Arıyorum

themisy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
1
1
31
Selamm, zamanında çalıştığım yere bir kadın gelmişti parfümüne hayran kalmıştım. Kendisine sordum ve o yoğunlukta anlayabildiğim kelime “lekeym” gibi bir şeydi (direkt telaffuzunu yazdım). Koku resmen duştan çıkmış kremlenmiş bir kokuydu, pudralı değil tamamen duş sonrası bakım kremi gibi bir kokuydu. Her yere baktım o telaffuza uyan lancome mi acaba diye ama kokladım o da değil.. aklınıza gelen isim var mı?

Selamm, zamanında çalıştığım yere bir kadın gelmişti parfümüne hayran kalmıştım. Kendisine sordum ve o yoğunlukta anlayabildiğim kelime “lekeym” gibi bir şeydi (direkt telaffuzunu yazdım). Koku resmen duştan çıkmış kremlenmiş bir kokuydu, pudralı değil tamamen duş sonrası bakım kremi gibi bir kokuydu. Her yere baktım o telaffuza uyan lancome mi acaba diye ama kokladım o da değil.. aklınıza gelen isim var mı?
Lancome da tek bir koku yok ki. Bütün parfümlerini kokladınız mı?

https://www.sephora.com.tr/issey-mi...vQu00_dSSoSNX__sORoCst0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds#

L'EAU D'ISSEY EDT

L'EAU D'ISSEY EDTL'EAU D'ISSEY EDT

• 7687f82f-53dd-487e-b227-1cfdb20cafca_size1400x1400_quality90_cropCenter.jpg
  • 6f4fdcc7-28e0-49b8-9513-ccab9135a02f_size1400x1400_quality90_cropCenter.jpg

ISSEY MIYAKE

bence buyuk bir ihtimalle bu :)

X