Aralıklı oruç serüvenim

Oo çok cesur gördüm sizi 🤣 ben o kadar acı çektim ki doğumda büyük konuşmayayım da dükkanı kapattım 🤣
Hatırlıyorum sizin yazdıklarınızı takıntılısınız epey hastalık konusunda 😊bende kusma ve iğne fobisi var mesela. Hatta fobiyi de geçti artık. Sürekli ya kusarsam ya iğne olursam korkusu geziyor kafamın içinde 🤣 o boğazda bi şey varmış hissi havuç yiyince geçiyor. Denediniz mi bilmiyorum da …
Ankara’da bi hastanede endoskopi olduktan bir kaç gün sonra düzelmiştim ben. Şimdi aynı hastaneye gidip aynı doktoru bulup tedavi olacak imkanım yok. Zira Ankara çok uzak 🥲
Umarım bir an evvel biter bu şikayetlerimiz.
🤣🤣🤣Cesaret konusunu sormayin ama benim zaten cok ara koyma.luksum yok...bi kardesi olsun isterim bebegimin ve yumurtalik rezervim baya azalmis ...erken menopoz riskim varken hamile kaldim tup bebek transfer esigindeyken...oyle sikintim olmasaydi 5yildan evvel istemezdim tabiki😁🤣🙄

🤣🤣🤣Cesaret konusunu sormayin ama benim zaten cok ara koyma.luksum yok...bi kardesi olsun isterim bebegimin ve yumurtalik rezervim baya azalmis ...erken menopoz riskim varken hamile kaldim tup bebek transfer esigindeyken...oyle sikintim olmasaydi 5yildan evvel istemezdim tabiki😁🤣🙄
Evet ben hipokondriyakim bu arada...en ufak bir rahatsizlikta bende kotu hastalik var kessin takintisi olur🙄 2017 de doktorun birinin bana yanlis teshis koymasindan oturu(idrar kesesinde tumor gormus) o zamandan beri takintiliyim malesef😔....havuc yemedim ama deneyecegim😁.ben artik mide konusudna maaster yaptim gastrologumla yazisiyorum sagolsun bana ilac oneriyor watsaptan🤣kanka moduna bagladik yillardir git gel yapa yapa.....aminn insallah tez vakitte biter bu sikayetlerimiz de sagligimiza kavusuruz hatta sifa bekleyen herkes kavusur🙏

Merhabalar, ben de ıf diyetine başlamayı düşünüp bir türlü ihtiyacım olan motivasyonu bulamadığından (ve boğazına düşkün bir Boğa burcu olduğumdan) yerimde sayıyorum. 174 boy 72 kg şuan. Görüntüde kilolu gözükmüyorum ama bütün fazlalıklarım göbek ve bel çevremde olduğu için aşırı rahatsızım. 1 ayda 5 kilo verme hedefim var.. Yarından itibaren başlıyorum. Lütfen menülerinize paylaşın ki bana da hem motivasyon hem fikir olsun.

Hepimiz salmışız grubu :KK43:
Nasılsınız hanımlar? Herkes sağlıklıdır umarım 💜
Ben salmadim kimse yazmayınca bende yazmaz oldum ama tam gaz devam 🤗 sen nasilsjn
Merhabalar, ben de ıf diyetine başlamayı düşünüp bir türlü ihtiyacım olan motivasyonu bulamadığından (ve boğazına düşkün bir Boğa burcu olduğumdan) yerimde sayıyorum. 174 boy 72 kg şuan. Görüntüde kilolu gözükmüyorum ama bütün fazlalıklarım göbek ve bel çevremde olduğu için aşırı rahatsızım. 1 ayda 5 kilo verme hedefim var.. Yarından itibaren başlıyorum. Lütfen menülerinize paylaşın ki bana da hem motivasyon hem fikir olsun.
Çok kolay alışılıyor bu diyete ilk günler sadece biraz açlık hissettiriyor bende yaklaşık 1 aydır yapıyorum tartım bozuldu en son 4 kilo vermiştim spor da yapıyorum ve yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum

Ben salmadim kimse yazmayınca bende yazmaz oldum ama tam gaz devam 🤗 sen nasilsjn

Çok kolay alışılıyor bu diyete ilk günler sadece biraz açlık hissettiriyor bende yaklaşık 1 aydır yapıyorum tartım bozuldu en son 4 kilo vermiştim spor da yapıyorum ve yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum
En büyük problemim spor yapamamak şuan. Hareketsiz bir işim var 5e kadar işteyim. Eve gel çocukla ilgilen yemek yap derken saat geçiyo. Spor yapamıyorum. Göbeğimi biraz eritsem yetecek.

