🌸🌸 Aralıklı oruç yapalım 🌸🌸

Bende 3 haftadır yapıyorum
Akşam 7 sabah 11. Ama ancak 1 kilo verdim. Kilom 62.5 hedef 57. Bakalım bu hafta çok daha sıkı yapmayı düşünüyorum. Destek olalım bir birimize

Hedefimiz aynı ama ben malesef 74şuan 80den düştüm dikkat ediyorum bakalım bende iki ayda anca adapte oldum tam olarak alışırsınız bence 😍
Aralıklı oruçta 2 haftam bitti ilk hafta 2.200gr verdim aman bi sevindim havalara girdim 2.hafta 300gr gidince yerlere çakıldım o kadar aç kaldım sonucu bu olmamalıydı diyorum ama bırakmadım yinede kullandığım alerji ilaçları etkiliyor tahminim. ben sabah 10 da kahvaltı 15.30 gibi yemek yiyorum 17.00 da da bir ayva yiyip bırakıyorum. çok üzgünüm ama devam edicem.

Ben de bugün başladım.. 157 boyum 62 kilom hedef 56..sabah 10 akşam 18.00 arası makarna pilav ekmek yemeden yiyorum yemekleri kahvaltıda yeşillik ve yumurta bir dilim tam buğday ekmek ve 45 dk leslie yapıyorum inşallah sonuç alırım

Slm hanımlar, ben de aralıklı oruç diyetine başlamayı düşünüyorum...

ilk defa başlayacaklar için bir öneriniz var mıdır?

Slm hanımlar, ben de aralıklı oruç diyetine başlamayı düşünüyorum...

ilk defa başlayacaklar için bir öneriniz var mıdır?
Az kalori alıp tüm öğünleri 5-6 saatlik bir aralığa sıkıştırmak lazım. Ben 14.00-19.00 arası yiyorum ve günlük 1000 hatta mümkünse 500 kaloriyi geçmiyorum.

Açtığım konuya beklerim diyet egzersiz yürüyüş yapıyorum 32.günüm diyet arkadaşı olabilirsiniz yaptıklarınızı paylaşarak motive edebiliriz birbirimizi konu: ‘Sağlıklı beslenmede ilk adım 💪🏻

merhaba bende aralıklı oruç araştırması yaparken gördüm forumu ve kayıt oldum.
ay basında aralıklı oruc denemelerime başlamıstım ve hevesle yapıyordum cunku bir diyet değil ve uyum cok kolay oluyor.
ancak sonrasında covid pozitif oldum ve oldukça da ağır geçirdim, bağışıklığım çok düşmüş.
şimdi diyetisyen desteği ile tekrar başlayacağım, 15 gun devam edebilmiştim ben ve 98,9 kilodan 91 kiloya inmiştim ve uzun zamandır gördüğüm en düşük kilo olduğu içinde çok mmotive oolmuştum.
kan tahlillerime göre bir düzenleme alarak bende sizinle tekrar başlamayı çok isterim.
inşallah grup motivasyonu daha da güzel sonuçlar sağlayacaktır.

X