Arkadaşa takılacak takı

fairly94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2014
144
45
Merhaba arkadaşlar bu yıl en yakın arkadaşım evleniyor ama ne yazıkki yurtdışında olacağım için düğüne katılamayacağım. Altınını vereyim diyorum. Sizce gram altın taksam çok mu az olmuş olur? En yakın arkadaşım ama bir sürü de masrafım var. Aslında çeyrek takmak istiyorum ama dediğim gibi bir sürü masrafım var. Ne yapayım bilemedim

En yakın arkadaş sa dostsa sizin için özel biriyse takin
Ama ince hesaplar yapıp benim masrafım var 1650 tl çeyrek takamam diyorsanız ki öyle diyorsunuz takmayın

Merhaba arkadaşlar bu yıl en yakın arkadaşım evleniyor ama ne yazıkki yurtdışında olacağım için düğüne katılamayacağım. Altınını vereyim diyorum. Sizce gram altın taksam çok mu az olmuş olur? En yakın arkadaşım ama bir sürü de masrafım var. Aslında çeyrek takmak istiyorum ama dediğim gibi bir sürü masrafım var. Ne yapayım bilemedim

Sizi zora sokmayacak , geri iadesi olmasa dahi aklınızın kalmayacağı bir miktarı takı olarak takabilirsiniz.

"Bir sürü masrafim var"diyorsam yakın arkadasım ama demem.Ceyrek takılmalı bence.

Durumunuz neyse onu takın yurtdışında yaşıyorsunuz zaten. Çok sıkışıksanız durumunuz neye yetiyorsa o ama iyiyse bi çeyrek takılmalı

En yakın arkadaşımın kınasında kolye taktım, düğününde de tam altın taktım. Kolyeyi saklasın,altını da lazım olursa bozdursun diye düşündüm. Siz de bütçenize uygun olanı takın.

Valla benim en yakın arkadaşlarım bana gram taktılar hiçte gücenmedim orada görmek yeterliydi benim için. Kaldı ki gram bile şuan bin küsür yarın o da size aynını getirir olur biter.

Kendi fikrimi soracak olursanız en yakın arkadaşlar böyle günde lazım benimkiler yanımda idi. Siz yanında olamayacaksınız. Birazda jest yapıp çeyrek takabilirsiniz. Hani gelememeyi de telafi etmek amaçlı.

Benimde yakın arkadaşım bu yaz evlendi çalışmadıgım için gram taktım. Gönlüm çeyrekten yanaydı çalışsaydım çeyrek takardım ama gram altını bile babam aldı. Hatta arkadaşım ne gerek vardı falan dedi. O da anlayışla karşılamıştır çalışmadıgımı biliyor çünkü.

X