Boy ve kilo olarak benziyoruz birbirimize acaba neler yapmayı düşünüyorsun göbek için ben de fikir almak isterim

Boy ve kilo olarak benziyoruz birbirimize acaba neler yapmayı düşünüyorsun göbek için ben de fikir almak isterim
Karın egzersizleri yapmaya çalışıyorum ama küçük bi çocugum var pek de spor yapamıyorum. Sütlü yeşil çay detoksunu denicem bu hafta. Onun dışında ekmek ve abur cuburu kestim. İlk 1 haftayı atlatırsam gerisi daha kolay olucak gibi.

Merhaba, bugün 5.günüm. Kaçamak yapmadan devam ediyorum. Ekmek sadece kahvaltı da bir dilim kepekli ekmek yiyorum. Onun dışında karbonhidratlı ve şekerli şeyler yemiyorum. Ancak akşam yemeklerinde acaba fazla mı yiyorum diye aklıma takıldı çünkü masadan tok kalkıyorum 🤣 mesela bu akşam bir küçük kase tarhana çorbası, 2 küçük köfte, 1 tabak pırasa yemeği yedim. 4 tane de haşlanmış Karnıbahar yedim. Ekmek yemedim. Sizce fazla mı? Henüz tartılmadım hiç, tartım bozuk. Porsiyonları küçültmeli miyim?

fitbicagla fitbicagla nerelerdesin 😊 sen olmayınca grup dağılmış 😅
Ben geri döndüm kilom 66.2 . Korona olduktan sonra saldım biraz. Neyse ki çok kilo almamışım. Yaza az kaldı. Artık sıkı tutmak istiyorum diyeti. Geçen yaz hamileydim. Eski yazlıklarım olmadı. Bu sene onları giymek istiyorum 😍
Kahvaltı
Dukan krep arasına labne peyniri 2 dilim hindi füme ve yeşillik
Kahve
Ara
1 kare bitter
Akşam
Fırında tavuk kalçalı but (yarısını yiyebildim)
2 yemek kaşığı bulgur pilavı
Turp salatası

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende 3 gündür ıf diyetindeyim. Benim yemek yeme saatlerim daha farklı akşam 6 ya kadar falan hiç bir şey yemiyorum daha sonra bir ana öğün yiyiyorum, çay içiyorum eğer evdekiler isterse meyve hazırladığım da da 1 elma veya havuç yiyiyorum inşallah bu şekilde de verebilirim kilolarımı.ailemin yanında olunca akşam yemeğine oturmadığımda rahatsız oluyorlar bende bu şekilde ayarladım. Başlangıç kilom 80. Boyun 164. Mayıs ayında düğünüm var inşallah bu şekilde istediğim şekilde kilo veririm. Günde 1 saat yürüyüş yapıyorum. Akşam saat 22.00 dan önce yeme işini bırakıyorum. 4 saat aralığında da baya dikkatli besleniyorum. Salata, yoğurt, bir kase çorba veya evde pişirilen sulu yemeklerden. Sizlerin nasıl gidiyor. Kendime motivasyon için destek arıyorum. İnşallah sizler hala devam ediyorsunuzdur. Ve istediğiniz kiloya ulaşmışsınızdır

BENDE KİLO VEREMİYORUM KIZLAR CANIM ÇOK SIKKIN.. Canım sıkılınca moralim bozuk olunca yemek yiyorum.. Napacam bilmiyorjm..

Merhaba nasıl verebildiniz mi kilolarınızı?
Birazını verdim ben ama gerisi hala bende 😃
BENDE KİLO VEREMİYORUM KIZLAR CANIM ÇOK SIKKIN.. Canım sıkılınca moralim bozuk olunca yemek yiyorum.. Napacam bilmiyorjm..
Moralim bozuk olunca yiyorum mutluyken yiyorum endişeliyken yiyorum mütemadiyen yiyorum… 😅 aralıklı oruca çok iyi adapte olmuştum aslında ama kilo verebildiğimi görünce nasılsa zayıflatabiliyorum deyip saldım. Salış o salış 😂

Merhaba kızlar , bende aralıklı oruca başlıyorum bugün . 6 aylık bebeğim var .Doğumdan sonra 62 idim şimdi 57 civarıyım boyum 163. Hedef kilom 52 aslında ama emzirdiğim için şimdilik 53 . Vermem gereken kilo az gibi görünüyor ama yine de kolay olmuyor. Bu sabah tartılıp 10 günlük diyete başlıyorum bakalım 10 gün sonunda ne kadar vereceğim bende :)

Bebeginiz çok küçükmüş. Emiyorsa iştah problemi çok olur. Benimde 15 aylık bebeğim var. Emiyordu 1 yıldan sonra başladım diyete ve verebildim. Şimdiki hedefim aralıklı orucu yaşam tarzı hâline getirip kilomu sabitleyip, sıkılaşması 😍

Bende katılmak istiyorum bir haftadır yapıyorum amaben herşeyi yiyorum günde kaç litre su ictigimide bilmiyorum sporda yapmıyorum bir haftada bir kilo verdim bir tek 16saat açlık süresine uyuyorum

X