Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba aranıza yeni birini daha kabul eder misiniz kendi basina yemekten geri durumayan bir ben 🙈
Hoş geldinnn ailemize 😍
İlk sayfaları oku istersen, hele ilk sayfa.. herşey detaylıca yazıyor..yarında blondeaddict blondeaddict cevaplar zaten..bol eksili hazfta sonu olsun hepimize inşallah

GÜNAYDIN KIZLAR PANDEMİ SÜRECİNDE DÖNÜŞÜMLÜ ÇALIŞMAY BAŞLADIK HAFTADA GÜN İŞE GELİYORUZ. EVDE DİYET ORUÇ YAPAMIYORUMM SADECE AZ YİYEREK KORUMAYA ÇALIŞIYORUM. + KİLO İLE HAFTAYI KAPATTIM BUNA ŞÜKREDİYORUM BAKLAIM HAFTAYA KENDİMİ TOPLAYABİLECEKMİYİM...
HERKES AMAN HASTALIK VAR AMAN HASTALIK VAR BU ZAMANDA REJİM Mİ OLUR DİYE DİYE YILDIRDI BENİ BENDE SADECE AZ YİYEREK EN AZINDAN KİLO ALMAMAYA ÇALIŞIYORUM.İŞE GELİRKEN İYİYDİ DIŞARDA NE YAPTINDAN HABERLERİ OLMUYORDU ŞİMDİ SÜREKLİ EVDEYİZ MECBUR YE YE YE.....
EVDE OLDUĞUM GÜNLERDE BURAYADA BAKAMIYORUM MOBİLİM GİRİŞ YAPMIYOR SADECE İŞE GELDİĞİM GÜNLERDE BAKABİLİYORUM. KAPTANIM BENİ ATMA OLUR MU LÜTFEN ŞU DÖNEM GEÇSİN İNŞALLAH DEVAM BEN

GÜNAYDIN KIZLAR PANDEMİ SÜRECİNDE DÖNÜŞÜMLÜ ÇALIŞMAY BAŞLADIK HAFTADA GÜN İŞE GELİYORUZ. EVDE DİYET ORUÇ YAPAMIYORUMM SADECE AZ YİYEREK KORUMAYA ÇALIŞIYORUM. + KİLO İLE HAFTAYI KAPATTIM BUNA ŞÜKREDİYORUM BAKLAIM HAFTAYA KENDİMİ TOPLAYABİLECEKMİYİM...
HERKES AMAN HASTALIK VAR AMAN HASTALIK VAR BU ZAMANDA REJİM Mİ OLUR DİYE DİYE YILDIRDI BENİ BENDE SADECE AZ YİYEREK EN AZINDAN KİLO ALMAMAYA ÇALIŞIYORUM.İŞE GELİRKEN İYİYDİ DIŞARDA NE YAPTINDAN HABERLERİ OLMUYORDU ŞİMDİ SÜREKLİ EVDEYİZ MECBUR YE YE YE.....
EVDE OLDUĞUM GÜNLERDE BURAYADA BAKAMIYORUM MOBİLİM GİRİŞ YAPMIYOR SADECE İŞE GELDİĞİM GÜNLERDE BAKABİLİYORUM. KAPTANIM BENİ ATMA OLUR MU LÜTFEN ŞU DÖNEM GEÇSİN İNŞALLAH DEVAM BEN
Selam canim dediğin doğru iste yememek daha kolay ama evdede uyumak ve daha fazla spor vaktin oluyor. Beyaz ekmek şeker abur cubur pirinç kizartma yemediğimiz icin korona olmayiz. Meyve sebze isgara kuruyemiz yoğurt yiyoruz. Ha uzun oruc tutmazsan bu senin tercigin. Gunde 2 öğün yer sporuda artırırsın vaktin bol. Bunu diyenlerin yaninda 1 tabak kizarmis patates yediginde hersey yolunda zannederler. Cok yeni verdin kilolarini inan 10 gunde 5 kilo alirsin. Diyet rejim degil saglikli beslenmek diyelim biz bu yaptığımız şeye. Sen korona atlatmışsın soylenenlerden etkilenmen doğal ama... tercih her zaman senin canim

