Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Evet kızlar yarın için sonuçları çok merak ediyorum bu hafta ben kesin artıyım da umarım çok olmaz 🙏

Bu hafta kilo
Geçen hafta kilo
Fark
olarak bildirimlerinizi saat 14 e kadar yaparsanız çok sevinirim
Hepinize iyi geceler diliyorum 😍

İyi geceler. 17/7
13:00 küçük çorba kasesinde meyveli müsli içine ekstradan birkaç tane üzüm ekledim
17:00 1 kase naneli, pulbiberli, kırmızı biberli yoğurt. Bu sosu cipsin yanına yapıyorum hep. Tabi cips yemedim onun yerine bir tane kapya biberi sosa bulayarak yedim. 🤭
19:30 1 kase yayla çorbası, çeyrek porsiyondan daha az kıymalı pide, çok az haşlanmış et. 3 çorba kaşığı aşure.

2 litre su.
Geçen hafta sormuştum sizlere 2 günde 3 kilo almış olabilir miyim diye. Almışım galiba. Ödem olsa bir iki günde inerdi diye düşünüyorum ama iki gündür 57 lerde gezip duruyorum. Hiç 56 yı göremedim.

İyi yapmışsın canım herkes kendini yapısını biliyor ona göre ilerlemek iyi
Bu arada 40 beden için de ayrıca tebrikler ay ne büyük mutluluk oluyor 👏🤩

Afiyet olsun canım 🥰

İnsallsh iyi sonuçlar gelir afiyet olsun Canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Aslinda 75 Kilo icin 40 beden cok iyi . O da spordan kaynakli galiba . Incelme fazla oldu . Simdi spora ragmen incelme de az . Neyse yavas gitsin 100 gram 100 gram gitsin ama gitsin yeterki 😂😂

Günaydın kızlar
Harika bir hafta diliyorum ve merakla bekliyorum sonuçlarınızı 🙏🤩

Bende 4 gün ara kaynaklı artı tartıya yansımış maalesef.
4 ay sonunda bi 4 gün yaptım dert etmiyorum ama bu kadar fazla çıkmasına şaşırdım

Geçen hafta :71
Bu hafta : 73
Fark : +2 🙄
Nazarlığım olsun diyor ikinci döneme başlıyorum 🥰

İyi geceler. 17/7
13:00 küçük çorba kasesinde meyveli müsli içine ekstradan birkaç tane üzüm ekledim
17:00 1 kase naneli, pulbiberli, kırmızı biberli yoğurt. Bu sosu cipsin yanına yapıyorum hep. Tabi cips yemedim onun yerine bir tane kapya biberi sosa bulayarak yedim. 🤭
19:30 1 kase yayla çorbası, çeyrek porsiyondan daha az kıymalı pide, çok az haşlanmış et. 3 çorba kaşığı aşure.

2 litre su.
Geçen hafta sormuştum sizlere 2 günde 3 kilo almış olabilir miyim diye. Almışım galiba. Ödem olsa bir iki günde inerdi diye düşünüyorum ama iki gündür 57 lerde gezip duruyorum. Hiç 56 yı göremedim.
Afiyet olsun canım 🥰
Valla bende 4 günde 2 kilo almışım 🙈
O yüzden hersey olabilir diyorum devam edelim bir kaç güne iniş trendine geçeriz insallah 🙏
Selamlar hanımlar
Pazartesinin ilk kilo bildirimi benden gelsin:KK9:
Geçen hafta: 72
Bu hafta: 69,5
Fark: 2.5
Bu hafta amacım 6 lara düşmekti şükür ki başardım:sus: biraz uçta bir 6 ama olsun :KK57:bundan sonra daha çok dikkatle daha çok vereceğim inşallah🤩
Süper canım tebrikler. 👏🤩😍
Süpersiniz beni de kaydedin gruba. Henüz ne yapmam gerektiğine karar vermedim, bebeğim 6 aylık oldu emziriyorum.
Hışgeldln ilk sayfada kurallarımız var aralıklı oruç düşünüyor isen okursan faydası olur 🥰
Emziren annelerin çok dikkat etmesi lazım bebeğin çok küçük Allah bağışlasın 🧿
Bence aburcubur şeker karbonhidratları kontrol altına alıp bol su içer ve akşam da çok geç saate kalmazsan yemekte 14/10 iyi olabilir
Çok çok uzun açlık ve çok düşük kalori almamalısın bu dönemde

