Aralıklı oruç ile zayıflama serüvenim 76.1 den 60 'a 😊 en kısa sürede

Şu begenm3dim ifadesi bırakan arkadaş. Hayırdır neyi beğenmedin benim vücudum yemek istemiyor. 1 senede 20 kilo alınca artık,,rahatsızlandım. 1 tabaktan fazla yemek yiyince bağırsaklarım ağrıyor. Ne kadar ac kalırsam o kadar huzurluyum . Anlıyor musunuz ? Birilerinin yaşantısının iç yüzünü bilmeden hemen 👎 hadi ya.
Bu arada zamanında diyetisyene gittiğimde 6 öğünlü liste verdi. Tam uydum o listeye ve 1 haftada 3 kg aldim. Sonra kendi yöntemime geçtim çok şükür 18 Kg verdim anlıyor musunuz?
Benim vücudum yemek yemek istemiyor bu kadar

Sadece adet haftası çok yiyorum sonrası normal

Neyse

Evet kizlarrr
4 gündür rahatsızdım bir iştahım kesildi çok şükür 😊😊
65 kg a kadar indim elhamdülillah
Şimdi ölçülerimi de atayim nereden kaç cm inceldiğimi de yazdım
Screenshot_20220814-120352_Gallery.jpg

Şu begenm3dim ifadesi bırakan arkadaş. Hayırdır neyi beğenmedin benim vücudum yemek istemiyor. 1 senede 20 kilo alınca artık,,rahatsızlandım. 1 tabaktan fazla yemek yiyince bağırsaklarım ağrıyor. Ne kadar ac kalırsam o kadar huzurluyum . Anlıyor musunuz ? Birilerinin yaşantısının iç yüzünü bilmeden hemen 👎 hadi ya.
Bu arada zamanında diyetisyene gittiğimde 6 öğünlü liste verdi. Tam uydum o listeye ve 1 haftada 3 kg aldim. Sonra kendi yöntemime geçtim çok şükür 18 Kg verdim anlıyor musunuz?
Benim vücudum yemek yemek istemiyor bu kadar

Sadece adet haftası çok yiyorum sonrası normal

Neyse
Canım sen neden bir şeylere takılıyorsun ki. Sen gayet güzel diyetini yapıp kilo veriyorsun. Herkesin kilo verme yöntemi farklıdır. Biz bu şekilde verebiliyoruz. Sakın motivasyonunu bozma seni takipteyim şuan diyete devam edemiyorum ama yine de takipteyim. Allahım izin verirse senin diyete ihtiyacın kalmadığı zamanlarda ben diyete tekrar başlayacağım için burada yazdıklarını okuyarak motive olacağım ve yine başaracağım. 🥰💪🏻😊

65 mi harikasın ya 🥰 bende isterdim ama bu aralar yiyiyorum. Yine de biraz dikkat ediyorum ama bakalım
Ye sen ye :) özellikle yemekten çok su iç içebilirsen. Ben ilk 3 ay çok midem bulamadığı için yemek yiyemedigimde bebeğim ac kalır mı d3digimde dr : sen bir sey yemesen de o senden beslenir sıkıntı yapma demişti:) ama su çok onemli

Ye sen ye :) özellikle yemekten çok su iç içebilirsen. Ben ilk 3 ay çok midem bulamadığı için yemek yiyemedigimde bebeğim ac kalır mı d3digimde dr : sen bir sey yemesen de o senden beslenir sıkıntı yapma demişti:) ama su çok onemli
Normalde de suyu çok içerdim ama zaten bu aralar daha da fazla içiyorum. Günümün özeti şu şekilde wc ye gidiyorum çıkıyorum, bu küçük su şişeleri varya onu içiyorum 15-20 dk sonra tekrar wc'ye, sonra tekrar su resmen Bi döngü oluştu, tüm günüm böyle geçip gidiyor 😀😀 yediğim zamanda sağlıklı beslemeye çalışıyorum. Şuan için iyiyim tabi ilerisini bilemiyorum. Tek belirti ara sıra kasıklarımda oluşan ağrı, şükür şuan beşka belirti de yok

Normalde de suyu çok içerdim ama zaten bu aralar daha da fazla içiyorum. Günümün özeti şu şekilde wc ye gidiyorum çıkıyorum, bu küçük su şişeleri varya onu içiyorum 15-20 dk sonra tekrar wc'ye, sonra tekrar su resmen Bi döngü oluştu, tüm günüm böyle geçip gidiyor 😀😀 yediğim zamanda sağlıklı beslemeye çalışıyorum. Şuan için iyiyim tabi ilerisini bilemiyorum. Tek belirti ara sıra kasıklarımda oluşan ağrı, şükür şuan beşka belirti de yok
Allah iyilik versin canım
Sen olmayınca sarmıyor buralar ben de pek ugramiyorum:) iki gündür aşırı yiyordum bugün yemek yiyip tartildim 66.1 çıktım yani iki gün önce 64 ü bile gormusumdur :))😍😍
Çünkü tanıyorum artık kendimi
3_4 gunluk az yeme detoksuna girdim bakalim hayırlısı 50 lere son 5 6 kilom kaldi ya rüya gibi 🤩

Allah iyilik versin canım
Sen olmayınca sarmıyor buralar ben de pek ugramiyorum:) iki gündür aşırı yiyordum bugün yemek yiyip tartildim 66.1 çıktım yani iki gün önce 64 ü bile gormusumdur :))😍😍
Çünkü tanıyorum artık kendimi
3_4 gunluk az yeme detoksuna girdim bakalim hayırlısı 50 lere son 5 6 kilom kaldi ya rüya gibi 🤩
Yaa çok iyi. Ama öyle düşünme bak ben buradayım da sen yoksun 😀😀 ya zararı olmayacağını bilsem ben bile devam edeceğim ama korkuyorum bir şey falan olur diye. Bu şekilde sürekli yiyiyorum ben 😒