Dünkü menüm :kk77:
46. Saatte orucumu bozdum.. 48. Saatte bozma dedigim güzel kalpli kaptanimiza selamlar olsun:KK70:
Tek öğün yaptim tabi dün
Yeşil fasulye karpuz peynir 1 catal makarna peynir incir
Cesit bol ama hepsinden çok az az yedim (peynir az degildi)

Bugünkü menüm :kk77:
10:00 2 dilim ekmekle sandviç yapip disarda yedim bunu (peynir 1 dilim salam)
Sütlü nescafe 1 seftali

Akşam 17:00 de boğazdan gecişi kapatacagim inşallah
Bol salata, balik ve soda

Spor: sabah erkenden kac saat yürüdüm inanin bilmiyorum az once geldim... Yaşasın doğa yürüyüşü :KK55::KK49:

Valla dönüşümlu çalışmakspor acisindan harika oldu

Herkese merhaba. Umarım A Amanedenolmuyo bugün daha iyisinizdir. Başa çıkılması zor bir his mide bulantısı. Aynı bulantı iki gündür bende de var. Gece hem camın açık olması hem de vantilatör çarptı sanırım.
blondeaddict blondeaddict mükemmelsiniz 🥰
Dün akşam bildirim yapamadım. Annemlere yemeğe davetliydik, bir bilinmeze doğru gittim ama iyi kurtardığımı düşünüyorum. :))
23.09.2020 (18/6)
15:20 1 bardak süt, yarım domates ve kapya biber, 10 tane zeytin, 1 tane hindi füme ve salam, 2 parça peynir.
16:30 yarım fincan sütlü soğuk kahve
19:30 5 tane ızgara köfte, 2 küçük parça tavuk pirzola, salata, 1 çorba kaşığı rus salatası, şalgam suyu ve artık ne kadar su tutacağını bilemediğim birkaç tane salatalık turşusu.
Yemeğin üzerine çok fazla şekersiz çay.
3 litre su, 1 saatlik temizliği ısınma hareketlerinden saydığım 45 dakikalık egzersiz.

Bugün ise 12/12 yapmak zorunda kaldım,
8:00 yarım domates, 2 parça peynir, 10 tane zeytin, haşlanmış yumurta, birer çay kaşığı çilek, şeftali reçeli ve tahin-pekmez. Söylemek istemediğim 1 tane küçük pişiyi en sona bıraktım. :))
10:00 şekersiz türk kahvesi
12:00 maden suyu
18:00 da mercimek yemeği, tarhana çorbası ve 1 kase yoğurt yiyerek günü kapatacağım. Menü belli.
Planım 1 saat egzersiz yapmak bugün.

Daha bu sabah yeni ayaklanabildim . Mide bulantisi mide agrisina dondu. Bende cam acik yatinca fena carpmis. Usutmusum. Allahtan ateş falan yapmadi . Bide regl vaktine denk gelince daha kotu yapti . Zaten regl donemi benim sekerim ve tansiyonum hep dusuk oluyo 2 gun migren agrisiyla beraber bide hastalikla beraber mahvoldum . Bu bi kac gundur ne aralikli oruca uyabildim ne diyete ne spora. Ama saglik olsun hepsi olur tabi . Bugun biraz daha iyiyim . Insallah pazartesiye toparlanir ayni tempomla gelebilirim . Galiba herkese ben artik m beden giyiyorum diyince nazar degdi 😂 var oyle cekemeyenler cevremde malesef .

Selamlarrrr ..21 saatin sonunda kefirli hurmalı yulaflı smoothies mi içtim. Başkada yemem çünkü eşim kestane Aldı geldi, fırınlayıp sinema keyfi yapacakmışız çocuklarla..o yüzden smoothies ile geçiştirdim bugünü
Hepimize eksili haftasonları inşallah

Selam kızlar
Nasılsınız herkes iyi mi ? 😍
bugün hiç vaktim olmadı girmeye
Önce bir menü bırakayım 🥰
14: 2 yumurtalı menemen ,10 zeytin , 50 gr kasar, çay
16.30: palamut ızgara, bol salata
Yeşil çay, kahve madeN suyu Bol su içtim bugün kapattım artık
7 km yürüdüm

