Aranızda İngilizce Öğretmeni/Öğrencisi Olan Var mı?

Sademm7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
762
2.921
29
Selam
Arkadaşlar ben bir üniversite öğrencisinden ingilizce özel ders almaya niyetliyim. Çocuk ingilizce bölümünde okuyor. Kardeşimin arkadaşının arkadaşı. Haftada 2 saat ders yapıcaz eğer olursa.Şimdi bu çocuk ücret konusunu bana bıraktı. Ama ben özel ders piyasasını hiç bilmiyorum. Hem onun emeğinin karşılığını alacağı hem de beni çok yormayacak bir ücret vermek istiyorum ama dediğim gibi piyasayı bilmediğim için ne söylesem bilemedim.
Aranızda varsa böyle özel ders veren öğretmen yada öğrenci beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Benim arkadasim 200e veriyor (öğretmen) (ankara)

Siz de saati 100 e anlaşabilirsiniz

Aylık 800 yapar öğrenci için guzel para

Az gelirse 1000 yapın çok gelirse 500 600 o artık size kalmış (aylık toplu ödesem diyebilirsiniz)

Benim arkadasim 200e veriyor (öğretmen) (ankara)

Siz de saati 100 e anlaşabilirsiniz

Aylık 800 yapar öğrenci için guzel para

Az gelirse 1000 yapın çok gelirse 500 600 o artık size kalmış (aylık toplu ödesem diyebilirsiniz)
Ben de 500 diye düşündüm açıkcası. Fazlası beni zorlar. Ama aynı zamanda o da emeğinin karşılığını alsın istiyorum.
Ödemede sıkıntı çıkarmam toplu ve vaktinde öderim. Bunu söyliycem ona da. Bakalım...

Kayseri'deyseniz ben tek kişiye saati 75'ten yapıyorum. İki saatlik ders için başka fiyat verebilirim. :)

X