Canım bu ara herkes öyle sinirler gergin çok zor bir dönemden geçiyoruz mümkün olduğunca görmemeye duymamaya çalış
Bizde tatil filan yapamadık resmen hep evdeydik çok zor oluyor biliyorumanlıyorum çocuk da olunca🙏🥰

kışlıklar çıktı, biraz da eski kıyafetlere bakmaktı amaç ayıklayayım diye iyi oldu
kışlıklar için erken demiştim ama bu sabah baharlık montumu giyip geldim işe.. baya serin çünkü.. :KK45:
hatta yorgana nevresim takmayı düşünüyorum. hazırda dursun..nolur nolmaz..:KK66:

günaydın herkese ben tartılmadım korktum moralimi bozmak istemedim dün çok yedim birazda kırgınlık var gibi gece yemek yiyip ilaç içtim ondan hafta içi tartılırım artık regl bugün bitti bi kendime gelimde gerisi kolay inşallah veren herkesi tebrik ediyorum vermeyeni artıda olanı moral bozmaya gerek yok bu hafta asılırız molur bu iş herkese kolay gelsin

günaydın bal kızlarrr
bu hafta da yine arada kaçamaklı bir hafta oldu
iş yerinde okadar yoğun bir hafta geçirdimki ne yedim ne yaptım bilmiyorum dediğim zamanlar oldu
tabiki bunlar bahane değil
hemen kilo bildirimime geçeyim :KK68:
geçen hafta :57,9
bu hafta :57,4
fark:500 gram

çok ama çok mutluyum
almayıp verdiğime :KK200:

Günaydın 🤗 gecen hafta. 95.4
Bu hafta 93.8
Fark. 1kilo 600gr 😍sonuctan çok memnunum. Eminim haftasonu asılsaydm biraz 2 olacaktı. Ama nasip. Öyle ya da böyle gidiyor şükürler olsun 😍 herkese bol eksiler 💥
Tebrikler süper sonuç 👏😍🤩
kışlıklar için erken demiştim ama bu sabah baharlık montumu giyip geldim işe.. baya serin çünkü.. :KK45:
hatta yorgana nevresim takmayı düşünüyorum. hazırda dursun..nolur nolmaz..:KK66:
Aynen bugün bende baktım dışarıda herkes giymiş kalınları 😂
Gunaydin diyetdaslarim,
Gecen hafta 75.5
Bu hafta 74.5
Fark 1 Kilo

Sanirim bu hafta gecen haftanin artilarini verdim uzun oructada 1 Kilo verdim . Cok hoş oldu . 1 Kilo daha gitti vucudumdan 😊😊
Tebrikler canım gayet iyi 1 kilo 👏🤩😍
Gecen hafta 67
Bu hafta 65.8
Süper canım tebrikler 👏😍🤩
günaydın herkese ben tartılmadım korktum moralimi bozmak istemedim dün çok yedim birazda kırgınlık var gibi gece yemek yiyip ilaç içtim ondan hafta içi tartılırım artık regl bugün bitti bi kendime gelimde gerisi kolay inşallah veren herkesi tebrik ediyorum vermeyeni artıda olanı moral bozmaya gerek yok bu hafta asılırız molur bu iş herkese kolay gelsin
Geçmiş olsun canım, toparlan bir an önce sen hızla halledersin zaten 🥰💐

günaydın bal kızlarrr
bu hafta da yine arada kaçamaklı bir hafta oldu
iş yerinde okadar yoğun bir hafta geçirdimki ne yedim ne yaptım bilmiyorum dediğim zamanlar oldu
tabiki bunlar bahane değil
hemen kilo bildirimime geçeyim :KK68:
geçen hafta :57,9
bu hafta :57,4
fark:500 gram

çok ama çok mutluyum
almayıp verdiğime :KK200:
Süper canım çok tebrik ederim 👏🤩😍

Günaydınn kızlar herkesin azmini tebrik ediyorum d3vli olmasını diliyorum 😊🙏
Bende geçen hafta pazartesi 93.8 kg dim bugün sabah 93.0 💃💃💃 800 gr vermişsin buna mı seviniyorsun diyeceksiniz ama ben hiç veremiyordum.ve eşimin doğum günüydü dün biraz yemek işini kaçırdım 😅 ona rağmen 800 gr bir haftada benim için güzel başarı 😊 sizler ne yaptınız nasılsıniz merakla okuyorum hep yazılarınızı. Yalnız olmadığımı görüyorum bu yolda sizinle 🤗💕

Günaydın.. :KK36:
bu hafta artıdayım ama tamamen hafta sonunun acizliğine uğradım...:olamaz:yoksa bu kilo değil yani biliyorum. ama yapacak bişey yok. neyse onu yazmam lazım...
üzülerek belirtiyorum
Geçen hafta : 75.2 kg
Bu hafta : 76.0 kg
Fark : +800 gr :olamaz:

Hafta sonlarına dikkat etmem lazım biliyorum ama bazen şartlar uymuyor işte.. :KK43:

Günaydın.. :KK36:
bu hafta artıdayım ama tamamen hafta sonunun acizliğine uğradım...:olamaz:yoksa bu kilo değil yani biliyorum. ama yapacak bişey yok. neyse onu yazmam lazım...
üzülerek belirtiyorum
Geçen hafta : 75.2 kg
Bu hafta : 76.0 kg
Fark : +800 gr :olamaz:

Hafta sonlarına dikkat etmem lazım biliyorum ama bazen şartlar uymuyor işte.. :KK43:

Beni de pazartesiler talan ediyo , niyeyse hep pazartesiler cok yemek istiyorum 😂

X