Arkadaş dediğim insan kocama gözünü dikti.

Kızlar iyi gaz verdiniz vallahi. Dayanamayıp mesaj attım. Arkadaşlığımızı gözden geçirdim ve dengim olmadığına karar verdim. Bundan böyle görüşmek istemiyorum seninle. Arkadaşlığımızı bitirsek iyi olur dedim. Konuyu açmadım çünkü baş edemem yırtık bir kız. Üstü kapalı konuştum. Sana bir yanlışım mı oldu hayırdır yazdı. Yok arkadaşım kendine iyi bak yolun açık olsun yazdım. Bu mesajım bile masumane ama yazdım be sonunda :KK49:

Kızlar iyi gaz verdiniz vallahi. Dayanamayıp mesaj attım. Arkadaşlığımızı gözden geçirdim ve dengim olmadığına karar verdim. Bundan böyle görüşmek istemiyorum seninle. Arkadaşlığımızı bitirsek iyi olur dedim. Konuyu açmadım çünkü baş edemem yırtık bir kız. Üstü kapalı konuştum. Sana bir yanlışım mı oldu hayırdır yazdı. Yok arkadaşım kendine iyi bak yolun açık olsun yazdım. Bu mesajım bile masumane ama yazdım be sonunda :KK49:
Yapman gerekeni kendine yakışan bir üslupla yapmışsın canım,geçmiş olsun.

en dogrusunu yapmıssınn..Aile herşeyden once gelir:nazar:

10 yıllık "dostumu" 6 yıllık sevgilimle aynı yatakta basmamla..
3 yıllık sevgilimi yine başka bir "dostumla"karşıma geçip "biz mutluyuz,bizi rahat bırak" demesiyle,insanlara karşı güvenim bitmiştir.
Ve bu anlattığınız şahıs çok tehlikeli yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla.
İş tamamen eşiniz de bitiyor.
Helal süt emmiş bir adamsa o kadın ne yaparsa yapsın birşey olmaz diye düşünüyorum.
Arkadaşlığınızı bitirmeniz de yarar var.
Haddini aşmaya başlamış arkadaşınız.
Ay true okurken şok oldum.Kimseye güvenemeyecek miyiz ya ?Senin kadar güzel yürekli bir arkadaşı sevgiliyi kaybeden şapşallar aptallıklarına yansın.

Aferin tek yapman gereken buydu zaten.9 yıllık arkadaşımla arkadaşlığımı tek seferde bitirmiştim bende.Hiç pişmanda olmadım.Dengesiz insanlara gelemiyorum.Varlığı ne ki böylelerinin yokluğu ne olsun diyorsun canına tak edince.

kıza onunla görüşmek istemediğini ondan rahatsız olduğunu falan söyle sonrası eşine kalmış bence sen önlemini al hatta eşinin telefonundan onun numarasını engelle ama eşinin haberi olmasın etkili olabilir

bence selami sabahi hemen kes! kocana ve kiza tirstigini sakin belli etme! Kocani. seni sevdiginden eminsen bence korkma😊

10 yıllık "dostumu" 6 yıllık sevgilimle aynı yatakta basmamla..
3 yıllık sevgilimi yine başka bir "dostumla"karşıma geçip "biz mutluyuz,bizi rahat bırak" demesiyle,insanlara karşı güvenim bitmiştir.
Ve bu anlattığınız şahıs çok tehlikeli yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla.
İş tamamen eşiniz de bitiyor.
Helal süt emmiş bir adamsa o kadın ne yaparsa yapsın birşey olmaz diye düşünüyorum.
Arkadaşlığınızı bitirmeniz de yarar var.
Haddini aşmaya başlamış arkadaşınız.

Seninki daha betermiş :KK53: Kimseye güven olmaz bu devirde napıcaz biz sevdiğimiz adamı evden çıkarmayalım kimseyle tanıştırmayalım öyle bi devirdeyiz. Gerçi insanın içinde olcak o sana hep kötüleri denk gelmiş :KK50: Konu sahibi arkadaşım sen o kızla alakanı kes açıklama yapmak zorunda da değilsin ben hemcinslerimden korkuyorum valla çok fenalar öylelerini evire çevire dövmek lazım aslında :) evinden uzak tut tavrını koy gerek yok böyle insanlarla konuşmaya

aman yarabbi evlerden ırak diyim... bence burda suclu olan biri varsa o da sensin. allah aşkına nasıl bu kadar yüz verdin de bu kız bu kadar arsızlaşabildi. ben 40 yıllık dostumda olsa durması gereken yeri bildiririm şahsen. özelimiz diye birşey var sen anlatmamış olsan bile brileri özeline girmeye çalıştığında dur demesini bilmelisin. bu kadar savunmasız olma

Ya biraz cesur olun artik kadinlar! 'SENİNLE GORUSMEK İSTEMİYORUM.' demek bu kadar zor olamaz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzatmadı mı mevzuyu? Yapışkan bir tip ya, uzatacağını düşündüm. Bu arada en doğrusunu yapmışsınız :KK9:

defolsun gitsin ya deli mi ne.
bence şu dakıka bitir arkadaşlığını geç bile kalmışsın
senı rahatsız eden bır ınsanı çekmek zorunda değilsin.
her an bunu düşünmektense çıkar hayatından kafan rahat etsin. aradığında açma msjına cvp verme
hele ki evıne gelmesıne sakın izin verme yanı. tehlikeli bi tip.

ben anlamadım kocan nasıl biri diye soruyormuş evime girip çıkıyor diyorsun hiç fotosunu falan görmedimi ...(benim de merak ettiğim yere bak :KK9::KK9::KK9:)

Kıza mesaj attığını duyunca burda ben rahatladım resmen o ne öyle okurken rahatsız oldum ben seni hiç düşünemiyorum :KK50:

Iyi yapmissin ama kiz korkulcak bi tip gibi geldi bana.
Gözünü üstünde tut bir süre bence, öyle insandan hersey beklenir.

Mesajın nedenini sorgularsa bu benim kişisel kararım ama eşimde görmüş seni, beğenmemiş. Görüşmemi istemiyor.. Deyipte eşinin onu hic beğenmediğinide araya sıkıştırırsan eşinden umudu kesebilir belki..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadasım cok ciddi bi belaya bulaşmışsın,umarım mesajın onu hırslandırıp senden intikam almaya (!) meyletmez.

ama mutlaka uzaktan bi süre takip et böyle insanlara güven olmaz.bi şekilde kocana askıntı olabılır.evini biliyor yurdunu biliyor:KK20:

kesinlikle kurtuldugundan emin olmadan rahat nefes alma. Allah korusun çok çok tehlikeli insanlar var yahu töbe töbee....

Noldu bu konu? Kız yapıştı mı, çekildi mi acaba.. merak ettim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X