Arkadaşım Doğum Yaptı

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.507
10.549
Kızlar öncelikle hepinize merhabalar .

Çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı.Bebeği ziyaret edicem bir hediye almak istiyorum.Gönlümden çeyrek geçiyordu ama durumum sıkışık buaralar oyüzden alamıcam. en fazla 75 tl limitim var sizce ona ne alabilirm. Burada tecrübeli arkadaşlar anneler vardır onlardan yardım almak istedim.Fikirlerinizi bekliyorum Elbise ve bez tarzı pek almak istemiyorum çünkü onları çok alan olucak zaten farklı ve işe yarayacak birşey istiyorum yardımcı olursanız çok sevindirik olurmmm:KK16:

Buarada Rabbim bebek sahibi olamak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaAllahhh:KK16:

serpilurhan

BULUTUM HOŞ GELDİN
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2012
819
10

Çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı.Bebeği ziyaret edicem bir hediye almak istiyorum.Gönlümden çeyrek geçiyordu ama durumum sıkışık buaralar oyüzden alamıcam. en fazla 75 tl limitim var sizce ona ne alabilirm. Burada tecrübeli arkadaşlar anneler vardır onlardan yardım almak istedim.Fikirlerinizi bekliyorum Elbise ve bez tarzı pek almak istemiyorum çünkü onları çok alan olucak zaten farklı ve işe yarayacak birşey istiyorum yardımcı olursanız çok sevindirik olurmmm:KK16:

Buarada Rabbim bebek sahibi olamak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaAllahhh:KK16:

benimde 15 aylık bir oğlum var:) bana gelen hediyelerden en çok işime yarayan ve sevdiğim oyun halısı oldu... oğlum çok sevdi gelişiminede fazlasıyla katkı sağladı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3072 gün geçti.

zeymuran0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
7.378
6.256
İşine yarayacak bişey olabilmesi için eksiği nedir onu bilmelisin.
Battaniye,biberon seti,nevresim takımı gibi ihtiyaçlarını almış olabilir.
Kıyafet alabilirsin ama büyük ay olarak.İleride eline gelir.
Ben ayından büyük olarak gelen hediyelere hep sevinmişimdir:))
Pijama takımı,ieşofman takımı,kapüşonlu hırka ,mont vs. hepsi işime yaradı.
Sorma imkanın varsa sorarak ta alabilirsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2193 gün geçti.

Shokolade

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
68
0
Mesela bi sepetin içine pudra,çocuk şampuan,falan şeylerle doldurup hediye paketi yapa bilirsin .
Ve ya bi elbise takımı ve anneye çiçek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yuko06

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
218
5

mrmrb canım,bende aynı senin yasadığın duruma düşmüştüm,çok yakın arkadaşımın bebeği olmuştu ama maddı sıkıntıdan çeyrek takamamıştım,sana önerim altın nazarlık alabilirsin elindeki kadar paraya yada eğer bebeğin odası varsa odasına bi eşya( avize,saat vb.) alabilirsin,değişik olur bence.:KK42:

bu arada bende bebek istiyorum duaların için Allah razı olsun...

Once_upon_on_a_time

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
3.512
2.080
bence çeyreğe yetmiyorsa paranız gramlık altın alın. bir ihtiyacını karşılayacaktır eminim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1880 gün geçti.

Meleknaz

Herşeyin hayırlısı
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
7.903
4.793
Elbise,tulum filan getiren çok olur ama patik pek kimse düşünmez.
Adidas ve nike ın çok şirin bebek patikleri var.
Tavsiye ederim,hoşa giden değişik bir hediye oluyor.

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.507
10.549
Fikirleriniz için çok teşekkürler kızlar bebişi daha dün gece doğduuu ayy çok ta merak ediyorum kızımızıı:KK16:

benimhalaUMUTumvar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2011
1.211
1.556
Banada mantıklı geliyor ama gram altınlarda pahallı 90 tl felan ben en fazla 75 verebilirim:KK43:

anladım:KK43:

neyse üzülmeyin.yakın arkadaşınızsa sorun olmaz.şimdi yapabildiğinizi yapın daha sonra durumunuz düzelince telafi edersiniz.

hatta çok yakınsa o parayı takın.kendisi ihtiyacı olanı alsın:KK66:

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
kıyafet kesinlikle alma derim. kıyafet alacağına bez al daha iyi
ihtiyacı olan bir şey almalısın. Mesela ateş ölçer gibi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1358 gün geçti.

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.625
41.440

Hediye sepeti yapabilirsin,içine şampuan,krem,pudra gibi kullanılan eşyalarla doldurabilirsin yada gümüş bebek künyeleri alabilirsin fiyatı ne kadar bilmiyorum.

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1358 gün geçti.