Aralıklı oruç yöntemi deneyen var mı?

miniss6301

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
9
9
26
Aralıklı oruç diyeti yapmak istiyorum boyum 1.65 ve kilom 55 bel bel ve göbek bölgesinde yağlarım var ve bundan rahatsızlık duyuyorum.Deneyip bölgesel zayıflamaya ya da zayıflamaya faydası olan var mı acaba eğer bölgesel yağlanmaya çözüm olan başka kürler ya da diyet yöntemleri biliyorsanız söylerseniz çok memnun olurum :)

Aralıklı oruç diyeti yapmak istiyorum boyum 1.65 ve kilom 55 bel bel ve göbek bölgesinde yağlarım var ve bundan rahatsızlık duyuyorum.Deneyip bölgesel zayıflamaya ya da zayıflamaya faydası olan var mı acaba eğer bölgesel yağlanmaya çözüm olan başka kürler ya da diyet yöntemleri biliyorsanız söylerseniz çok memnun olurum :)
Ben denedim. Kendime en uyan yontemin o olduguna karar verdim. Kilo da verdim hatta. Sonra tartim bozuldu. Megerse bastan bozukmuş. Emeklerim çöp oldu diye üzülüp biraz eski duzene döndüm. Bugun yeni tartim geldi tekrar baslayacagim.

Canım bende senin gibiyim bakınca benim de kilom yok ama bölgesel olarak sikintidayim pilates aldım ama rutine oturmadi😑
Yarın basliycam oruca tabi dikkatli beslenmeyede 😉

Chloe ting bu kadının 25-14 günlük planları var biraz zor ama alıştıkça yapılır şeyler bir göz at balım hem dengeli beslenmek şart hem de hareket,hareket olmadan bereket de olmuyor :KK70:
Haha doğru diyosun vallahi canım 😅
Chole ting çok iyi ya bende pilates seti almıştım hem daha hevesli yaparım diye ama kaç gündür ara verdim
Ben pilates takilayim sende chloe bak ben onu yazın bi ara başladım ama devam ettiremedim 😑

ben eylül ayından beri yapıyorum .
ilk öğünüm öğlen 12.00 de...akşam 8 den sonra kalori almıyorum.
şimdilik 8 kilo verdim... 72 den 64 kiloya düştüm
yeme penceremde hamur işi yememeye dikkat ediyorum sadece.

Birde haftada 3 gün spor yapıyorum..
Ben aralıklı oruç deyince gerçekten oruç tutuyoz sanmıştım 😅
Malum borclarda birikince shshsh

Malum borclarda birikince shshsh
Ahahahahahaha hiç güleceğim yoktu ben 19/5 uygulayacağım şöyle ki saat 12 de kahvaltı yaptın diyelim arada maden suyu sade kahve bol su ve yeşil çay içiyorsun ve arada sadece dayanamayacak gibi oluyorsan bir-iki ceviz çiğ badem tarzı şeyler yiyorsun son öğününü ise saat beş gibi yiyorsun ve o saatten diğer gün saat 12 ye kadar kalori almıyorsun :) 16/8 var kendine uygun olanı bulman önemli olan inşallah gider kilocuklar :halay:Dur bakalım şu 14 günlük karın egzersizini deneyeceğimfaydasını görürsem hep birlikte chloe ablamızın izinden yürürüz :KK70:

ben eylül ayından beri yapıyorum .
ilk öğünüm öğlen 12.00 de...akşam 8 den sonra kalori almıyorum.
şimdilik 8 kilo verdim... 72 den 64 kiloya düştüm
yeme penceremde hamur işi yememeye dikkat ediyorum sadece.

Birde haftada 3 gün spor yapıyorum..
Süper vallahi darısı başıma bugün tartıya çıktım +2 kilo gelmiş şok oldum vücudum ödem tuttu büyük ihtimalle diye umuyor ve dua ediyorum bugün başladım ben :) darısı başımaaa

Ahahahahahaha hiç güleceğim yoktu ben 19/5 uygulayacağım şöyle ki saat 12 de kahvaltı yaptın diyelim arada maden suyu sade kahve bol su ve yeşil çay içiyorsun ve arada sadece dayanamayacak gibi oluyorsan bir-iki ceviz çiğ badem tarzı şeyler yiyorsun son öğününü ise saat beş gibi yiyorsun ve o saatten diğer gün saat 12 ye kadar kalori almıyorsun :) 16/8 var kendine uygun olanı bulman önemli olan inşallah gider kilocuklar :halay:Dur bakalım şu 14 günlük karın egzersizini deneyeceğimfaydasını görürsem hep birlikte chloe ablamızın izinden yürürüz :KK70:
Sorma bende kendime baya güldüm 😊

Ohoo bu program baya iyiymiş daha buda beni adam etmezse bişey bilmiyorum 😅
Evet canım deneyelim bende pilatesle karın egzersizlerine başladım
Ve başlamadan önce mutlaka ölçülerini almayi unutma :KK66:

Malum borclarda biriki

19 saat fazla değil mi açlık süresi.. bayanlar için 16 saatten fazlası hormanal dengeleri bozabileceğini dinlemiştim bir yerde...yeni başladıysanız yavaş yavaş arttırın bence açlık süresini

19 saat fazla değil mi açlık süresi.. bayanlar için 16 saatten fazlası hormanal dengeleri bozabileceğini dinlemiştim bir yerde...yeni başladıysanız yavaş yavaş arttırın bence açlık süresini
Başladığımdan beri bir sıkıntı yaşamadım nasıl alışıyorsanız öyle devam ediyorsunuz aslında bana en basiti bu geldiği için yapıyorum bunu :) kişiden kişiye değişebilir tabii 😊

X