Aramiyor

Klasik kaçan kovalanır ve çokkk kıymetli olur durumu. Bence unut gitsin. Kendini üzersin sadece düşünerek.
aynı yoruma katılıyorum canım....bırak gitsin..
+4 yıl zaman geçmiş..o sürede ölmedin bak..demekki yine yapabilirsin

canım ya belli ki adam dengesizin ne istediğini bilmezin teki..bırak kendi karmaşasında yaşasın hayatını..sen o hayata dahil olursan üzülürsün gibi geldi bana..öyle annesinin teyzesinin komşusunun söylediği gibi gitmiyor hayat..çocuktan vercen haberi..gördüğüm kadarıyla bu çocukta sana hayat yok..üzülme..bak hayatına keyfini çıkar...

Hepinize cok tesekkür ederim arkadaslar, icimi rahatlattiniz.
Bir daha aramam zaten onu o ararsada ne diyecegimi biliyorum artik.
Annesi sürekli aklimi karistirarak hayatima birilerinin girmesini engelliyor gibi geldi bana.
Yavas yavas iliskimi koparacagim zaten hepsiyle üzüldügüm harap oldugum yeter. Ben hayatima kimseyi sokamadim o 4 sene icinde, kendisi yapmis bir tane gecenlerde ögrendim fakat cok skintili bir iliskiymis ve ayrilirken kiz buna yapismis

Falan filan yani

umarim bitirmisimdir, yazdiklariniz güc verdi Sagolun! :)

Ben zaten işim yoğun arayamıyorum diyen insanları anlayamıyorum bir türlü
7/24 işlemi meşgulsün sen..Soluksuz ara vermeden çalışan biri olması lazım ki arayamasın..
Ayrıca seven insan yada gerçekten hoşlanan ilgi duyan insan,mutlaka arar fırsat yaratıp arar
kendi erkek arkadaşımdan biliyorum sırf sesimi duyup telefonu kapattığımızı...

Bence uzaklaşın, arayıp sormayın, başka bir hayatı var onun ve devam ediyor. sizi de cepte tutmak istiyor gibi geldi bana.

Bu adamdan bir nane olmaz zaten,güzel havalarda eve tuzla ekmek getirmeyi de unutur bu,
başı sıkışınca alzheimeri tutar
canı isteyince kırk yıl öncesini hatırlar :nazar:

Bu adamdan bir nane olmaz zaten,güzel havalarda eve tuzla ekmek getirmeyi de unutur bu,
başı sıkışınca alzheimeri tutar
canı isteyince kırk yıl öncesini hatırlar :nazar:

Edebi yanında kuvvetli dilarem..yerimseniben
Beni bu havalar mahvetti he...
alkisalkisalkis

Yapabilsem yapacagim ama bende ne o cesaret var ne de yürek :KK43: Sonra pesimden kostu falan derse ki bilmiyorum der mi diye 3 ay kadar birlikteydik fazla tanimiyorum öyle birsey duyarsam mahvolurum

"Peşimden koştu" dedirtmekten korkmuşsunuz ama kendimizden de biliyoruz ki birine ilgi duyuyorsak bunu hal ve hareketlerimizle belli ediyoruz.(Bu durumda zaten hissettirmişsinizdir ilginizin büyüklüğünü...)Çok büyük bir beraberlik yaşamamanıza rağmen aklınızda ondan gerçek bir sevgili, kahraman yaratmışsınız. Bunda ailenin de payı olmuş aslında zira ortada ciddi bir durum yokken ailesinin de etkisiyle siz kendi içinizde yaşamışsınız ilişkiyi... Aileler burda bazen haksızlık yapabiliyor. Örneğin bahsettiğiniz kişinin annesi oğlunun tasvip etmediği bir kızla beraber olmasını istemediğinden sizi yüreklendirmiş, onu size yöneltmeye çalışmış olabilir. Bu durum onda ters tepip onu sizden uzaklaştırırken de sizi cesaretlendirmiş olabilir. Her defasında bir ışık yakıp sonra vazgeçmesi böyle bir ihtimali düşündürdü bana... CADIARZU

