Arçelik Mi Bosch Mu??

benimde kafamda öyle şekillendi canım, buzdolabı samsung, çamaşır mak., bulaşık mak. bosch, ocağım siemens olcak gibi

Bu arada ben buzdolabımla bulaşık makinamı bekar evime koydum bir süredir kullanıyorum ve memnunum canım, tavsiye ederim. LG çamaşır makinamı da evlendikten sonra oturacağımız eve koyduk. Şu 10 sene motor garantisi olanlardan olduğu için arıza verirse ilk 1 ay içinde versin diye nişanlıma tembihledim, ne bulursan yıka dedim. Sağolsun 1 ayda 20 makina çamaşır yıkadı :). İlk aldığımda LG çamaşır makinası mı alınırmış demesine rağmen fikri tamamen değişti, iyi ki de bunu almışsın diyor.

canm ben kesinlikle bosch al dicem
bende yeni evliyim tüm eşyalarımı bosch dan aldımm çookk çookkk memnunum kesinlikle tavsiye ederim.
anneminkiler arçelik çok pişman canm bosch almadığına
Aplus aldığın zaman faturada çok farkediio canm inan yakmıo canm kesinlikle A sınıfı olmasına dikkatv et

bende çamaşır makinası almayı düşünüyorum daha doğrusu mecbur kaldım gibi bişey makinem arçelik ve felaket 2004 te alınmıştı şimdi ise allahlık oldu acil değiştirmem lazım çamaşırı yıkarken deterjanla yumuşatıcıyı aynı anda alıyo ön yıkama yaparkende bütün deterjanşları çekiyo anlıyacağınız boş suda bol bol çamaşırı iyici sıkıp duruyo sinir oluyorum sıkma sesine annem bizdeyse ve çamaşır makinam çalışıyosa kafayı yiyo acayip baskı halindeyim değiştir değiştir diye :)))) acillllll değiştirmem lazım ama ne alsam bilmiyorum eşim lg diyo bende araştırıyorum ne alsam bilemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:26:

çamaşır makinem bosch çok memnunum güzel yıkıyor diğer beyaz eşyalarımda arçelik onlardan da gayet memnunum 1,5 yıldır kullanıyorum bu arada

Bizim evimizde çamaşır makinsi bulaşık makinesi ve buzdolabı bosch ve annem gayet memnun. Bende bi sorun görmedim açıkcası. Yalnız geçitğimiz aylarda halam boschtan bulşık makinesi aldı. Çok kullanmadan arızalandı. istisna da olabilir tabi. Arçeliğin bende eski kalitesi olduğunu sanmıyorum.

Konu biraz değişecek kızlar ama ben çeyizime beko almayı düşünüyorum. Beko konusunda fikriniz nedir acaba. 1-2 hafta içinde alacağız.

ben hiç arçelik kullanmadım. ama kullanan bikaç kişiden şikayet duydum. beyaz eşyada bosch ve simens i şiddetle tavsiye ederim.:KK34: benim beyaz eşyalarım bu markalar. çok da memnunum.

Ben Bosch aldım bakalım beyaz eşya şans işi nasıl çıkacak kullanınca anlıcam :)

X