arkadaşımı kıskanıyorum kızlarr lütfen yardım edinn :'(

asada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
150
2
ben üniversiteye hazırlanıyorum ve okuldaki en yakın arkadaşımın dershanesine başka bi arkadaşımız geçti..bunlar daha yakın olmaya başladılar..artık onlar sürekli konuşuyolar gülüşüyolar :KK4: ben dayanamıyorum onları ööyle görmeye kıskanıyorum elimde değil.beni taksalar bu kadar üzülmem ama artık beni de umursamıyolar :KK14: üniversiteye geçince konuşmam olur biter diye avutuyorum kendimi ama okulda çok eğlenceli biri olarak tanınırım onları öyle görünce özgüvenim düşüyo artık kimse beni takmıyo,umursamıyo..iyice kendime olan güvenim azaldı ne yapabilirim sizce kızlar lütfen yardım edin yaa :KK43::KK50:

nıye hayatını başkalarına bağımlı olarak yasıyorsun kı..

bırak özel olan sen ol,insanlar sana ulaşmaya calıssın..

ama ulaşmaya çalışmıyolar hiç bi zaman bunu nasıl sağlayabilirim:KK50:

onları umurasmayarak!

onlar ıcın bıseyler yapmaya çalışmayarak!

hayatının merkezıne onları koymarak!

eglencelı bırıyım dıyosun,cevrenı degıstır..sana değer verıp,yanında olmayanlar ıcın neden bu kadar uzuluyorsunkı..

hayata onlar ıcın mı geldın..

ama ulaşmaya çalışmıyolar hiç bi zaman bunu nasıl sağlayabilirim:KK50:

Arkadaşım daha genceciksin, takma bu kadar; kimler gelecek kimler geçecek hayatından.

Kendi hayatına, derslerine odaklan. Populer olmak gibi saçma bişeyi amaç edinme. Böyle kıskançlıkları bırak, kendinle mutlu ol ve senin güzel enerjini farkeden gelsin dostun olsun.

.

allahım yarabbim üniversiteye hazırlanan bir kız neleri kafasına takıp nerelerde vakit harcıyor. git ders çalış ne işin var kadınlar klübünde yahu

Arkadaşım daha genceciksin, takma bu kadar; kimler gelecek kimler geçecek hayatından.

Kendi hayatına, derslerine odaklan. Populer olmak gibi saçma bişeyi amaç edinme. Böyle kıskançlıkları bırak, kendinle mutlu ol ve senin güzel enerjini farkeden gelsin dostun olsun.

.

evet ama takıntılıyım sanırım ben bu konuda. yalnız kalınca kendimi kötü hissediyorum..normal mi sence bu :44:

allahım yarabbim üniversiteye hazırlanan bir kız neleri kafasına takıp nerelerde vakit harcıyor. git ders çalış ne işin var kadınlar klübünde yahu

ahaha doğru söylüyosunuz ya evet :KK1: aklım takıldı bu konuya ondan çalışamıyorum

ben üniversiteye hazırlanıyorum ve okuldaki en yakın arkadaşımın dershanesine başka bi arkadaşımız geçti..bunlar daha yakın olmaya başladılar..artık onlar sürekli konuşuyolar gülüşüyolar :KK4: ben dayanamıyorum onları ööyle görmeye kıskanıyorum elimde değil.beni taksalar bu kadar üzülmem ama artık beni de umursamıyolar :KK14: üniversiteye geçince konuşmam olur biter diye avutuyorum kendimi ama okulda çok eğlenceli biri olarak tanınırım onları öyle görünce özgüvenim düşüyo artık kimse beni takmıyo,umursamıyo..iyice kendime olan güvenim azaldı ne yapabilirim sizce kızlar lütfen yardım edin yaa :KK43::KK50:

önünde zaten yorucu bir maraton var bunlarla kafanı meşkul etme
kuruntu yapıyor da olabilrsin
yaşanan ne olursa olsun sonuçta hayatında ki dönüm noktasındasın
arkadaşlık yada arkadaşsızlıktan çok daha önemli sorumlulukların var
bide herzaman şunu söylerim
sen güçlü ve ayakları yere basan biri olduktan sonra
etrafın arkadaş kaynar
:KK76:

