Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Cnm nasilsin, neler yapiyorsun, burasi biraz sessiz sanirim o yuzden diger gruba da yazdim.
Ben de yarindan itibaren sabah 10.30 aksam 18.30 arasi yapacagim.
Merhaba canım iyiyim 🤗🤗 sen nasılsın ? Ben yine diyet grubunda devam ediyorum.. ben 11 de kahvaltı 16.30 akşam yemeği yiyip günü kapatıyorum.. bol spor yapıyorum yine :KK66:)

Merhaba canım iyiyim 🤗🤗 sen nasılsın ? Ben yine diyet grubunda devam ediyorum.. ben 11 de kahvaltı 16.30 akşam yemeği yiyip günü kapatıyorum.. bol spor yapıyorum yine :KK66:)
supersin, zaten hep spor yarismalarini sen kazanirdin, tebrikler valla, hic birakmadin. ben de iste bir ileri iki geri modunda 1 sene gecirdim, son 5 ayda 6 kilo fln fazlalik yaptim, bir turlu kurtulamadim, insallah oruc atistirmalarima ket vurur.

Merhaba arkadaşlar..pandemi döneminde aralıklı oruç ile 115 kilodan..4xl giyiyordum...şimdi M giyiyorum....:))))) 77 kiloya düştüm...boyum 170 yaşım 49...ve 5 ay içinde.hiç zorlanmadan....bu 5 ay içinde iki üç kez plato döenemine girmeme rağmen bu kiloları verdim..şu dönemde bazı kıyafetlerde 40 beden bazılarında 42 beden giyiyorum...çok mutluyum...nasıl verdiğimi öğrenmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...hemde sevinerek yardımcı olurum...obezlik bir kader değil...kaderinizi değiştirmek sizin elinizde

Merhaba arkadaşlar..pandemi döneminde aralıklı oruç ile 115 kilodan..4xl giyiyordum...şimdi M giyiyorum....:))))) 77 kiloya düştüm...boyum 170 yaşım 49...ve 5 ay içinde.hiç zorlanmadan....bu 5 ay içinde iki üç kez plato döenemine girmeme rağmen bu kiloları verdim..şu dönemde bazı kıyafetlerde 40 beden bazılarında 42 beden giyiyorum...çok mutluyum...nasıl verdiğimi öğrenmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...hemde sevinerek yardımcı olurum...obezlik bir kader değil...kaderinizi değiştirmek sizin elinizde
Spor yaptınız mı ? Bende şuan aralıklı oruç yapıyorum saat aralığımı kendime uydurdum 11 kahvaltı 16.30 akşam yemeği 2 saatten fazla spor yapıyorum

Tam 5 yıldır her yolu denedim..gitmediğim diyetisyen kalmadı..10 kilo verdiysem 15 kilo geri aldım..herşeyden nefret ettim o dönemde...ne zaman aralıklı oruçla tanıştım..kiloluların kendiliğinden gitti

Hiç kendimi yormadan spor yaptım...her akşam ilk hafta 30 dakika yürüdüm..vücudum alıştıktan sonra 1 saat yürüdüm..bir ay böyle devam ettim..kilo vermeye başladığımı gördüğümde ,bende herkes gibi sıkıntısız sporumu arttırdım..sabah akşam 1 er saat yürüdüm...ama tempolu yürüdüm

Ada 81...ne kadar kilo verdin ve kaç ayda verdin
ben bundan 2 yıl önce yapmıştım saat aralığım farklıydı ama aralıklı oruçla 72,5 dan 57 .100 düşmüştüm.. sonra şımardım bıraktım ve çook yedim 2 yıl içinde tekrar 68.200 gördüm şimdi tekrar başladım diyete.. bu sabah 66.200 gösterdi tartı...

