok önemli O zaman uzun vadede iyi sonuçlar geliyor 👏🥰
İyi aksamlar
Sabah
50gr Çiğ yer fıstığı
200gr havuç
10gr bitter çikolata

Ara
8gr hindistan cevizi yağı ile yapılmış Sade kahve

Aksam
100gr ton balığı

Şimdilik 1 bucuk lt su. Spor yok bugun çok halsiz ve hastayım 😑😑 tüm vucudum dökülüyor. İştah hiç yok. Suyu zor içiyorum.
Afiyet olsun acil şifalar 🙏💐

Bugünkü menü 18/6
13: 50 gr kasar, 50 gr süzme peynir, 10 zeytin domates salatalık yeşillik, yeşil çay
15.30 civarı 2 Ceviz, 1 bardak ayran
17:200 gr somon fırında bol yeşil salata
Yeşil çay, kahve, maden suyu ve bol su içtim Bugün yürüyüş yapamadım

uzun oruçda sorunum yok midemde güzel küçülüyordu şu evlilik düğğün vs derken düzenim dağıldı başka şehir başka hayat toğparlayamadım
uzun oruc sonrasi mide küculuyor evet ama sonrasinda istahimiz arttigi icin yemeyi arttirinca midemizi geri buyütüyoruz.
dengeyi bulabilirsek ne âlâ.
misâl ben dengeyi daha beter bozuyordum😅
Merhaba güzel sonuç tebrikler 👏🥰

Hayır gerek yok
Açılış Saati daha erkene çekmedikten sonra sorun olmaz

Canım evet herkesin kendi sistemini bulması çok önemli O zaman uzun vadede iyi sonuçlar geliyor 👏🥰

Afiyet olsun acil şifalar 🙏💐
aynen kaptanim.benim gibi ağzi bos durmayanlara 3 öğun arti 2 ara anca.
kalorisi az ama tok tutucu seyler etkili.ayni zamanda lif orani yüksek ve tuz az oldu mu benim vücut seviyor.

slmlar.bugünkü menüm
saat 11 de
az bisey peynir
5 zeytin
1 lokma menemen
2 çatal reçel
1 tabak karisik kizartma (günlerdir dolapta sürünuyordu.hem odül olmus olur hemde çöpe gitmemis olur dedim)
ceyrek somun ekmek
1 şekerli çay

saat 17.30 da
3 4 tane dolma
bikac yudum ayran

yürüyüs olur mu bilmem.misafir var evde.
su 3 lt ti bulur.

Çok sevindim tebrik ederim💐 75 partisinin menüsü belirlendi mi😂

Kahvaltıyı öğlen yapıyorum, kahvaltı ve akşam 2 öğün besleniyorum

1 ay onceden hazirlayip verdim esime 😂😂 planladigim tarihren biraz gec oldu ama oldu cok sukur 😂 aslinda sunu fark ettim ki bugun partiden ziyade 6 li kilolara yaklasmak beni heyecanlandirdi. Ilk aklima gelen 6 li kilolar oldu . Ben hep Parti gunu icin heyecan yapiyodum ama suan onu yapmasam da dertlenmem yani . Ama yiycem 😂😂😂 zaten dun gece ruyamda burger Kingde kasa da menu soylemeye calisiyodum bi turlu adama derdim anlatamadim ne istesem yok diyodu cok morallerim bozulmisti artik nasil islediyse icime 😂😂😂

X