Aralıklı oruç ile zayıflama serüvenim 76.1 den 60 'a 😊 en kısa sürede

En son 11 Temmuzda 68.8 dim
Sonra dedim ya 6-7 kg almış gibi hissediyorum
Hesaplamalarıma gore doğruymuş
Tam olarak 4 günde 6 kg alıp
Ger kalan 2.5 haftada bunu verdim
Ama nasıl ac kalarak
Canim cıktı canım

Dün tartildim 68.1

Pazartesi yine hastane isim var yine tartılacağım bakalim :)

Şu an açlıktan bayılacam ama mecbur napalim
Bende 4 gündür diyet yapıyorum. 68.200 olmuştum, şuan 67.200 çıkıyorum. Yarında diyet yapacağım inşallah, sonra pazar günü ara veririm, inşallah haftaya da devam edebilirsem güzel şeyler olur gibi geliyor.

Teşekkürler canım iyiyim
Sınavım aslinda güzel sayılır genel kültürü fulledim ama Türkçe sorularında battık süre yetmeyince mat yapamadım.
Ama zaten muhtemelen iptal olacak olmalı hatalı sorular da vardı başka şeyler de dönüyor sanırsam yeniden gireceğiz insallan iptal olursa
Bu sefer Türkçe dersini sona bırakacağım daha güzel geçecektir:) sen nasilsin
iptal oldu 🤭
çok şükür iyiyim canım. çok yoğunum ve yorgunum :ruh:

merhaba. nasıl yaptınız acaba?
Sağlıklı beslenme. Kademeli olarak if+ low carb beslenme modeline gectim. İdeal kilo aralığına gelene kadar günlük 1 saat tempolu yürüyüş veya 3-4 mil Leslie veya 30 dk eliptik+ günlük 15 dk bölgesel egzersiz ve yoga. İdeal kilo araligina ulaşınca haftanın üç günü pilates ilave ettim. Şu anda gün içinde yediklerimi foto olarak Hedef Hep Fit başlıklı konumda paylaşıyorum. Darısı isteyen herkesin başına...🥰

Sağlıklı beslenme. Kademeli olarak if+ low carb beslenme modeline gectim. İdeal kilo aralığına gelene kadar günlük 1 saat tempolu yürüyüş veya 3-4 mil Leslie veya 30 dk eliptik+ günlük 15 dk bölgesel egzersiz ve yoga. İdeal kilo araligina ulaşınca haftanın üç günü pilates ilave ettim. Şu anda gün içinde yediklerimi foto olarak Hedef Hep Fit başlıklı konumda paylaşıyorum. Darısı isteyen herkesin başına...🥰
harika tebrikler valla 🤩🤩🤩🧿 ben o başlığa bir bakayım 🤭

Bugün de diyete devam ediyorum yarın regli günüm canım tatlı falan istiyor ama kendimi tutuyorum. Reglim bitince tartışırım diyorum ama yine her gün tartıya çıkmadan duramıyorum. Biraz önce tartıldım 66.750 çıktım inşallah vermeye devam ederim. Artık en azından 65 in altına inmek istiyorum. Dün 20/4 yaptım bakalım bugün ne kadar dayanabileceğim

Bugün 21 saat durabildim.sonra Karpuz falan yedim bir iki parça. Birazdan da akşam yemeğimi yiyeceğim. Yarın diyet yapmayacağım, pazartesi inşallah kaldığım yerden devam 😊

Eşim bugün de çalışacak o yüzden ben bugün de diyet yapıyorum. Bugün daha erken geleceği için daha kısa süre yaparım ama en azından yapmış olurum diye düşündüm. Boş geçmekten iyidir. Bugün de 16/8 falan yapabilirsem güzel olur sizin nasıl gidiyor. Lonely single girl Lonely single girl neden tek bıraktın sen beni 😀

Eşim bugün de çalışacak o yüzden ben bugün de diyet yapıyorum. Bugün daha erken geleceği için daha kısa süre yaparım ama en azından yapmış olurum diye düşündüm. Boş geçmekten iyidir. Bugün de 16/8 falan yapabilirsem güzel olur sizin nasıl gidiyor. Lonely single girl Lonely single girl neden tek bıraktın sen beni 😀
Yok kiz tek bırakır mıyım hiç
Malûm sınav muhabbetleri vardı bende.iptal oldu yeniden calismaya devam .
Aç kalıyorum gunde tek ogün
2 gün tek ogün 1 gün istediğin gibi ye yapıyorum
Bakalim muhtemel yarın tartılırım ne cikaxak

