Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bende bugün kapatırken yarında dahil uzun oruç tutarım diye hesap etmiştim ama yarın öğleden sonra bahçede komşularla görüşeceğim davet ettiler, o sebeple vazgeçtim
O saate kadar ya 18/6 olur ya 20/4 bakalım
Abartılı bir şey zaten yemem ama onların yanında sürekli kahve içemem ( uzun oruçta normal çay içemiyorum midem bulanıyor ) çünkü muhtemelen bolca çay olacak
Kaptanim ödül yemeği yedin mi ?
Kaçamak filan 😁 Görmedim yediysen fikir verir misin😉Sana o kadar ye ye dedik🤩

Merhabalar herkse ☺️
Ben bu sabah yani 11 e doğru bir tabak lor salatası ve bir haşlanmış yumurta yedim
Bir şekersiz Türk kahvesi
Küçük bir kase taze fistik
Bir dilim ama küçücük karpuz
Ve akşam oğünum sadece herbalife shake
Yemekten sonra ise 45 dk tempolu yürüdüm

😀 Herkse kolay gelsin diyorum valla irade eşi bu tamamen 😅

Yemlik deriz biz, çıldırım o ,di mi? Canım çekti şimdi:)
yemlik baska canim.çildirim dere kenarlarinda olur.tadi tereye benzedigi icin su teresi denir.
yuvarlak yapraklari var.
yemlik yesik soğan gibi ama daha ince.esimde cok sever.ama ben sevmem.
ben rokayi cok severim.tereyi severim.kisaca otlara bayilirim ama yemlik ve dereotu hariç.

yemlik baska canim.çildirim dere kenarlarinda olur.tadi tereye benzedigi icin su teresi denir.
yuvarlak yapraklari var.
yemlik yesik soğan gibi ama daha ince.esimde cok sever.ama ben sevmem.
ben rokayi cok severim.tereyi severim.kisaca otlara bayilirim ama yemlik ve dereotu hariç.
Dereotu da güzel kız, tuzlu limonlu olunca. Gördüm resmini su Teresinin. Ben de kuzu kulağını çok severim, kendinden ekşi ya.

Dereotu da güzel kız, tuzlu limonlu olunca. Gördüm resmini su Teresinin. Ben de kuzu kulağını çok severim, kendinden ekşi ya.
bide kuzu kulağini sevmem🙃
sende benim sevmedigim otlari seviyorsun.ben ekşiyi ic sevmem.
limonu hele hic sevmem.
benim damak tadimda acı tatli tuzlu ilk sirada yer alir.eksiye yer yoktur.

İyi geceler. Bugünkü menümü yazayım 18/6;
14:30 soğuk sütlü kahve
18:30 3 servis kaşığı sebzeli bulgur pilavı, 1 tabak kuru fasülye, 1 kase yoğurt, 2 küçük küp dilim kavun
21:00 maden suyu

40 dk egzersiz ve 3 litre su.

merhaba kızlar çok yoğundumm yine virüs yüzünden personel azaltıldı her iş bize kaldı hiç birşeye bakamıyorum yoğunlukda bişide yiyemedim.
sadece iki ısısırık poaça yedim 2,5 litrede su içtim gün bitti çay kahve yasak kurumda bakalım nereye gidecek bu düzen bide regl oldum onun stresi bi yandan iş bi yandan nasıl bir gündü anlamadım bendee....
çay ocağı bizim kurumda da kapalı.. bizde salama çay ve kahve modunda takılıyoruz macburen..:KK43: çaysızlık çok zor çookkkk... :olamaz:

Günaydın dostlar
dünkü menüm
12:00 den sonra kuruyemiş ve 1 litre kefir içtim akşama kadar
19:00 2 yum ile omlet
1 çatalda cıs bişey attım ağzıma :kızgın:
spor yok

herkese günaydın...
Dünkü menümü ben hiç yazmayayım valla.. öğlen dışarda yedik arkadaşlarla. :olamaz: hala tokum desem yeridir. azıcık abarttım sanki... akşam çorba ve 2 kaşık salatayla kapattım.Bugün bol su ve yeşil çaya talim..:KK39:

Acı sizin kültürünüzde önemli yer tutuyor, bir de bulgur sanırım:)
aynen canim.acı biber olmazsa olmaz.bide bulgur ile yapilan köfteler.
en çok da çiğköfte ve yağlı köfte.
ama artik yemicem.dün kısır yedim.sabah yüzüm gözüm sişmisti.arti da geldim.
burdan bütün arkadaşlara sesleniyorum.diyette kısır yenmez arkadas.denedim gördüm😣

KIZLAR YA BENDE BİR MİDE BULANTISI HASIL OLDU AĞZIMIN HİÇ TADI YOK METALİK BİR TAT VAR ORUÇ YAPAMIYORUM 2 GÜNDÜR UFAK UFAK BİŞİLER ATMAYA ÇALIŞIYORUM AĞZIMA COVİD OLDUGUM ZAMANKİ TADA ÇOK BENZİYOR ONDAN BİRAZ KORKUYORUM İNŞALLLAH REGLDENDİR DİYE KENDİMİ AVUTUYORUM.
DİKKAT EDİYOEUM AĞIR ŞEYLER YEMİYORUM.
BUGÜN SABAH BİRAZ KURU MEYVE YEDİM.BİRAZ BADEM VE CEVİZ YEDİM
ÖĞLEN ÇEYREK ŞEFTALİ BİRAZDA YOĞURT YEDİM.
BOL BOL SU İÇTİM ÇAY KAHVE YOK ZATEN

KIZLAR YA BENDE BİR MİDE BULANTISI HASIL OLDU AĞZIMIN HİÇ TADI YOK METALİK BİR TAT VAR ORUÇ YAPAMIYORUM 2 GÜNDÜR UFAK UFAK BİŞİLER ATMAYA ÇALIŞIYORUM AĞZIMA COVİD OLDUGUM ZAMANKİ TADA ÇOK BENZİYOR ONDAN BİRAZ KORKUYORUM İNŞALLLAH REGLDENDİR DİYE KENDİMİ AVUTUYORUM.
DİKKAT EDİYOEUM AĞIR ŞEYLER YEMİYORUM.
BUGÜN SABAH BİRAZ KURU MEYVE YEDİM.BİRAZ BADEM VE CEVİZ YEDİM
ÖĞLEN ÇEYREK ŞEFTALİ BİRAZDA YOĞURT YEDİM.
BOL BOL SU İÇTİM ÇAY KAHVE YOK ZATEN
çok geçmiş olsun.. acaba gidip bir test mi yaptırsan?

X