Arkadaşımı kocasi aldatıyor ne yapmalıyım

ERVAF

İkinci mucizem hoşgeldin:))
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
315
180
35
Evet kızlar çok yakın olmasak da arkadaşımı eşinin aldattığını öğrendim vicdanen çok rahatsızım söylesem bı turlu soylemesem bı türlü çok rahatsızım bu konuda ne yapmayın sizce bana yardımcı olun

Benim de korkum o biraz kocası konusunda gözü kör ve söylesem ne tepki alırım bilemiyorum

Sakın soyleme. Arkadasin kocasina soyleyecek. Kocasi da sana saracak. Valla arada kalirsin. Onlar evliligini devam ettirir.

Ben bikac ornek gordum. Olan aradakine oluyor. Bulasma valla.
Kocası altından kalkar felaket birşey korkuyorum zaten vallah i ama bilip susmak da zor geliyor Office keşke ogrenmesydim:110:

Sanriim face kullanmıyor hiç ağzından duymadım bak bunu gözden gecireyim:işsiz:
O zaman telefon kulübesinden ara filmlerde filan oluyorya birine söylettir mesela :) en azından gözü açılsın sen de direkt söylemiş olmazsın

O zaman telefon kulübesinden ara filmlerde filan oluyorya birine söylettir mesela :) en azından gözü açılsın sen de direkt söylemiş olmazsın
Ay çok yaşa emi su TL li telefonlar var cadelelrde bak oradan arayabilirim iyi fikir

Kimseye güvenemiyorsn sonra senin adın yuva yıkan kadına çıkıyor ne vardı sussaydı tarzında bu sebebpten kim oldugunuzu söylemeyin kapının altından bir not da atabilirsiniz sesten tanıyabilir
Aynı olay bizim arkadaşın başına geldi söyleyemedi napsın sonra kadın kendi başkasından öğrendi ama hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etti üstelik millete de işte benim kocam beni sever söyleyim böyleyim tarzında konuşup durdu tamamnen karakter meselesi.
Ben olsam bilemek isterdim

Kimseye güvenemiyorsn sonra senin adın yuva yıkan kadına çıkıyor ne vardı sussaydı tarzında bu sebebpten kim oldugunuzu söylemeyin kapının altından bir not da atabilirsiniz sesten tanıyabilir
Aynı olay bizim arkadaşın başına geldi söyleyemedi napsın sonra kadın kendi başkasından öğrendi ama hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etti üstelik millete de işte benim kocam beni sever söyleyim böyleyim tarzında konuşup durdu tamamnen karakter meselesi.
Ben olsam bilemek isterdim
Onu da düşünüyorum şimdi onlar hayatına devam.eder ben kötü olursam örneği çok dediğin gibi ne bilim ya ne zor

X