Doğru canım kpss iptal oldu. Kolay gelsin.
Bende dün 18/6 yaptım. Yemek yemedim hiç ama cips ve gofret yedim 😀 sonra da saat 23.00 gibi meyve yedim bakalım bugün nasıl duracağım. Aslında kalktığımda baya aç hissettim kendimi, bugün diyet yapmayayım en iyisi dedim ama tartılınca vazgeçtim. 66.100 çıkıyorum. Daha daktilo vermek varken, almak istemiyorum o yüzden bugün de dayanabildiğim kadar duracağım

Bugün tartildim 67.5 cıktı
Yani 3 günde sadece 600 gr verebilmişim
Neyse buna da şükür deyip yola devam edelim
Hiç verememişte olabilirdin öyle düşün bazen daha hızlı kilo verdiğimiz için hep öyle olacak düşüncesine kapılıyoruz o yüzden böyle canımız sıkılıyor ama güzel ilerliyorsun.

Kızlar konumuzla çok alakasız ama size yine de sormak istiyorum. Ben şimdi diyet yapıyorum ya, ben 3 aylık evliyim biliyorsunuz. Benim adetim normalinde hiç gecikmez günü gününe gelir. Ama bu sefer 2 gün gecikti. Böyle kasıklarımda da Bi ağrı var bilmiyorum ben daha önce hiç böyle ağrı yaşadığımı hatırlamıyorum. Mesela bugün uzanırken Bi hapşurdum, kasığıma böyle bıçak saplanmış gibi oldu. O bıçak sağlanmış gibi ağrıyı alt tarafta da hissettim. Sizce gebelik belirtileri olabilir mi bunlar ? Öyle bir şey varsa diye tereddüt ettin bugün diyeti 16.saatte bıraktım

Kızlar konumuzla çok alakasız ama size yine de sormak istiyorum. Ben şimdi diyet yapıyorum ya, ben 3 aylık evliyim biliyorsunuz. Benim adetim normalinde hiç gecikmez günü gününe gelir. Ama bu sefer 2 gün gecikti. Böyle kasıklarımda da Bi ağrı var bilmiyorum ben daha önce hiç böyle ağrı yaşadığımı hatırlamıyorum. Mesela bugün uzanırken Bi hapşurdum, kasığıma böyle bıçak saplanmış gibi oldu. O bıçak sağlanmış gibi ağrıyı alt tarafta da hissettim. Sizce gebelik belirtileri olabilir mi bunlar ? Öyle bir şey varsa diye tereddüt ettin bugün diyeti 16.saatte bıraktım
Bende de öyle oluyordu canım hamileyken . Sen yine de dikkat et kendine :)

Screenshot_20220808-220150_Pedometer Step Counter.jpg

Bugün minnoşumla bu kadar yürüdük:))) oğlum da benim gibi yürüme delisi 😍 ona kalsa daha da yürüyecektik de son araba 19.30 da eve . Dakikası dakikasına zor yetiştik 😆

Bende de öyle oluyordu canım hamileyken . Sen yine de dikkat et kendine :)
Tamam canım. Aklıma gelince yanlış bir şey yapmaktan korktum açıkçası. Bunu bir kaç gün daha bekleyeyim netleştirmem lazım.

Bu arada maşallah annelik oğullu spora devam ediyorsunuz 😊

Kızlar ben bir süre diyet yapamayacağım. 65.900-66.100 arasında gidip gelen bir kilom var şuan da. Dün aklımda soru işareti kalmaması için acilen tahlil verdim. Hcg 768.8 mi ne öyle bir şey çıkmış. Doktor gebelik var dedi. 2 gün sonra tekrarla tahlili dedi. Bu konularda da hiç bilgim yok. Dualarınızı bekliyorum. Ben burada takipte olacağım sizi 😊

Kızlar ben bir süre diyet yapamayacağım. 65.900-66.100 arasında gidip gelen bir kilom var şuan da. Dün aklımda soru işareti kalmaması için acilen tahlil verdim. Hcg 768.8 mi ne öyle bir şey çıkmış. Doktor gebelik var dedi. 2 gün sonra tekrarla tahlili dedi. Bu konularda da hiç bilgim yok. Dualarınızı bekliyorum. Ben burada takipte olacağım sizi 😊
Ay hadi hayırlı olsun maşallah hızlı çıktın kız 🤗
Dikkat et kendine

Ay hadi hayırlı olsun maşallah hızlı çıktın kız 🤗
Dikkat et amin inşallah 😊
Amin inşallah 😊 birazcık öyle oldu gerçekten. Bende diyet falan yapıyorum da emin olayım ona göre hareket edeyim diye hemen tahlil verdim.
Sende kendine çok dikkat et bak ben hala buralarda olacağım seni takipteyim sakın bırakma diyeti 😊 sen mutlaka başaracaksın

X