Arkadaşım çok kötü kokuyor

Yalan söylemek gibi olmasın ama ben de etrafta kiyafet tarzini beğendiğim insanlar gibi giyinmeye çalışırım. Ama bana yakisacak sekilde tabi. Ama arkadasinizin yaptigi bifaz ergenlik gibi geldi bana
ben de öyleyim. yolda birinin üstündeki bişeyi mi beğendim, bulabileceksem gider alırım.
yada bi mankenin kombinini bana yakışacağını düşünüyosam komple alırım.
ama evet kızın yaptığı da ağır özentilik, saça kadar kopya..

Onu bunu geçtim de 27 nisan 2018 tarihinin üzerinden nasıl 2 sene geçmiş olabilir aklım almıyor..
İki ay sonra iki sene olmuyor mu kabaca iki sene demiş işte hepimiz yapmıyor muyuz yuvarlma? Bir yıl on ay geçmiş mi desin?
Konu sahibi allah kolaylık versin var böyle insanlar araya mesafe lazım çok acil.

Öyle ki, arkadaslari ertesi gun ayirt etmekte zorlanıyormuş, "dun ortamda hanginiz vardınız ya?" diye hayretlere gark oluyorlarmis :KK53:

Vay bee ne makyaj ne saçmış öyle tıpatıp benzeten kime gittiyse kız bende gideyim de ünlü birilerine benzeyeyim bari hayır yani kız evrim geçirmiş de nasıl benzemiş yanii fazla abartı hele hele yok benim benim beğendiğim çocukla çıktığını söyledi falan hem çıktığı olup hem beğendiği nasıl oluyor onu da anlamadım kız hafiye gibi kimi beğendi kimden hoşlandı takip mi edecek kız güzelleştiği için kıskanmış bariz çevrede yapınca iyice kafayı takmış :skandal:

Vay bee ne makyaj ne saçmış öyle tıpatıp benzeten kime gittiyse kız bende gideyim de ünlü birilerine benzeyeyim bari hayır yani kız evrim geçirmiş de nasıl benzemiş yanii fazla abartı hele hele yok benim benim beğendiğim çocukla çıktığını söyledi falan hem çıktığı olup hem beğendiği nasıl oluyor onu da anlamadım kız hafiye gibi kimi beğendi kimden hoşlandı takip mi edecek kız güzelleştiği için kıskanmış bariz çevrede yapınca iyice kafayı takmış :skandal:
Aplaa beni de makyajla Barbara'ya benzetir misin tşk :KK70:
Bir insan bir insana makyajla ikiz gibi benzeyemez yahu konu sahibi abartıyor.

Yanii tabii ki öyle hele bir ortamda hangimizin olduğunu hatırlamıyorlar o derece bana benzedi demek hangi hayal ürünü yahu saçla makyajla olacak iş mi ne yaptı burnunu ağzını gözünü copy past mi yaptı kendine :KK53:

Yanii tabii ki öyle hele bir ortamda hangimizin olduğunu hatırlamıyorlar o derece bana benzedi demek hangi hayal ürünü yahu saçla makyajla olacak iş mi ne yaptı burnunu ağzını gözünü copy past mi yaptı kendine :KK53:
Öyle deme kesin yaşandı bu, ben ortamdaki masayım :KK70: aşırı abartı ya, inanmadım Allah var. Bir insan bir insana bu denli ancak estetikle benzer, imkanı yok yani. Herkesin kaşı gözü ağız yapısı farklı.

Bence benzer en çok kullandığı aynı renk ruj aynı renk far falan kullanırr mesela saçı sarı kısa dalgalıdır oda aynısını yapar giyim tarzıda çok kolay benzetilir

X