şimdi sana çok önemli geliyor ama aslında bunlar olağan şeyler çok büyük sorunlar değil yaşadığın duygular normal ama çok abartmamalısın sonuçta hayatda samimi olduğun bir insan zamanla şartların değişmesiyle başkalarıyla daha samimi olabilir bunu engellemenin bir yolu yok bu duruma alışıp yoluna devam etmelisin eğlenceli biri olman bunları yaşamayacağın anlamına gelmiyor demekki onlar daha iyi anlaşıyorlar ve birbirlerini daha eğlenceli buluyorlar.onların bu tercihi senin değerini azaltmaz yada eğlenceli biri olduğunun gerçeğini değiştirmez hiç özgüvenin düşmesin üniversiteyi kazanıp gitmeye bak sen orda daha ne arkadaşlıklar kuracaksın.ne yazıkki sevdiğimiz ve bizi seven insanların sevgisi baki değil şartların değişmesiyle kişilerde değişebilir her zaman değişime ve süprizlere açık ol ve asla bir kişiye yada bir gruba bağlı kalma mümkün olduğu kadar çok insanla arkadaşlık kur bir kişiye takılı kalıp kendini sınırlama:KK14:

evet ama takıntılıyım sanırım ben bu konuda. yalnız kalınca kendimi kötü hissediyorum..normal mi sence bu :44:

Canım bak büyük sözü. Evet senin yaşında normal, biz de gençken böyle gruplaşmalarımız olurdu, ne bileyim grubumuzdan ayrılıp başkalarıyla samimi olanlara bozulurduk. Hatta bir keresinde benim sınıfım değişecek diye nasıl ağlamıştım. Müdür yardımcısı da, kimler gelip geçecek hayatınızdan böyle küçük şeylere takılıp üzülme demişti. Yok illa da arkadaşlarımdan ayırmayın falan.. sonra görüyorsun, hiç kopmayacağım sandığın o arkadaşlıkların çoğu fos çıkıyor zaten. Herkes kendi hayat telaşında oluyor yaşı ilerledikçe.

Lise zamanında aynısı yaşamıştım:)
Üç kişiydik daha çok sevdiğim arkadaşım diğer kızla daha çok zaman geçiriyordu birbirlerinin evinde kalırlardı haberim dahi olmazdı beni çağırmazlardı bile:)
O zamanlar nasıl üzülürdüm sabah birlikte gelirlerdi benden gizli bir şeylere gülerlerdi:)
Kendi aralarında muhabbet döndürürlerdi:)
Ama bitiyor zaten şurda okulun bitmesine ne kaldı:)
Okul bitince umrunda bile olmuyor inanki:) Sadece sık dişini biraz:)

Hayatina daha ne insanlar girip cikicak ohooo..bosverr herkes kendi degerini kendi belirler..sen bu gunlerine bu yaslarina bi kere geliceksin Tekrari yok !!! O yuzden bu tur takintilari at kafandan..hayatini yasamaya bak.hele ki universte ortami....inan bana lisedeki cogu arkadasin aklina bile gelmicek..

GT-I8150 cihazımdan gönderildi

Hayatim sen otur dersine calis basarin odaklan insanlar sana gipta ederler.sen iyi bi okul kazandiginda zaten nelere takilmisim diyeceksin uzulme hic :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendime guvenim azaliyor falan demissin de bence senin ozguvenin yok gibi gorunuyor. Kendine guveni olan bir insan yalniz kalmayi dert etmez hele de lys gibi bir sinav varken onunde... baskalarinin ilgisine ihtiyac duyuyor gibisin senin yasinda birisi icin bu kiskanclik biraz komik degil mi? Yalniz kalmak herkesin yapabilecegi bir sey degildir ve ben bunu yapabilen insanlari hep ustun gormusumdur. Bence sen de baskalarina aldiris etmeden yoluna devam et kendi kendine yetebilen bir genc kiz olmalisin. Basarilar

X