arkadaşımı ikiyüzlü diye kayıt ettim ve ona yakalandım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zeynebceli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
9
-2
merhaba ...evlıyım eşimin meslegi geregi memleketten uak bır sehırdeydız orda bır arkadas tarafından bir grup arkadaslarla tanıstırıldım.. sonra gel git oldu bırbımıze bu arada ne ben onlara ısınabıldım ne onlar bana ısındı. gel zman git zaman yalnızlıgımı gıderebilmek maksatlı görüştum konu komsu kımse kapımı calmıyor kiracılara yüz vermezlermiş öyle duydum. yalnız kaldım bunlarla takıldım... zaten ilk hatam buydu ısınmadıgın insanlarla niye zorlarsın kendını görüşürsün.. sonra içlerınden birisi bana sıcak davranmaya basldı bende kanım ısındı guzel zamankar gecti iyiiğm bir hayli dokunmustur o kişiye.. sonra bizim süprız tayin işi cıktı gidecegiz artık bu sıcak davranan insan benden uzaklasmayabasladı soğuk soğuk davranıyor beni görmemezlikten geliyor. en son dananın koptuğu dogum gunum olmustu gelmedı kutlamadı.. ama biz onun doğum gununu benım evımde kutlamıştık... tam numarasını silecekken dur bunun adını degıstıreyım iki yüzlü...X kişisi diye kayıt ettim... sadece sinirimden öyle kayıt ettim... içime attım cunku kimseyle paylasamadım benden uzalasmasını.. bende oyle kayıt ettım işte bır sinirle... sonra whatsapp grbunda herkesın yazısı bır degısık oldu bende ekran göruntusu alıp kızlara attım. YAKALANDIM. e unuttumkı onun adını öyle kayıt ettiğimi gördü öyle kayıt ettiğimi haklıyken bır anda haksız duruma düştüm...ipler koptu agır sözler havada ucustu... kendıme o kadar kızıyorumki nedenn... kendıme hiç yakıstıramıyoum BANA BÜYÜK DERS OLDU AMA... ama tek derdım bu hatamdan dolayı küçük düştüm cok kafama takıyorum 6 ay gectı uzerınden hep aklımda... aklımdan cıkaramıyorum bır turlu... o kadın herseyı hak edıyor ama ben kendıme kızıyorum kendını rezıl ettın senın nıye böyle kayıt ettın .degmez işte falan ama haklıyken haksız duruma düşmek cok ağırmış üstümden atamıyorum :KK43: :KK43: sizinle derdimi paylaşmak istedim.... tesekkur ederım buraya kadar kudugun için...

offff harika bir yorum !!!!!!
Evet öyle. Sevmediğiniz insanların yalnız kalmamak için yüzüne bakmak, gerçekte onlardan nefret ederken yüzüne gülebilmenin adı ikiyüzlülüktür. Daha başka şeyler de var da söylemeyim ban yemeye değmez. İşte bu da evrenin cilvesi demek.

Konu silmek yasak.
Ayrıca olan olmuş yapılabilecek birşey yok, sizede ders olmuş artık böyle çocukça seyler yapmaz ve isinamadiginiz insanlarla sırf yalnız kalmamak adına görüşmezsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X