Arkadaşımın Evliliği Tehlikede Biz İçinden Çıkamadık

Dün Aslı ile buluştum kızkardeş arkadaşlarını yazın çağırmış Aslı'nın haberi varmış gizli değilmiş yani.

Prezervatif kağıdı varmış ağzı açılmış, ortada prezervatif yokmuş yani, sadece ağzı açılmış kağıt var. Dna muabbeti de ağızla açılıyor ya kimin açtığı belli olur diye söylenmiş.

Kağıt misafir odasındaki koltuğun arkasında köşeye düşmüş. Şüpheli kızla erkek (odadan bir saat çıkmayanlar) yatılı gelmemişler, kız kardeş gelen kızı tanımıyor erkeği tanıyor, doğum günü kutlayacaklarmış o zaman çağırmışlar erkeğin arkadaşı diye. Kız kardeşin o erkek arkadaşıyla vs o kadar samimi yani bu soruyu soracak kadar samimi bir muhhabbeti yokmuş hatta Aslı'nın kocası sormasın zan altında kalır demiş.

Bu kıxla erkeğin geldiği zaman dilimi birkaç hafta önceymiş tahmin ettiğimiz gibi yazın değil. Yazın gelenlerle son gelenler farklı kişiler hepsinden Aslı'nın da haberi varmış. Kız kardeş Aslı'ya benim yaptığımı söyle demiş ama Aslı onun yaştığını söylemediği için eşi kız kardeşini kötü düşünmesin diye söylemiyor öyle bir şey.

Aslında Aslı'nın eşi olayı çok büyütmemiş, konum atma olayı gerçek sadece. Konum olayı gerçek orası ayrı tabi. Eş kişisi sürekli rüyasında Aslı'nın onu aldattığını görüyormuş ama artık iş zaman geçtikçe aralarında espri olarak kalmış.

Ara sıra ne yaptın durumu çözdün mü diye soruyormuş Aslı'ya o kadar ama araları kötü değilmiş.

Durum bu ben burda yazılan her şeyi koca kişisinin ayıp ettiğini ona güvenmesi gerektiğini aslında onun hakettiğinin ayrılmak olduğunu vs vs ber şeyi söyledim. Aslı da zamana bıraktığını söyledi. Kıx kardeşle Aslı birlikte büyüdü, Aslı kızkardeşin arladaş ortamından arkadaşlarından haberdar bu tarz bi ortamı olmadığını söylüyor.

Merak edenler oldugu için yazdım bunları. Herkese teşekkürler.

X