Bulaşık Makineleri Arçelik önerir misiniz lütfen yorum yazın

Portuga

İyi bir hayat süreyle ölçülemez.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
5.634
7.028
Kızlar yeni eşya alıyoruz arçelik 6343 bulaşık makinesini çok beğendim. Bu marka sizce nasıl

Kızlar yeni eşya alıyoruz arçelik 6343 bulaşık makinesini çok beğendim. Bu marka sizce nasıl
Annem kullanıyor ve memnun sadece fazla bulaşık almıyor o yönünden muzdarip onun harici güzel yıkıyor. Arçelik 6388 ben kullanılıyorum memnunum bi tık daha fazla bulaşık alıyor 8 programlı

Annem kullanıyor ve memnun sadece fazla bulaşık almıyor o yönünden muzdarip onun harici güzel yıkıyor. Arçelik 6388 ben kullanılıyorum memnunum bi tık daha fazla bulaşık alıyor 8 programlı
Çevrenizde arçelik çamaşır ve bulaşık mal kullananlar da memnun mu? Araştırıyorum kötü yorumlarda var bunlarla ilgili. Bulaşık kalıyormuş lekeler oluyormuş düzgün yıkamıyor diyorlar. Çok kararsızım bir haftam kaldı. Ürünlerde indirimde bize uygun geldi. Ama alıp pişman olmaktan korkuyorum

Çevrenizde arçelik çamaşır ve bulaşık mal kullananlar da memnun mu? Araştırıyorum kötü yorumlarda var bunlarla ilgili. Bulaşık kalıyormuş lekeler oluyormuş düzgün yıkamıyor diyorlar. Çok kararsızım bir haftam kaldı. Ürünlerde indirimde bize uygun geldi. Ama alıp pişman olmaktan korkuyorum
siz bilirsiniz tabi sonradan memnun kalmazsanız sorumlu olmak istemem siz sordunuz ben memnunum diye yazdım :) çamaşır olarak da 8103yp kullanıyorum ondan da memnunum bulaşık makinesinde sadece finish quantum kullanıyorum diğer bulaşık tabletleri dediğiniz gibi iz bırakıyor veya güzel yıkanmıyor

Ben memnun değilim
Hemde bulasıkların artıklarını döküp sudan gecirip yıkamama ragmen bugu gibi bişey bırakıyor tam kurutmuyor vs

her şey arçelik evde. bir tek bulaşık makinasından memnun değilim. tam kurutmuyor. model de sanırım bu.

Kızlar son olarak bosch veya Siemense karar verdim. Bunları çok öneren oldu siz ne dersiniz

Kızlar son olarak bosch veya Siemense karar verdim. Bunları çok öneren oldu siz ne dersiniz

çok iyi karar vermişsin canım. Biz geçen sene evlendik ve ben çok araştırdım herşeyi.
Enerji verimliliği açısından bosh ve siemens şuan çok önde diğer markalardan. Bak annemin evindeki herşey yeni değişti 2-3 senelik arçelik profilo falan karışık. Ben herşeyimi siemens aldım (buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ankastre set ve klima) annemlere gelen elektrik faturası asla 150 tl nin altına inmiyor. Biz günlerce sıcaklarda klima çalıştırmamıza rağmen birsürü fırında yemek pasta falan yapmam rağmen 60-70 ödüyoruz :KK71:

Bosch, samsung, siemens güzel markalar, beyaz eşyada maddiyat iyiyse öncelik verirdim.

Çamaşır makinem Arçelik,buzdolabım ve televizyonum Samsung,bulaşık makinem Bosch.hepsinden memnunum senelerdir.ben bütün eşyalarda tek bi markada bağımlı kalmadım.hangisi kafama yattıysa sağlam güzel geldiyse gözüme o markadan aldım

Tum esyalarimiz arcelik memnunuz temizlik robotunu falanda kullaniyorum.Bulasik makinesini yenilemedik henuz ama eskisi dayanikli 1 kez arizalandi baska hic arizasi falan olmadi.Yeni.modellerini bilmiyorum

X