Ben iştah patlaması dönemi geçirdim bu yok oldugum sürede:))
Bol bol kuru soğan yedim eheheh
Evli olsam ya da sevgilim olsa asla yemezdim
Yemiyordum da zaten
.
Bekarlığin en güzel yanı bu olsa gerek :))
Ama napim millet çikolata isteği çeker ben sogan 😁 sogandan ziyade tuzlu seyler fıstık falan
Ya bakkal olsa alacağım da köydeyim napim :)

Cuma günü 67.5 çıktım
İki gündür dikkat ediyorum gece yemeklerini kestim
64 e inerim bozmadan birkac güne kadar insallah

Ben iştah patlaması dönemi geçirdim bu yok oldugum sürede:))
Bol bol kuru soğan yedim eheheh
Evli olsam ya da sevgilim olsa asla yemezdim
Yemiyordum da zaten
.
Bekarlığin en güzel yanı bu olsa gerek :))
Ama napim millet çikolata isteği çeker ben sogan 😁 sogandan ziyade tuzlu seyler fıstık falan
Ya bakkal olsa alacağım da köydeyim napim :)

Cuma günü 67.5 çıktım
İki gündür dikkat ediyorum gece yemeklerini kestim
64 e inerim bozmadan birkac güne kadar insallah
Ben evliyim ama eşimle deli gibi soğan yiyiyoruz😀 bu konuda çok iyiyiz. Soğan konusu bile ruh eşim olduğunu gösteriyor 😀 64 çok güzel ya. Ben göremedim hiç o rakamı. Devam et sakın bozma. Bende öyleyim biliyor musun canım sürekli böyle tuzlu fıstık falan istiyor. Bende tatlı şeylerden çok böyle tuzlulara yönelirim yemek yeme isteği geldiğinde

Ben evliyim ama eşimle deli gibi soğan yiyiyoruz😀 bu konuda çok iyiyiz. Soğan konusu bile ruh eşim olduğunu gösteriyor 😀 64 çok güzel ya. Ben göremedim hiç o rakamı. Devam et sakın bozma. Bende öyleyim biliyor musun canım sürekli böyle tuzlu fıstık falan istiyor. Bende tatlı şeylerden çok böyle tuzlulara yönelirim yemek yeme isteği geldiğinde
Ah canimmm aylık lanet okumamı yapabilir miyim
64 tüm evet geçen hafta göbek yagim 97 idi
Şimdi ölçüm 104 olmuş yani temiz bir 6 kg almışım
Her regl oncesi 6 kg yağ kollarım ic bacak ve göbeğe löp oturuyor
Ama bu gece net başlıyorum
Rabbım yardımcım olsun en sert diyetime geçiş yapiyorum

Ah canimmm aylık lanet okumamı yapabilir miyim
64 tüm evet geçen hafta göbek yagim 97 idi
Şimdi ölçüm 104 olmuş yani temiz bir 6 kg almışım
Her regl oncesi 6 kg yağ kollarım ic bacak ve göbeğe löp oturuyor
Ama bu gece net başlıyorum
Rabbım yardımcım olsun en sert diyetime geçiş yapiyorum
Baya Bi kilo verdin sende biliyorsun, vücut bu kadar hızlı yağ kaybedince şuan da durduruyor. Şuan bu kiloları vermek o yüzden biraz daha zor. Ama başarabilirsin. Biliyorsun ki ne kadar zor olursa olsun kilo vermeyi başardık. Sen şimdi yine başaracaksın. Vermen gereken bütün kiloları vereceksin ben sana inanıyorum

Baya Bi kilo verdin sende biliyorsun, vücut bu kadar hızlı yağ kaybedince şuan da durduruyor. Şuan bu kiloları vermek o yüzden biraz daha zor. Ama başarabilirsin. Biliyorsun ki ne kadar zor olursa olsun kilo vermeyi başardık. Sen şimdi yine başaracaksın. Vermen gereken bütün kiloları vereceksin ben sana inanıyorum
Çok sağ ol canım benim😍😍

Çarşamba günü tartildim 66.2 :) çok şükür
Bugün kısmet olur da ilçeye geçersem yine tartılacağım. En az 1 kg vermisjmdir diye umuyorum:)

Ama var ya kızlar
Regl iştah patlamasının son gecesi ağlayacaktım gercekten. Hiç doymuyorum bir oturmaya 3 tabak makarna yiyorum soğanlı tuzlu
Resmen tuz kabını ağzıma dayayacaktim ama tuzlu yedigjm için ayaklar bir şişti

Yok hala açım, dedim ya açlıktan ağlayacaktım ama aç değilim resmen 5 kg yağ doldu 1 kilosu ödem olsa net 4 kg yağ
Çok şükür 2 gündür kesildi iştahım
Dün başım ağrır gibi de oldu
Yakında gelir inşallah :)

31 Ağustosta
Eki Görüntüle 3123886

Ya geçen sene Temmuzda ben bu bol gelen pantolona bacağımı sığdıramıyordum
Kendim için yaptığım yaptığım güzel şeylerden biri oldu zayıflamak:)
Harikasın ya gerçekten kendinle gurur duy 💪🏻😊😊 minnoşu beslemek değil aslında benim ki kendimi besliyorum gibi daha çok 😀😀 yemediğim zamanın acısı çıkıyor

X