Arkadaşı olmayanlar buraya.

ne yani burdan sanal dostluk mu kurucaz
kendimizi kandırcaz yani yine
yoksa buluşçakmıyız anlamadım ben amacı? :sm_confused:

şöyle yapalım herkez nasıl bir arkadas aradığını yasını yazsın :)

ben 19 yasındayım.. arkadasım hiç yok desem yeri.olanlar kıskanmaktan ileri gitmiorlar..naapsm kıskançlık krizlerine giriolar..bi söz yaptık arkadaslarım aramaz oldu..tabi yüzlerini görüorum bana bakınca ordan anlıorum ehehe :) ya da işi bitene kadar dost coook..:eek:lmaz:nefret ediorum öle insanlardan..ama arkadas her sey bence.. eş nasılsa arkadasta olması gereken bir sey..

samimi olarak yok.söyle sıkıldığımda arıyacaım dertleseceim..özleyeceim..derdini dinleyeceim yeri geldiinde oturup ağlayabileceğim yeri geldiinde en cocuk halimi gören bi arkadasım olsun istiorum..hani su filmlerde olur ya can ciğer.. hiç öyle bi arkadasım olmadı :gitme:

gercek dost için warım opuyorumnanaktan

Dediklerinin aynısı benim arkadaş sandıklarım da Ben de anlattığın tipte arkadaş istiyorum Çok çektim En sevdiğim arkadaşlarım da elimden alındı:a015:

Dediklerinin aynısı benim arkadaş sandıklarım da Ben de anlattığın tipte arkadaş istiyorum Çok çektim En sevdiğim arkadaşlarım da elimden alındı:a015:
canım çok haklısınbu zamanda düzdün arkadaş bulmak çok zor bende en yakın dediğim arkadaşım bile sna kazık atabiliyor dostluklar eskıdenmış

Yanarım yanarımda.. şu hayatta şöyle bir can dostumun olmadığına yanarım..
Çok seçici olduğum doğru.. herkesle yakınlaşamıyorum..
Hemen buzdolabı konumuna geciyorum.. hatta derin dondurucu:dilcikar:
Ama ne yapayım.. istiyorum ki benim gibi hayatta bazı prensipleri olsun
Duruşu konuşması.. ağır oturaklı olsun..
Sorumluluk duygusu ve aileden almış olduğu bir terbiye olsun..
Beni toplum içinde yüzümü kızartacak hareket ve konuşmalar yapmasın...
Ha ağır derken.. öyle ebem gibide değil haa:roflol:
Herşeyi yerli yerinde.. bencil olmasın derdini paylaşıyosa dinlemesinide bilsin...
Espiri anlayışı olsun.. ya işte kafa dengi olsun...
Oturulup sohbet edecek.. iyiyide kötüyüde paylaşmalı insan..
Hep eledim arkadaşlarımı.. ve sıfıra düştüm sayılır..
Düşünsenize.. açıyosun sıkıntını. sonra bir başkasında duyuyorsun
Hep aklımda diyemi konuşmak lazım.. bende öyleyse yalnızım işte
Arkdaşımın.. dost bileceğim kişinin yanında kendimi kastıktan sonra
Ne anlamı var zaman gecirmenin.. duvara anlatırım.. hiç değilse ondan laf çıkmaz
Yalnızım işte bu yüzden.. ya hep ya hiç bende... napıyım yapım bu:bbo:
Bu arada ben 27 yaşındayım...süprizzzzz

ben varım ya artık..kaydirigubbakcemile5
bayramdan sonra yüzyüze de görüşcez inşallah canım hihoyyyt

of ben de ne zamandır düşünüyorum sorun ben de mi diye? ama bnm tek sorunum sanırım erkenden haketmediği değeri vermekmiş,çok hatalıyım bı konuda,değer veryorm,bağrıma basıyorum,ama karşıdaki aynı şeyi yapmayınca soğuyorum,insanlar çok bencil ya senağlama kimseye güvenm kalmadı,arkadaşım yok değil var,ama yine de ben daha çok çaba gösteryomuşum gbi geliyo offf senağlama arkadaşlarm var ama yalnzmışm gibi geliyo bana,hep can ciğer dostlar aradım ama...bilmiyorm ya çok dertlyim bu konuda,

geçen çok yakın bi kız arkadaşım bi laf etti saçma mı dğil mi karar veremiyorum acayip soğudum,abartıyo muyum acaba:uhm: onu da size sorsam iyi olcak...