Menüm
13:00 smoothie
18:30 1 yumurta 3 dilim siyah ekmek ( çavdar) 1 dilim keçi peyniri
Evet bende farkındayım tersliğin, öğlen geçiştirip neden akşam birazdaha ağır yiyorum.. çünkü sofrada yemek yemezsem eşimde yemiyo, sindir işte yaaa demeye başlıo.. onlar pilav yada soslu şeyler yerken bende salata ceviz, yada yumurta ekmek peynir yiyorum :)
Zaten bir amşam yemeğimde buluşuyoruz ailecek, biraz ağır ama sağlıklı geçiştirihorum artık
Selamlarrrr ..21 saatin sonunda kefirli hurmalı yulaflı smoothies mi içtim. Başkada yemem çünkü eşim kestane Aldı geldi, fırınlayıp sinema keyfi yapacakmışız çocuklarla..o yüzden smoothies ile geçiştirdim bugünü
Hepimize eksili haftasonları inşallah
Canım hayat tarzına uyan sistemde yürü zaten.
kimi zaman olacak bu tür şeyler azalacak kimi zaman çoğalacak
Sen eşinle ailenle geçirdiğin vakitte yediklerine göre gündüzü ayarlıyorsun dolayısı ile vicdan azabı çekme 😍
Afiyet olsun 🥰
sonrasinda daha beter seyler yaptim.bugun stresli bigündü😣artik 2 gün bisey yemem.cok tsk ederim canim morel icin.

saol kaptanim.
nasil bi odemse.su iciyorum wc ye gitmiyorum.vücut depo ediyor.bende yumurtlama haftasi hep böyle.hic kilo verdigim olmadi.
Ay ne diyim bilemedim Canım
O halde yumurtlama dönemi için özellikle belki tartılmamak ama o arada çok da abartmamak iyi olabilir 🥰
İyi geceler
Sabah
4 Haslanmıs yumurta
50gr süzme peynir
1 salatalık
10 zeytin

Ara
10gr Çiğ yer fıstığı
10gr hindistan cevizi yağı ile yapılmış Sade kahve

Aksam
Ton balıklı salata

4lt su
Afiyet olsun 🥰
Günün menüsü:
20:30 bir case yoğurt
21:30 bir avuç sarı leblebi ve çay
Kaptanım ben ilk defa diyet yapıyorum ve sanki yersem kendimi tutamam gibi geliyor 😂😂
Günaydın güzel kadınlar 🤩🌺
Günün ilk menüsü 🤣
08:25~ 4 tane poğaça 🥯
akşam yemek yok🙂
Sonrası çay, su 💧
Canım 4 poğaça görünce ben şok 🙈
Az yediğin için bir süre sonra tamamen saldırı moduna geçebilirsin dikkat
Yani ben sana çok yemek ye demiyorum besin değeri yüksek seni tok tutacak kilo vermen için vücuduna yardım edecek şeyleri tüket diyorum
Kusura bakma hep yazıyorum ama görünce duramıyorum bu şekilde bir yerden sonra tamamen bırakmandan Ve metabolizmanı yavaşlatmandan korkuyorum 🥰
Merhaba aranıza yeni birini daha kabul eder misiniz kendi basina yemekten geri durumayan bir ben 🙈
Tabi hoşgeldin
İlk sayfa ilk postta tüm kurallarımız var okursan çok iyi olur 🥰
Günlük Menülerini paylaşırsan yorum yazarız
Aralıklı oruca yeni mi başladın biraz kendinden bahseder misin ?
Canım aşkolsun 😂 niye atayım
Sen dikkat et kendine biraz düzene gir dursaydın okursa yaz canım
Sıkma kendini ve insanların dediklerine de aldırma yol senin yolun istediğin gibi yürü
Kendine yüklenme seviyoruz seni 😍
Dünkü menüm :kk77:
46. Saatte orucumu bozdum.. 48. Saatte bozma dedigim güzel kalpli kaptanimiza selamlar olsun:KK70:
Tek öğün yaptim tabi dün
Yeşil fasulye karpuz peynir 1 catal makarna peynir incir
Cesit bol ama hepsinden çok az az yedim (peynir az degildi)
Ay çok güldüm 😂😂😂
Afiyet olsun 🥰
Bugünkü menüm :kk77:
10:00 2 dilim ekmekle sandviç yapip disarda yedim bunu (peynir 1 dilim salam)
Sütlü nescafe 1 seftali