Merhaba kizlar bana yardimci olurmusunuz bende aralik orucuna basladim kilom 61 hedef 55 ama ben hergun cok kalori hesabi yapiyorum ya buda beni yoruyor herseyin kalorisine bakiyorum.ve mesela oruc tutarken sut ve portakal suyu icebiliyozmu herkese bol eksiler

Merhaba kizlar bana yardimci olurmusunuz bende aralik orucuna basladim kilom 61 hedef 55 ama ben hergun cok kalori hesabi yapiyorum ya buda beni yoruyor herseyin kalorisine bakiyorum.ve mesela oruc tutarken sut ve portakal suyu icebiliyozmu herkese bol eksiler
Merhaba sormak istediğiniz bir soru varsa bana sorabilirsiniz...ben ilk dönemimde hiçbirşeye dikkat etmeden başladım...sadece saatlere dikkat ettim..ve asla ara öğün yapmadım...akşam saat 19.00 dam sonrada asla bir fındık bile ağzıma atmadım..önce yarım saat..sonraki haftalarda sabah akşam bir saat yürüdüm...ve 30 kilo verdim 4 ayda

Merhaba sormak istediğiniz bir soru varsa bana sorabilirsiniz...ben ilk dönemimde hiçbirşeye dikkat etmeden başladım...sadece saatlere dikkat ettim..ve asla ara öğün yapmadım...akşam saat 19.00 dam sonrada asla bir fındık bile ağzıma atmadım..önce yarım saat..sonraki haftalarda sabah akşam bir saat yürüdüm...ve 30 kilo verdim 4 ayda
Çok güzel vermişsiniz tebrik ederim. Bende 2 aydır yapıyorum. Ama daha 6 kilo verdim. Bu da benim motivemi bozuyor biraz. Bende bir hafta çok dikkat ediyorum bir hafta poğaça mantı börek çikolata gibi şeyler yiyorum. Bu da kilo vermemi yavaşlatıyor. Spor pilates ve bazen yürüyüş yapıyorum. Vücudumda incelmeler var. Ama tartıda çok eksi çıkmayınca biraz morivem düştü. Neler yaptınız biraz anlatırmısınız.

Çok güzel vermişsiniz tebrik ederim. Bende 2 aydır yapıyorum. Ama daha 6 kilo verdim. Bu da benim motivemi bozuyor biraz. Bende bir hafta çok dikkat ediyorum bir hafta poğaça mantı börek çikolata gibi şeyler yiyorum. Bu da kilo vermemi yavaşlatıyor. Spor pilates ve bazen yürüyüş yapıyorum. Vücudumda incelmeler var. Ama tartıda çok eksi çıkmayınca biraz morivem düştü. Neler yaptınız biraz anlatırmısınız.
Ama ben poğacça yemedim..pirinç bulgur pilavı yemedim..ekmek arada yedim.benim vazgeçilmezimiz tatlı idi...tatlı mı yedim...eğer daha çabuk kilom vermek istiyorsan pohaçadan vazgeçeceksin...ama yok pohaçadan vazgeçmek istemiyorum diyorsan...haftada iki kez ye...bu arada 6 kilo bile vermen başarı..aralıklı orucun en önemli kuralı kortizon hormonunu devreye sokmamak...bazı günler 23+1 yap daha hızlı verirsin...haftanın iki günü istediğini ye 23+1 yap..diğer günler 18+6 yap...

Ben neler yaptığımı anlatayım arkadaşlar..sabah kalktığımda elma sirkesi ve çörek otu yağı içtim bir 0,5 lt su içtim..sonra üstüne bir Türk kahvesi yine 0,5 litre su ile...günde 4 litre su içtim..bir saat yürüdüm....öğlen 12.00 de iş yerimde ne çıkıyorsa yedim pirinç pilavı hariç...patates,havuç ve ekmek haricinde herşeyi yedim..onları ayırdım ..akşam en geç 19.00 da yemek yedim ve kapattım..yemekten bir saat sonra 1 saat yürüdüm...bazen günde sadece 1 saat yürüdüm...stres yapmadım...çörek otu yağını çok acıktığım da 1 çay kaşığı içtim...beni tok tutuyordu...açlığım bitiyordu...bana çok yardımcı oldu çörek otu yağı...herkese tavsiye ederim..

X