Arkadaşım Doğum Yaptı

kızlar öncelikle hepinize merhabalar .

çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı.bebeği ziyaret edicem bir hediye almak istiyorum.gönlümden çeyrek geçiyordu ama durumum sıkışık buaralar oyüzden alamıcam. En fazla 75 tl limitim var sizce ona ne alabilirm. Burada tecrübeli arkadaşlar anneler vardır onlardan yardım almak istedim.fikirlerinizi bekliyorum elbise ve bez tarzı pek almak istemiyorum çünkü onları çok alan olucak zaten farklı ve işe yarayacak birşey istiyorum yardımcı olursanız çok sevindirik olurmmm:KK16:

Buarada rabbim bebek sahibi olamak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaallahhh:KK16:

canımm bonyfood a bi bak istersen :KK66:
DEDİM AMA İŞE YARAYACAK BİŞEY DEMİŞSİN DUR BİRAZ DAHA DÜŞÜNEYİM :KK70:

Son düzenleme:
benimde minik bir bebegim var ona dayanarak biberon felan almani tavsiye etmiyorum.hazirlik asamasinda alinmistir onlar pudra sampuan falanda alma bence belki aldigin markayi bebegine kullanmak istemeyebilir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
ana kucağı, sağlam bir bebek çantası hani şu bebeğin ıvır zıvırını koyup dışarı çıkarken kullanacaklarından, bebek battaniyesi, gram altın,
konu bebişler olunca alınacak çok şey var.

yakın arkadaşı iseniz yanında olmaya çalışıp eksiklerine koşun. en büyük hediye herhalde şu anda onla ilgilenen bir arkadaştır.

Mesela bi sepetin içine pudra,çocuk şampuan,falan şeylerle doldurup hediye paketi yapa bilirsin .
Ve ya bi elbise takımı ve anneye çiçek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende ablam için öyle bir sepet yapmistim. Içine markali sampuanlar, kremler, kisacasi bebek bakimi için hersey koymustum ve güzel paketlemistim.
Ablamlarda çok sevinmislerdi çünkü çok kullanisliydi.

40-50 tlye isminin baş harfi olan kolye ucu gibi takılar var kurdelasıyla onu takabilirsiniz. Bize öyle çok gelmişti

Adı belliyse adına özel battaniye yastık, saat vs. Yaptırabilirsin bi sitede mevcut :)

bebek bakım ürünlerinden sepet oluşturmak da çok tatlı geldi bana:) sonuçta kram şampuan bebe yağı falan kullanıp biten şeyler.. tülle sarıp hediye edilebilir çok şirin

Gram altın alabilirsin 90 lira kadar olması lazım. Masrafları çok olur şimdi. Sen para ya da altın ver onlar gönüllerinden geçeni bir eksiklerini tamamlasınlar. :KK31:

Gram altın tek başına çok basit duruyor. Ben kızımı doğurduğumda ilk kez gram altın gördüm. Böyle bir karton içinde ne olduğunu anlamadım önce. Minnacık bir şey zaten. Bir de paket üstüne iğnelemişler abartmıyorum paketin parçası sandım. İnsan elbise üstüne iğneler de daha bir belli olur..
Ben olsam gram almam. Gram yerine ateş ölçer alabilirsin en ihtiyaç olan şey. İlk çocuksa zaten zor akıl eder doğumdan önce almayı. Ben 4 sene önce braun 85 tl ye mi ne almıştım. Şimdi de 90-95 falandır en çok.

yeni doğum yapmış birisi olarak önerim gram altın almanız. o kadar çok masrafı oluyor ki bebeğin giyim filan zaten alınıyor ama doktor aşı vs hiç masraf bitmiyor. illa anı kalması için kendiniz bir şeyler yaparsınız sonrada.ama bence para olarak bile verebilirsiniz. bana para getirenlere daha mutlu oldum :)

şöylede yapabilirsiniz, 25 liralık bir şey alıp, bu hazır tül keselerin içinede 50 lira koyup güzel paket yapıp hediye edebilirsiniz. ben altın alamadığım arkadaşlarıma hep böyle yaptım.

kesinlikle kıyafet alma
Altın al çeyreğin yarısı kadar altınlar var parana göre
En olmadı ufak bi hediye yanında da 50 tl tak:KK6:

altın nazarlıkk alabılırsın (50-60-70 civarı)bende almıştım bır yakınıma çeyrege para yetmeyınce mecburen:KK34:

Herkese fikirleri yardimlari icin cok tesekkur ederim
Resimdekinin kalplisini aldim tanidik kuyumcudan 70 tlye
Bebegi ziyarete gittim masaAllah okadar tatliydiki Rabbimin mucizesii

$IMG_3762.jpg

Mevlüt takımı alabilirsin minik bebeğe çok güzel kıyafetler var eee oda bi ihtiyaç bana gelse çok sevinirdim.

Kızlar öncelikle hepinize merhabalar .

Çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı.Bebeği ziyaret edicem bir hediye almak istiyorum.Gönlümden çeyrek geçiyordu ama durumum sıkışık buaralar oyüzden alamıcam. en fazla 75 tl limitim var sizce ona ne alabilirm. Burada tecrübeli arkadaşlar anneler vardır onlardan yardım almak istedim.Fikirlerinizi bekliyorum Elbise ve bez tarzı pek almak istemiyorum çünkü onları çok alan olucak zaten farklı ve işe yarayacak birşey istiyorum yardımcı olursanız çok sevindirik olurmmm:KK16:

Buarada Rabbim bebek sahibi olamak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaAllahhh:KK16:

çeyrek yerine gram altın olabilir ya da kız bebekse top küpeler de gram altın kadar ancak eder hatıra kalır sizden künyeler fln ne kadar bilmiyorum ... benm fikrim bu yönde:KK34:

Yakin bir arkadasima doğum yapinca büyük bir çanta almistim bebegin esyalarinin sigacagi kadar.
2 tane patik ordum .
2 bandana almistim.( kiz çocuğu )
Bornoz almistim birde 1-2 yasinda giyer diye
Cantaya koyup vermiştim.

bence çeyreğe yetmiyorsa paranız gramlık altın alın. bir ihtiyacını karşılayacaktır eminim.

Kızlar bu set nasıl sizce ?

AventPhilips Avent SCD271/60 0% BPA PP Yenidoğan Hediye Seti

http://www.hepsiburada.com/liste/ph...9430236&categoryId=301172&SKU=AILEAVNT9430236

Her bebek biberon kullanmaz gereksizz..
Altın maşallah alın 60-70 e var ve bence güzel bir hediye dursun yakasında olmadı saklar hatır kalır..

X