Akşam 17:00 de boğazdan gecişi kapatacagim inşallah
Bol salata, balik ve soda

Spor: sabah erkenden kac saat yürüdüm inanin bilmiyorum az once geldim... Yaşasın doğa yürüyüşü :KK55::KK49:

Valla dönüşümlu çalışmakspor acisindan harika oldu
Afiyet olsun
Doğada yürüyüş insanı yeniliyor canım gerçekten bende sıfırlanıyorum 😍👏
Daha bu sabah yeni ayaklanabildim . Mide bulantisi mide agrisina dondu. Bende cam acik yatinca fena carpmis. Usutmusum. Allahtan ateş falan yapmadi . Bide regl vaktine denk gelince daha kotu yapti . Zaten regl donemi benim sekerim ve tansiyonum hep dusuk oluyo 2 gun migren agrisiyla beraber bide hastalikla beraber mahvoldum . Bu bi kac gundur ne aralikli oruca uyabildim ne diyete ne spora. Ama saglik olsun hepsi olur tabi . Bugun biraz daha iyiyim . Insallah pazartesiye toparlanir ayni tempomla gelebilirim . Galiba herkese ben artik m beden giyiyorum diyince nazar degdi 😂 var oyle cekemeyenler cevremde malesef .
blondeaddict blondeaddict sevgili baskanim girip menu falan yapamadim kusura bakma . Zaten dogru duzgun yiyemedim de ama hic bi sekilde oruca da uyamadim . Ama toparlaniyorum . Pazartesi gunu tartilcam artik arti da ciksam yapcak bisi yok mecbur tartilcam 🤗
Canım çok geçmiş olsun hiç dert değil sen iyi olda
Şu m bedene nazar konusuna kesinlikle katılıyorum gerçekten bazı insanların gözü acayip değiyor resmen enerji çekiyorlar uzak tut onları ve tüm hedeflerini paylaşma 🧿😉

Merhabalar güzel hanımlar. Bugün tesadüfen bu güzel sayfaya rastladım. Aslında çok kilolu değilim ama yıllardır 52 kilo olan biri olarak 60 kıloyum ve sizler gibi aralıklı oruca başlayacağım kabul ederseniz. Tüm sayfaları okudum bana feyz oldunuz teşekkürler. Sağlık için ve eski kilom için başlıyorum yarın. Saygılar sevgiler her birinize...

Merhabalar güzel hanımlar. Bugün tesadüfen bu güzel sayfaya rastladım. Aslında çok kilolu değilim ama yıllardır 52 kilo olan biri olarak 60 kıloyum ve sizler gibi aralıklı oruca başlayacağım kabul ederseniz. Tüm sayfaları okudum bana feyz oldunuz teşekkürler. Sağlık için ve eski kilom için başlıyorum yarın. Saygılar sevgiler her birinize...
Merhaba 🥰
Çok teşekkür ederiz güzel sözler için
Tabi ki bekleriz ilk sayfada kurallarımız mevcut zaten günlük menüleri ve her pazartesi 14.00 öncesi kilo bildirimi yapıyoruz
Umarım hedefe kısa sürede sağlıkla beraberce ulaşalım 🤩

slm canlar.bu hafta benden iyi bisey cıkmicak anladim.ben bu hafta hic tartilmayim.ödem arti kabızlik sorunu devam ediyor.
bugün menü bildirmeyim olur mu kaptanim?
zaten 2 gündü spor ve yürüyüs de yok.ayagimda topuk dikeni var basamiyorum üstüne.
yani morek olarak yerlerdeyim.yarin isveç diyetine baslamyim diyorum.boyle bi açlik bi yine diyet moduna sokar en azindan.
buraya da yazim de döneklik yapmiyim sonra😅
13 gün yapicam.inş birakmam.

