Arkadaşımın kıyafetimle ilgili uyarısı

rapunzelmatmazel

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
214
433
Ay ne saçmalık ya! Ne demek?! Ben olsam doğumgününe falan gidesim kalmazdı, tavır yapardım... Ama çok yakın arkadaşsanız bilemem tabi ilişkinizi. Çağırmasın yani ozaman böyle düşünceler varsa kafasında sizinle arkadaş bile olmamalı, ne biçim insanmış.
Mekana gelecek olan tüm kadınların kıyafetine karışabilecek mi? Size ne hakla söylüyor? Sevgilisine güvenmiyosa gözlerini bağlasın yapacak bişey yok.
Ben olsam “tatlım o senin sevgilin, ben gardrobumu ona göre baştan yaratamam. Kıyafetimi çoktan hazırlamıştım zaten size sadece meraktan sordum” yazardım.
 

blmce

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
882
1.010
Merhaba, umarım hepiniz iyisinizdir. Yine siz ablalarımın tavsiyesine ihtiyacım var.
Pazar günü arkadaşlarımla buluşacağım, yakın bir arkadaşımızın doğum günü ama bu sene parti tarzı bir olay istemedi corona olaylarından dolayı bir pubda oturup içeriz teklifi yaptı. Ben de ne giyeceğimi bilemedim eğer doğum günü kızı bile süslenmezse benim etek elbise tarzı bir şey giymem olmaz diye düşünerek siz ne giyeceksiniz diye yazdım gruba. Doğum günü olan arkadaşımın sevgilisi de gelecekti bu arada. Kendisi de 'albertine yarın sevgilim gelecek bak çok dekolte tarzı bir şey giyme' yazmış. Şok oldum açıkcası ve 'daha önce gözüne batan bir durum mu oldu niye böyle bir şey söyleme gereği duydun' diye cevapladım. Bir önceki sevgilisinin de olduğu buluşmada giydiğim kıyafetin göğüs dekoltesinin fazla olduğu için rahatsız olduğunu söyledi ama o buluşmaya erkek arkadaşı sonradan katıldı yani onun kast ettiği gibi sevgilisi gelecek diye öyle giyinmiş olma durumum yoktu. Bu arada ben açık giyinmeyi seven bir insanım zaten, özellikle birinin yanında şöyle giyeyim tarzı düşünmem ama havalar soğudu o yüzden açık giyinmeyi düşünmemiştim. Arkadaşım da bunları söylerken random emoji falan koydu çaktırmadan nasıl söyleyeceğini bilememiş onu anladım. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Arkadaşlarınızın erkek arkadaşının olduğu ortamlarda kıyafetinize dikkat ediyor musunuz? Ben bu konuda ince mi düşünemedim bilmiyorum sadece bu olayla ilgili değil eğer yanlış yapıyorsam bilmek isterim. Belki ileride de böyle düşünen arkadaşlarım olur ama herkes direkt uyaramaz ben de nerede nasıl davranacağını bilmeyen insan konumuna düşmek istemem.
Ben olsam gitmem. O ne öyle.
 


_Vendetta_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
5.327
15.745
Bir arkadaşım bana böyle deseydi...

Artik arkadaşım olmazdı.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1566 gün geçti.

manolyamanolyam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
54
95
25
özgüvensiz, kompleksli ve ahlak satmaya çalışan asıl ahlaksızlardan arkadaş edinmeyin.sonraları başınız daha çok ağrıyor.tecrübeyle sabit:)