Çatlaklar Argan yağı :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
• Serbest radikallere karşı savaşarak yaşlanmanın önüne geçer.

• Kuru cildin beslenmesine yardım ederek kutanöz bariyerin yenilenmesine yardımcı olur ve egzamaya dönüşmesine engel olur.

• Yağlı ciltler için sebum oluşumunu düzenler.

• Ciltteki çatlakların iyileşmesine yardımcı olur ve çatlak izlerini ortadan kaldırır.
70.2 mg E vitamini içerir. Bu miktar palmiye yağında 25.6 mg. zeytin yağında ise 7.1 mg. civarındadır.

Güzellik uzmanlarının da belirttiği gibi Argan Yağı ile rekabet edebilecek herhangi bir ürün daha yoktur. Yatmadan önce cilde birkaç damla uygulamak cildin yenilenmesi, yumuşaması ve tonunu yakalaması için yeterlidir.

Selülit ve Çatlak İzleri

Argan Yağı’nı mevcut güzellik kreminizle değiştirmeniz güzellik uzmanları tarafından da önerilmektedir. Çünkü Argan Yağı %100 doğal bir üründür. Ciltteki çatlakları önlemesi ve cilde tekrar elastikiyet kazandırması açısından çok faydalı bir üründür. Argan Yağı kullanımıyla birlikte pek de estetik olmayan bu çirkin izler silinir ve cildiniz elastikiyet kazanır...

BEN BİO-OİL KULLANIYORUM ÇATLAK İÇİN .. ŞİMDİLİK MEMNUNUM ... 3 AY DÜZENLİ KULLNDIKTN SONRA ARGAN YĞINA GEÇEBİLİRİM .... YURTDIŞINDA ÇOOK KULLNILIYOO HABER VERMEK İÇİN AÇTIM KONUYUUU :KK66::KK66::KK66:

bu yag fas'ta uretiliyormus. Birkac ay sonra Fas'a yerlesecegiz. Orada kullanimini daha iyi ogrenirim diye umuyorum. Kayda deger birsey ogrenirsem burada paylasirim.

Saol melonconconcum, geçen de annem tv.de Nivea'nın kırışıklık kreminin reklamında gördü sorup duruyordu nedir bu argan yağı diye. Ben de Watsons'ın bir saç bakımı serisini gördüm broşüründe, sırf bu yağdan oluşan ürünleri vardı haberiniz olsun. Ama tabii beni saçtan çok çatlak için kullanımı ilgilendiriyor şu aralar:KK9:

bu yağ kırışıklık içinde çook iyiymiş... özellikle boyunda oluşan kırışıklık olurya onda çook etkili oluyormuşş... yurt dışında baya uzun zamndır kullanılıyormuşşş biz daha yeni duyuyoruzz.......:KK51:

bu yag fas'ta uretiliyormus. Birkac ay sonra Fas'a yerlesecegiz. Orada kullanimini daha iyi ogrenirim diye umuyorum. Kayda deger birsey ogrenirsem burada paylasirim.

kullanırsan mutlaka paylaşşş .. fas nasıl oralarıda yazzzzz .... gezmiş kadar olalımm:86::86::86:

hımm argan ha aktarlardan bulabılırmıyız acaba bunu kullanan olursa kesınlıkle paylassın gelısmlerı kızlar bende sımdılık bıo oıl kullanıyorum olmazsa o bıttıkten sonra bunada gecerım

hımm argan ha aktarlardan bulabılırmıyız acaba bunu kullanan olursa kesınlıkle paylassın gelısmlerı kızlar bende sımdılık bıo oıl kullanıyorum olmazsa o bıttıkten sonra bunada gecerım

ebayda satılıyo argan oil yaz çıkar ... türkiyede baya pahalı ... 50 ml 129 tl civarı....... yurt dışında 30-40 tl falan 100 ml ... amazondan yorumlarada bakabilirsiniz :KK54:

ay konuyu gorunce hemen atladim
yeni dogum yaptim bu arada fransada yasiyorum
hastanede oda arkadasim zenci bi bayan vardi,
bunu kullanmis hamileligi boyunca hic catlagim yok diyordu
daha da devam edicem diyordu bana da tavsiye etmisti,
o da fasli bi komsusundan ogrenmis
evet denemek lazim yuzde yuz dogal birseymis,

kızlarr biz bi arkadaşla bio oil kullanıyoruzz .. yurt dışında baya kullanıp memnun kalan var.. 3 ay sabah -akşam kullanılacak ... ben daha 5-6 gün oldu kullanalı .. 3 ay sonra argan yağına geçebilirim... çünkü buda tutuluyoomuş yurtdoşında siteleri inceledim... ama sahtelere dikkat edin argan yağı diyee zeytinyağı satmasınlarr :82:

kızlarr biz bi arkadaşla bio oil kullanıyoruzz .. yurt dışında baya kullanıp memnun kalan var.. 3 ay sabah -akşam kullanılacak ... ben daha 5-6 gün oldu kullanalı .. 3 ay sonra argan yağına geçebilirim... çünkü buda tutuluyoomuş yurtdoşında siteleri inceledim... ama sahtelere dikkat edin argan yağı diyee zeytinyağı satmasınlarr :82:

bio oil nedir bilgi verir misin?

henuz degil ama bugun bir arkadasin tavsiyesiyle "Babe anti-stretch mark cream gel" kullanmaya basladim, umutluyum:)))

Annem de topuklarında oluşan çatlaklarına kullanmıştı elimede sürünce pamuk gibi yapıyor dedi Almanya da daha ucuz olduğu için ordan getirtmişti

argan yağı iyi de ben pek inanmıyorum piyasada satılanların gerçek olduğuna çünkü zaytinyağına benziyormuş zaten...

bende sordum her aktarda yok ama olanlarda var adam sahtesi çıktı emin olamıyoruz o yüzden almıyoruz dedi eminönünde sordum 22 tl emin olmamadım almadım ya sahtesiyse nerden bilebiliriz ama almak istiyorum bir yandanda :KK59:

X