Merhaba 🥰
Çok teşekkür ederiz güzel sözler için
Tabi ki bekleriz ilk sayfada kurallarımız mevcut zaten günlük menüleri ve her pazartesi 14.00 öncesi kilo bildirimi yapıyoruz
Umarım hedefe kısa sürede sağlıkla beraberce ulaşalım 🤩
Cok teşekkürler hedef 52... Valla çok güç aldım sizden yarından itibaren ben de varimmm🙏🧿🥰

Canım hayat tarzına uyan sistemde yürü zaten.
kimi zaman olacak bu tür şeyler azalacak kimi zaman çoğalacak
Sen eşinle ailenle geçirdiğin vakitte yediklerine göre gündüzü ayarlıyorsun dolayısı ile vicdan azabı çekme 😍
Afiyet olsun 🥰

Ay ne diyim bilemedim Canım
O halde yumurtlama dönemi için özellikle belki tartılmamak ama o arada çok da abartmamak iyi olabilir 🥰

Afiyet olsun 🥰

Canım 4 poğaça görünce ben şok 🙈
Az yediğin için bir süre sonra tamamen saldırı moduna geçebilirsin dikkat
Yani ben sana çok yemek ye demiyorum besin değeri yüksek seni tok tutacak kilo vermen için vücuduna yardım edecek şeyleri tüket diyorum
Kusura bakma hep yazıyorum ama görünce duramıyorum bu şekilde bir yerden sonra tamamen bırakmandan Ve metabolizmanı yavaşlatmandan korkuyorum 🥰

Tabi hoşgeldin
İlk sayfa ilk postta tüm kurallarımız var okursan çok iyi olur 🥰
Günlük Menülerini paylaşırsan yorum yazarız
Aralıklı oruca yeni mi başladın biraz kendinden bahseder misin ?

Canım aşkolsun 😂 niye atayım
Sen dikkat et kendine biraz düzene gir dursaydın okursa yaz canım
Sıkma kendini ve insanların dediklerine de aldırma yol senin yolun istediğin gibi yürü
Kendine yüklenme seviyoruz seni 😍

Ay çok güldüm 😂😂😂
Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun
Doğada yürüyüş insanı yeniliyor canım gerçekten bende sıfırlanıyorum 😍👏

Canım çok geçmiş olsun hiç dert değil sen iyi olda
Şu m bedene nazar konusuna kesinlikle katılıyorum gerçekten bazı insanların gözü acayip değiyor resmen enerji çekiyorlar uzak tut onları ve tüm hedeflerini paylaşma 🧿😉

Tutamiyorum ki icimde mutlu olunca Ben herkese soyleyesim geliyo 😂 oglan uyuyunca biraz eliptik yapiyim . Kac gundur sporum da aksadi . Yarin da oruc yapcam midem toparladi biraz . Artim varsa gitsin de sabit kalsin kilom bari 😂

slm canlar.bu hafta benden iyi bisey cıkmicak anladim.ben bu hafta hic tartilmayim.ödem arti kabızlik sorunu devam ediyor.
zaten 2 gündü spor ve yürüyüs de yok.ayagimda topuk dikeni var basamiyorum üstüne.
yani morek olarak yerlerdeyim.yarin isveç diyetine baslamyim diyorum.boyle bi açlik bi yine diyet moduna sokar en azindan.

Gozlere geldik gozlere 😂 ikimizde perte ciktik bu hafta 😂

Tamam canım nasıl istersen 🥰
Çok geçmiş olsun bu arada topuk dikeni çok gıcık bir şey biliyorum
İsveç konusunda bir şey diyemem kolay gelsin dışında 😂
Cok teşekkürler hedef 52... Valla çok güç aldım sizden yarından itibaren ben de varimmm🙏🧿🥰
Süper 👏😍
Tutamiyorum ki icimde mutlu olunca Ben herkese soyleyesim geliyo 😂 oglan uyuyunca biraz eliptik yapiyim . Kac gundur sporum da aksadi . Yarin da oruc yapcam midem toparladi biraz . Artim varsa gitsin de sabit kalsin kilom bari 😂
Ya işte insanlar mutlulukları çekemiyor 😂 sen
herkesi kendin gibi sanıyorsun ondan paylaşıyorsun tahmin ediyorum 🥰
Spor konusu önemli aksatırsam hersey değişiyor bende psikolojik olarak Az da olsa mutlaka yapmak lazım 💪

X