Hepinize cok tesekkür ederim arkadaslar, icimi rahatlattiniz.
Bir daha aramam zaten onu o ararsada ne diyecegimi biliyorum artik.
Annesi sürekli aklimi karistirarak hayatima birilerinin girmesini engelliyor gibi geldi bana.
Yavas yavas iliskimi koparacagim zaten hepsiyle üzüldügüm harap oldugum yeter. Ben hayatima kimseyi sokamadim o 4 sene icinde, kendisi yapmis bir tane gecenlerde ögrendim fakat cok skintili bir iliskiymis ve ayrilirken kiz buna yapismis

Falan filan yani

umarim bitirmisimdir, yazdiklariniz güc verdi Sagolun! :)

Bu söyledikleriniz sizin de bir şeylerin farkına vardığınızı gösteriyor zaten... Annesinin kendince belki masum sebeplerle(!) aranızı bulma çabasını engellemeniz yerinde olacaktır zira bir insanın hayatından 4 yılı boş umutlarla geçirmesine sebep olmak hiç de masumane gelmedi bana... 4 yıl tutar yanı yokken birine sadık kalmanız sizin ne kadar hakikatli olduğunuzu gösteriyor. Bu sadakati hak eden biriyle, sizi mutlu sona ulaştıracak bir beraberlk diliyorum... a.s

böyle dengesizlerle ne arkadaş olunur ne de eş.
boşver gtsin.
canı istediğinde gel istemediğini git.
oldu canım başka:nazar:
birdaha görürsen karşısına dikil ve sen ne yapmak istiyorsun de direk olarak.
cevap vermezse yürü git konuşma bile.
değmez çünkü emin ol.

çocuk rahatsız sanırsam, ne o bi öyle bi böyle.. sadece o değil aile de normal değil..
aman aman uzak dur mazallah..

"Peşimden koştu" dedirtmekten korkmuşsunuz ama kendimizden de biliyoruz ki birine ilgi duyuyorsak bunu hal ve hareketlerimizle belli ediyoruz.(Bu durumda zaten hissettirmişsinizdir ilginizin büyüklüğünü...)Çok büyük bir beraberlik yaşamamanıza rağmen aklınızda ondan gerçek bir sevgili, kahraman yaratmışsınız. Bunda ailenin de payı olmuş aslında zira ortada ciddi bir durum yokken ailesinin de etkisiyle siz kendi içinizde yaşamışsınız ilişkiyi... Aileler burda bazen haksızlık yapabiliyor. Örneğin bahsettiğiniz kişinin annesi oğlunun tasvip etmediği bir kızla beraber olmasını istemediğinden sizi yüreklendirmiş, onu size yöneltmeye çalışmış olabilir. Bu durum onda ters tepip onu sizden uzaklaştırırken de sizi cesaretlendirmiş olabilir. Her defasında bir ışık yakıp sonra vazgeçmesi böyle bir ihtimali düşündürdü bana... CADIARZU

Bu söyledikleriniz sizin de bir şeylerin farkına vardığınızı gösteriyor zaten... Annesinin kendince belki masum sebeplerle(!) aranızı bulma çabasını engellemeniz yerinde olacaktır zira bir insanın hayatından 4 yılı boş umutlarla geçirmesine sebep olmak hiç de masumane gelmedi bana... 4 yıl tutar yanı yokken birine sadık kalmanız sizin ne kadar hakikatli olduğunuzu gösteriyor. Bu sadakati hak eden biriyle, sizi mutlu sona ulaştıracak bir beraberlk diliyorum... a.s

Cok tesekkür ederim cok dogru seyler yazmissiniz. Ömrümden gecen 4 sene olsun daha fazla aci cekmek istemiyorum yok yere. Bu yapilanlari uzun bir süre daha unutamam zaten :KK43:

böyle dengesizlerle ne arkadaş olunur ne de eş.
boşver gtsin.
canı istediğinde gel istemediğini git.
oldu canım başka:nazar:
birdaha görürsen karşısına dikil ve sen ne yapmak istiyorsun de direk olarak.
cevap vermezse yürü git konuşma bile.
değmez çünkü emin ol.

Kesinlikle yapacagim. Sagol!

X