Arkadaşım ne yapmaya çalışıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yesilsevenbiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
2.042
1.075
31
Merhaba arkadaşlar. Bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Cünkü çok üzülmeye başladım. Şimdi bir kurumda iki kız arkadaşımla çalışıyorum. 3. Senem burada. Bir kız arkadaşım bizden bi kaç yaş büyük ablamız gibi çok seviyoruz onu diğer kız arkadaşımla. Gerci her ikisini de ayrı ayrı seviyorum. Şimdi büyük olanın adı Melek olsun. Küçük olanın da adı eda olsun. Ben melekle tüm gün çalışıyorum. Eda arkadaşımız da bir kaç sonra gelip bizden bir kaç saat sonra çıkıyor işten. Yani biz melekle daha çok vakit geçiriyoruz. Bu üç senede de sürekli dönüşümlü çalıştık. Ya ben geç geldim yA eda ya da Melek iste. Yani ayrı ayrı hepimiz birbirimizle çokça vakit geçirdik. İlk geldiğim sene eda ile Melek beraber çalıştığı icin paylaşımları daha fazla oldu haliyle. Gecen sene de eda ile benim paylaşımım fazlaydı. Yani arada gelen arkadaş ister istemez konulardan olaylardan biraz uzak kalırdı. Ama ben yine de herkesin fikrini alan biriyim. Derdimi anlatırım fikir alırım yani. Her ikisini de seviyorum yani. Neyse Konuya gelecek olursak. Eda bizden geç geliyor demistim. Son bir haftadır morali bozuktu. Çok sordum söylemedi. Gözleri doldu. Sonra eve gidince tekrar aradım bir şey yok aslında senle ilgili de değil dedi gelecek hafta konuşuruz dedi ben de üstelemedim. Neyse konuştuk dedi ki ben kendimi dışlanmış hissettim Melek seni daha çok seviyor. İkinizin de ailesi burda ben yalnızım dedi. Melek bana soğuk sana daha yakın sanki dedi. Halbuki öyle nir şey yok. En çok onunla vakit geçirirler ikisi de evli paylaşımları benimkinden fazla. Sabah kahvaltı yaparken bile ilk onu arar Melek. Ben hic bana neden demiyor dememiştim. Sadece bir kaç kez şakalaştık melekle güldük onu Bİle söyledi. Üzüldüm yani öyle düşünmesine de, sonra melekle de konuştular, en azından birbirimizi anladık daha da dikkatli oluruz dedik. Ama yok arkadaşlar. Ben bir espiri yapıyorum meleke takılıyorum eda yüzünü buruşturuyor kasını kaldırıyor. O yapsa benim güleceğim bir şey mesela ama olaydan sonra da bu tarz şeyleri yapmaya devam ediyor. Meleke bak ona anlatmışsın şuraya gideceğini bana anlatmadın dedi daha sonra da. Dün de meleke kahvaltı hazırlamış gelmiş. Melek bana gel sen de ye dedi ama eda hic oralı olmadı yüzüme baktı öyle. Biz Eda’nın doğum gününü kutladık mesela. Bana diyor ki Melek’in doğum günü ne zaman sunu yapalım bunu yapalım falan. Bana gelince de AA seninki tatile mi denk geliyor diyor. Acayip üzgünüm ben de mi hata var. Bilemiyorum.

yanımda lısede okuyan stajyerler calısırdı onların kendı arasında boyle cekısmelerı olurdu
kac yasında ınsanlarsınız artık ... bırı bana gelıp boyle surat sallandırsa bende mesafelı olurum hayırdır bana neden soguksun derse bende ona farkında bıle degılım der uzatmam ama uzak dururum

sıze uzak durmus sızde ustune dusmus ılgı gostermıssınız sımarmıs

melegın sızınle konusmasını kıskanmıs resmen eda :KK70: boyle ergenlerle ısınız olmasın bence

Eda isimli arkadasiniz bana kalirsa kiskanclik ve hasetlik yapiyor. Lutfen dikkatli olun. Uclu arkadasliklar her zaman benim icin sorun olmustur mutlaka bir fikir ayriligi cikiyor bir taraf kendini dislanmis hissediyor.
İnanın kaç gündür kendimi geri cektim artık. Çok saçma geliyor bana hepimiz 28 üstüyüz bir de

yanımda lısede okuyan stajyerler calısırdı onların kendı arasında boyle cekısmelerı olurdu
kac yasında ınsanlarsınız artık ... bırı bana gelıp boyle surat sallandırsa bende mesafelı olurum hayırdır bana neden soguksun derse bende ona farkında bıle degılım der uzatmam ama uzak dururum

sıze uzak durmus sızde ustune dusmus ılgı gostermıssınız sımarmıs

melegın sızınle konusmasını kıskanmıs resmen eda :KK70: boyle ergenlerle ısınız olmasın bence
Ya evet. Farkında değildik asla da öyle bir şey yok. Sadece bi iki kez kahvaltıya gittik melekle ki edayı da çağırdık gelemem dedi. Ondan mıdır bilmem. Bir de benim zayıflama sürecim oldu Melek onla ilgili bana danışıyor ben de ona takılıyorum bu yani çok saçma yani

Zorla araya mesele cikarmis. 2 gun sonrada bana uzak davranıyor ,seninle yakin oldugum icin diye melek ablaniza dert yanar. Arama onunla mesafe koyar ,ama.ortamdan da kendimi uzaklastirmazdim. İstediği tam olarak da bu zaten , siz yanlarina gelmeyin

Zorla araya mesele cikarmis. 2 gun sonrada bana uzak davranıyor ,seninle yakin oldugum icin diye melek ablaniza sert yanar. Arama onunla mesafe koyar ,ama.ortamdan da kendimi uzaklastirmazdim. İstediği tam olarak da bu zaten , siz yanlarina gelmeyin
Evet o gelince artık suratım düşüyor ister istemez. Bana niye söylemedin şuraya gideceğini dedi meleke ben sok. Üzüldüm suratım düşünce de saka yaptım diyor

Ya evet. Farkında değildik asla da öyle bir şey yok. Sadece bi iki kez kahvaltıya gittik melekle ki edayı da çağırdık gelemem dedi. Ondan mıdır bilmem. Bir de benim zayıflama sürecim oldu Melek onla ilgili bana danışıyor ben de ona takılıyorum bu yani çok saçma yani
iş yerlerınde fazla samımıyet her zaman dezevantajdır :)

iş yerlerınde fazla samımıyet her zaman dezevantajdır :)
Gerçekten öyleymis. Kardeş gibiydik. Böyle şeylerin çıkmaması icin dua ediyordum gerçekten. Ya lazere gidiyordum Melek de gitmiş vücüdu biraz kızarmış senin de oldu mu diye. Gecen gün konu açıldı ben de lazere gittim bana da sorabilirdin diyor o derece. Saka yaptım diyor ama yüz ifadesi hic öyle değil. Saka gibi cidden

Ama ben meleke takılırken suratını buruşturuyor çok değişik. Üzülüyor resmen
Üzülürse üzülsün. Bir komşu vardı kadın 35 yaşlarındaydı benim onun yakın gördüğü komşuyla konuşmamı istemezdi beni dışlamak isterdi ben de inadına samimi olurdum öteki komşumla iyi ki de olmuşum. Onunla hala gorusuruz. Böyle çocuk kafasında kalanları orada bırakmak lazım. Siz nasıl mutlu olacaksanız öyle davranın. Melek olgun ve iyi biri onunla aranızı açmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X