msn de konuşyoduk,oruçluyum dedim ' hayırdır' dedi( bu nedemek oluyo ya :kızgın: ) :1shok: sen de ara ara tutuyosun,kafana estikçe oruç mu tutulur dedi :1shok: kaldım öyle fisfisfis çok da sinrlendm, 'ne alaka ya ramazan ayındayz' dedim
ne demek bu ya of çok kızdım,yani bu nasıl bi yorumdur,kimsenn hakkı yok ki :kızgın::1closedeyes: çok soğudum çok şaşırdım :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
ben 25 yaşındayım..
benim arkadaşlarım var.ama şöyle dostum diyeceğim biri olsun istiyorum...tam bir arkadaşıma yaklaşıyorum tamam bu işte diyorum.hemen bi hatası oluyor bana karşı yine yanıldım diyorum ve geri
çekiliyorum.Kusursuz dost arayan dostsuz kalırmış ama napayım görmezden gelemiyorum.Benim moralim bozukken aynı ortamda kahkaha atıp neşeli neşeli konuşana biri benim dostum olamaz.
bilmiyorum sorun bendemi çok ince eleyip sık dokuyorum galiba.............

malesefff benimde 1 tane var ama onunlada telefonla konuşmak dışında pek görüşemiyoruz:çok üzgünüm:

insanlar hep çıkarcı olmuş bırak dostu arkadaş bile yokkkkk:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

mrb arkadaşlar ben 21yaşındayım
benimde pek yok arkadaşım aslnda çoktu ama hepsini sildim herkes menfatçi çıkarcı
ben öle arkadaş istemiorumki :sinifsinif:

Bende arkadaş istiyorummm:kedi:
bende 19 yaşındayım kocaelide yaşıyorum
bu arada bi de bu yıl sakarya üni yerleştim sakarya üni. olan arkadaşlarla tanışmak isterim

galiba hepimiz aynı derteteniz bu zamanda arkadaşlık kalmamışmı ne GÜVEN YOK DÜRÜSTLÜK YOK NERDE ESKİ DOSTLUKLAR ÇİKOLATAYI PAYLAŞMA GÜNLERİ zemuszemus GERÇEK DOST OLMAK İSTEYENLER HİSLERİNİ KULLNASIN VE BENİM YUVAMA BUYURSUN HADİ BUYRUN HANIMLAR BEKLİYORUM YALNIZ BIRAKMAYIN BENİ kaydirigubbakcemile

eskiden "ahretlik" kavramı varmış. Anneannem 75 yaşında, hala ahretliği ile çok yakın arkadaşlar. Şimdiki arkadaşlıklar neden böyle değil :'(

Benim de çok sevdiğim ilkokul 1 den beri hep aynı sınıfta olduğum, şimdi ise Ankarada beraber okuduğum bir arkadaşım var.

Ama bu kız hem kendini hem beni yakacak ondan korkuyorum. Sevgilisinin yanına gidiyor (gece ya da gündüz) bizde kaldığını söylüyor annesine :/

Burası çok küçük bi yer. Benim haberim olmadan annesi beni sokakta görse, kızım nerde dese ne yaparım :/

Off yapma dedim ama ne çare? Ne yapayım ben bu arkadaşı :KK43:

evet aynı dertten bende yanıyorum. Etrafımda hiç arkadaşım yok maalesef lise zamanımda da kızdan çok erkek arkadaşlarım vardı ya onların bana zararı yoktu ama kızların inanılmaz fesatlığı inanılmaz kıskançlığı yüzünden arkamdan yapmadıkları kalmadı. Lanet olsun hepsine ya şöyle adam gibi mutluluğumda sevincimde hüznümde yanımda olacak bir arkadaşım olmadı hiç. Bugün evlensen nedimem olacak kız yok etrafımda ne acı

eskiden "ahretlik" kavramı varmış. Anneannem 75 yaşında, hala ahretliği ile çok yakın arkadaşlar. Şimdiki arkadaşlıklar neden böyle değil :'(

Benim de çok sevdiğim ilkokul 1 den beri hep aynı sınıfta olduğum, şimdi ise Ankarada beraber okuduğum bir arkadaşım var.

Ama bu kız hem kendini hem beni yakacak ondan korkuyorum. Sevgilisinin yanına gidiyor (gece ya da gündüz) bizde kaldığını söylüyor annesine :/

Burası çok küçük bi yer. Benim haberim olmadan annesi beni sokakta görse, kızım nerde dese ne yaparım :/

Off yapma dedim ama ne çare? Ne yapayım ben bu arkadaşı :KK43:

ona gerçekten iyilik yapmak istiyorsan annesine gerçeği söylemelisin canım

ben geldimmm...!
kızlar merhaba,arkadasım yok değil ama oklulu bıtırdım we bulundugum yerde yok,olanda hala okuyo yada ewlendi,çok sıkılıorum ,çokkkkkkkk...!

X